01.10.09, 21:07
Projekt dofinansowania rozbudowy obiektu przy ul. Jaskółczej na
potrzeby AWF w Zabrzu nie uzyskał akceptacji Sejmiku. Wygląda na to,
że te marne 14 baniek zapłaci podatnik zabrzański.
Obserwuj wątek
    • Gość: okrągły Re: AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.09, 23:13
      Podobno ten stadion to nawet nie będzie miał bieżni?
      • Gość: ... Re: AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.09, 20:07
        oj marianie rau ale cie zżera ciebie i twoich kolesiów he he wyluzuj
        stary bo ci resztki brody wylezą
        • rama29 Re: AWF 02.10.09, 21:02
          Na Twoim miejscu bardziej bym się martwił o Twoje włosy niż o moją
          brodę. Trzy lata temu jak mówiłem, że GÓRNIK spadnie z ekstraklasy
          to też wszyscy SKUTECZNI fachowcy twierdzili, że będzie 15-ta
          gwiazdka. Niestety wyszło na moje. Tutaj zjazd będzie jeszcze
          szybciej. O ile nie zmieni się formuła AWF w Zabrzu, to za dwa lata
          będzie można ten geszeft zamknąć. Nigdzie na świecie nie robi się
          tego w ten sposób jak w Zabrzu. I nie ma to nic wspólnego z brodą
          czy też włosami. Po prostu są pewne zasady. Niestety nie są one
          znane sportowym doradzcom MMS. A szkoda bo znowu wyjdzie tak jak na
          koncercie w DMiT.
          • Gość: rama_ja Re: AWF IP: *.stk.vectranet.pl 02.10.09, 21:56
            Zabrze "produkuje" miejsca studiowania, tylko nie miejsca
            pracy.Pilka reczna nie bedzie miala gdzie grac,Walka juz rozwiazala
            druzyne III ligi,na Gorniku zlikwidowano sekcje lekkoatletyczna,a
            doradcy sportowi maja sie calkiem dobrze.Lepiej sie wyglada
            przecinajac wstegi niz poklonic sie nad problemem miejsc
            pracy,chociaz filia AWF stworzy pare miejsc pracy z zaplecza
            skutecznych pedagogow-trenerow.
            • Gość: wf... Re: AWF IP: *.bater.net.pl 02.10.09, 22:38
              A wszędzie pełno MMS-ów w dzienniku, gazecie, uroczystościach.... wszędzie ale nie tam gdzie trzeba... Ja już mojego jednego nędznego głosu na ta wiadomośc obrazkową przy następnych wyborach nie oddam;)
              • Gość: kiwi2 Re: AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.09, 22:58
                GÓRNIK spuszczony, WALKA załatwiona, lekkoatletyka wykończona,
                koszykówka też. Piłkę ręczną załatwimy w tym roku. Baseny zakopane,
                bieżnie zaorane. Niech żyją tańce latynoamerykańskie i Muzyczne Lato.
                Brawo Mańka. Naród Cię kocha. Niech Pani robi tak dalej. Jest super
                a będzie jeszcze lepiej.
                • Gość: aaa Re: AWF IP: *.bater.net.pl 03.10.09, 20:45
                  Kobiecej ręki trzeba było... żeby doprowadzić do ruiny, niech zyje telefonia komórkowa i MMS-y... Do urn Zabrzanie... w końcu to jeden wielki plac budowy... albo ruiny;)
                  • rama29 Re: AWF 04.10.09, 09:02
                    Niestety w Zabrzu od wielu lat nie ma spójnej polityki w zakresie
                    kultury fizycznej i sportu. Przypadkowi ludzie robią to w
                    nieprofesjonalny sposób. Dlatego można się spodziewać tylko
                    przypadkowych rezultatów. Jest Rada Sportu, Pełnomocnik Prezydenta
                    d/s. Sportu, Odpowiedni wydział w UM. Jest także MOSiR ze swoim
                    przedstawicielem w Radzie Nadzorczej GÓRNIKA. Tylko robić nie ma
                    komu. Efekty pracy tej SKUTECZNEJ inaczej ekipy są porażające jakby
                    powiedział klasyk polskiej polityki. Wiele wody będzie musiało w
                    Czarniawce upłynąć nim zabrzański sport wróci na właściwe tory.
                    Zepsuć i zlikwidować coś jest bardzo łatwo a odbudowa trwa potem
                    latami. Ale sami wybraliśmy tych SKUTECZNYCH konowałów. Następnym
                    razem trzeba po prostu wybrać mądrzej. Tylko tyle i aż tyle.
                    • Gość: sportowiec Re: AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.09, 14:18
                      Wszystko to święta prawda. Tak to teraz w Zabrzu wygląda.
                      • Gość: balanga Re: AWF IP: *.stk.vectranet.pl 04.10.09, 23:19
                        W tym MOSIRze to chyba niezle sie bujaja,moze lepiej niz w Domicie.
                        • Gość: Fan Re: AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.09, 22:47
                          Myślę, że wisiek nie da się wyprzedzić wuefistom.
                          • Gość: kapitan Re: AWF IP: *.stk.vectranet.pl 06.10.09, 23:04
                            Na razie bujaja sie w jednej skutecznej druzynie MMMsz.
    • Gość: brrrr Re: AWF IP: *.stk.vectranet.pl 10.12.09, 23:56
      jakoś mnie to nie dziwi
      • Gość: promocyja 1 Re: AWF IP: *.stk.vectranet.pl 07.01.10, 20:26
        niezla miejska kaska dla produkcji bezrobotnych z odroczonym
        terminem rejestracji
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka