rama29 01.10.09, 21:07 Projekt dofinansowania rozbudowy obiektu przy ul. Jaskółczej na potrzeby AWF w Zabrzu nie uzyskał akceptacji Sejmiku. Wygląda na to, że te marne 14 baniek zapłaci podatnik zabrzański. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: okrągły Re: AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.09, 23:13 Podobno ten stadion to nawet nie będzie miał bieżni? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.09, 20:07 oj marianie rau ale cie zżera ciebie i twoich kolesiów he he wyluzuj stary bo ci resztki brody wylezą Odpowiedz Link Zgłoś
rama29 Re: AWF 02.10.09, 21:02 Na Twoim miejscu bardziej bym się martwił o Twoje włosy niż o moją brodę. Trzy lata temu jak mówiłem, że GÓRNIK spadnie z ekstraklasy to też wszyscy SKUTECZNI fachowcy twierdzili, że będzie 15-ta gwiazdka. Niestety wyszło na moje. Tutaj zjazd będzie jeszcze szybciej. O ile nie zmieni się formuła AWF w Zabrzu, to za dwa lata będzie można ten geszeft zamknąć. Nigdzie na świecie nie robi się tego w ten sposób jak w Zabrzu. I nie ma to nic wspólnego z brodą czy też włosami. Po prostu są pewne zasady. Niestety nie są one znane sportowym doradzcom MMS. A szkoda bo znowu wyjdzie tak jak na koncercie w DMiT. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rama_ja Re: AWF IP: *.stk.vectranet.pl 02.10.09, 21:56 Zabrze "produkuje" miejsca studiowania, tylko nie miejsca pracy.Pilka reczna nie bedzie miala gdzie grac,Walka juz rozwiazala druzyne III ligi,na Gorniku zlikwidowano sekcje lekkoatletyczna,a doradcy sportowi maja sie calkiem dobrze.Lepiej sie wyglada przecinajac wstegi niz poklonic sie nad problemem miejsc pracy,chociaz filia AWF stworzy pare miejsc pracy z zaplecza skutecznych pedagogow-trenerow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wf... Re: AWF IP: *.bater.net.pl 02.10.09, 22:38 A wszędzie pełno MMS-ów w dzienniku, gazecie, uroczystościach.... wszędzie ale nie tam gdzie trzeba... Ja już mojego jednego nędznego głosu na ta wiadomośc obrazkową przy następnych wyborach nie oddam;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiwi2 Re: AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.09, 22:58 GÓRNIK spuszczony, WALKA załatwiona, lekkoatletyka wykończona, koszykówka też. Piłkę ręczną załatwimy w tym roku. Baseny zakopane, bieżnie zaorane. Niech żyją tańce latynoamerykańskie i Muzyczne Lato. Brawo Mańka. Naród Cię kocha. Niech Pani robi tak dalej. Jest super a będzie jeszcze lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: AWF IP: *.bater.net.pl 03.10.09, 20:45 Kobiecej ręki trzeba było... żeby doprowadzić do ruiny, niech zyje telefonia komórkowa i MMS-y... Do urn Zabrzanie... w końcu to jeden wielki plac budowy... albo ruiny;) Odpowiedz Link Zgłoś
rama29 Re: AWF 04.10.09, 09:02 Niestety w Zabrzu od wielu lat nie ma spójnej polityki w zakresie kultury fizycznej i sportu. Przypadkowi ludzie robią to w nieprofesjonalny sposób. Dlatego można się spodziewać tylko przypadkowych rezultatów. Jest Rada Sportu, Pełnomocnik Prezydenta d/s. Sportu, Odpowiedni wydział w UM. Jest także MOSiR ze swoim przedstawicielem w Radzie Nadzorczej GÓRNIKA. Tylko robić nie ma komu. Efekty pracy tej SKUTECZNEJ inaczej ekipy są porażające jakby powiedział klasyk polskiej polityki. Wiele wody będzie musiało w Czarniawce upłynąć nim zabrzański sport wróci na właściwe tory. Zepsuć i zlikwidować coś jest bardzo łatwo a odbudowa trwa potem latami. Ale sami wybraliśmy tych SKUTECZNYCH konowałów. Następnym razem trzeba po prostu wybrać mądrzej. Tylko tyle i aż tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sportowiec Re: AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.09, 14:18 Wszystko to święta prawda. Tak to teraz w Zabrzu wygląda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: balanga Re: AWF IP: *.stk.vectranet.pl 04.10.09, 23:19 W tym MOSIRze to chyba niezle sie bujaja,moze lepiej niz w Domicie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan Re: AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.09, 22:47 Myślę, że wisiek nie da się wyprzedzić wuefistom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kapitan Re: AWF IP: *.stk.vectranet.pl 06.10.09, 23:04 Na razie bujaja sie w jednej skutecznej druzynie MMMsz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brrrr Re: AWF IP: *.stk.vectranet.pl 10.12.09, 23:56 jakoś mnie to nie dziwi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: promocyja 1 Re: AWF IP: *.stk.vectranet.pl 07.01.10, 20:26 niezla miejska kaska dla produkcji bezrobotnych z odroczonym terminem rejestracji Odpowiedz Link Zgłoś