Gość: ireneusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.06, 00:30 a jak się nie potknąc o tak krzaczaste brwi---- to moja somsiadka i jak ją widze to sobie myśle kto ją tak utlenił Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sławek Re: Potyka wciąż się potyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.06, 15:40 a czy ten babsztyl leciwy startuje tym razem ,ciekawe czy bez swojego kolegi R>U dojdzie gdziekolwiek ,,,,, racja te utlenione włoski zdradzają bynajmniej nie wysoki poziom intelektu........ A czy ona ma jakiegoś faceta,, może dlatego taka antypatyczna że śpi samotnie ? Odpowiedz Link Zgłoś