Gość: Wyborca IP: *.stk.vectranet.pl 17.11.06, 23:49 do kampanii!!! Są na to dowody!! że zatrudniała uczniów do agitacji!!! To jest ewidentne łamanie prawa i obyczajów! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: karol Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.06, 23:55 drogi acz nerwowy wyborco! wprawdzie najlepszą obroną jest atak ale nie powinien być to atak na ślepo. Szulikowa nie wykorzystuje swojej szkoły do prowadzenia kampanii. Młodzi ludzie którzy jej pomagają po części już skończyli szkoły a ci którzy jeszcze się uczą, chodzą do innych szkół, nie do tej, którą kieduje Szulikowa. To co tu piszę na ten temat po prostu wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyborca Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.stk.vectranet.pl 18.11.06, 00:00 No tak!! super Karol!! dobrze że się przyznałeś!! że jesteś wynajęty przez P.Szulik! Kolego!! ale ja wiem, co mówię!!! taka jest prawda!! są na to świadkowie!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 00:06 kompletna bzdura Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karol Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 00:09 drogi, nerwowy wyborco. Niczego nie ukrywam więc nie mam się do czego przyznawać. Pani Szulik mnie przekonuję więc będę na nią głosować. A młodych ludzi którzy jej pomagają po prostu znam osobiście. Stąd wiem, że nie są uczniami ani szkoły podstawowej w KOńczycach ani liceum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyborca Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.stk.vectranet.pl 18.11.06, 00:20 Akurat!! przekonałeś mnie!!hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karol Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 00:26 poczciwy wyborco. Nie mam ambicji przekonać Cię do czegokolwiek. TAk to już jest że jak kto coś sobie wbije do głowy to najtrudniej uwierzyć mu w fakty. A skoro twierdzisz, że pani Szulik wykorzystuje swoich uczniów do kampanii to zamiast rzucać tutaj insynuacje po prostu zgłoś to prokuratorowi, policji i CBA. Jeśli masz rację to wyeliminujesz ją z wyborów i oddasz panu Markowi przysługę. Przecież to takie proste. Nie strzęp języka tylko zacznij działać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zyga Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 18:47 Bardzo mnie przeraża, to że uważacie(myślę tu o całym stowarzyszeniu ) że wszyscy kłamią a tylko Wasza kandydatka mówi prawdę. Przykro mi stwierdzić ale agitacje wyborcze są prowadzone w szkołach (mam informacje od zwolenników i przeciwników p.Szulik)I jeżeli dobrem Zabrzan jest to oby nikt inny nie miał racji tylko p. Szulik no właśnie .....wybór należy do wyborców Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyborca Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.stk.vectranet.pl 18.11.06, 18:55 No tak!!! Ale to jest prawda!!!! Wykorzystuję uczniów!!! Tylko spróbuj jej odmówić!!???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: equilibrium Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 19:00 Beznadziejna głupota tego typu ataków wciąż mnie zadziwia. Chyba nie macie dzieci w szkole, bo gdybyście mieli to wiedzielibyście, że kto tylko by próbował agitować w szkole, a zwłaszcza dyrektor jest spalony. Oświata ma swoje struktury, które są odpowiedzialne za takie sprawy. W szkole nie ma prawa pracować osoba która była karana, (może jedynie jako woźny) ryzykowanie swojej przyszłości w tak głupi sposób jak agitacja jest po prostu nonsensowne. Przez takich ludzi jak wy wciąż spada prestiż szkoły, uczniowie pozwalają sobie na agresję wobec nauczycieli itp. Być może edukacja powszechna jest nie potrzebna, ale póki jest to odrobinę szacunku przez wzgląd na dzieci. Chyba że te bzdury piszą właśnie takie zepsute dzieci. Tak dla zabawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gośka Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 19:04 rada dla "Wyborcy". Jak jesteś taki pewny swych sensacji, sprzedaj to do brukowców, te pismaki to lubią. A później melduj się w sądzie, w procesie o zniesławienie, mądralo;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: equilibrium Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 19:49 Niektórzy spotykają się wciąż z Elvisem, i są nawet tacy co im wierzą. Ja do nich nie należę. Ale każdy ma prawo mówić co mu się przyśni. Z głupotą trudno polemizować bo jest równie ślepa jak sprawiedliwość z tym, że sprawiedliwość jest mniej powszechna. Brak logicznego myślenia jest równie wstydliwy jak ortografia. Skoro ortografią dziś się nikt nie przejmuje to pewnie nikt nie wstydzi się braku logicznego myślenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 19:08 Zabawą nazywasz informacje ludzi , którzy byli światkami tych sytuacji, dla mnie to tragedia i nie tylko dla mnie .No ale ty baw się dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mia Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.foxnet.com.pl 19.11.06, 00:31 no właśnie ona jest spalona jako dyrektor- jest miernym dyrem i zacietrzewionym - a poza tym stosuje firmy nacisku i agituje w szkole ! baba koszmar Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rodzic Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 19:05 Dzieci do książek, a nie do forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rodzic i wyborca Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 19:12 Nie macie już innych argumentów, jak obciążać dzieci za tematy na forum ? WSTYD Dla mnie jest to znak że te informacje są prawdziwe!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: equilibrium Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 19:55 Niektórzy spotykają się wciąż z Elvisem, i są nawet tacy co im wierzą. Ja do nich nie należę. Ale każdy ma prawo mówić co mu się przyśni. Z głupotą trudno polemizować bo jest równie ślepa jak sprawiedliwość z tym, że sprawiedliwość jest mniej powszechna. Brak logicznego myślenia jest równie wstydliwy jak ortografia. Skoro ortografią dziś się nikt nie przejmuje to pewnie nikt nie wstydzi się braku logicznego myślenia. Proszę się nie gniewać ale tak naiwny atak mogę przypisywać tylko dziecku albo osobie opuźnionej w rozwoju. Odpowiedz Link Zgłoś
sprzeciw1 Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę 18.11.06, 19:54 To nie jest łamanie prawa i obyczajów a najoczywistsze wychowanie obywatelskie. Niech dzieci wiedzą co w politycznym, zabrzańskim światku piszczy. Niech wiedzą jak wybierać i jak startować w przyszłości, bo jak dorosną to na taką naukę będzie zapóźno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: equilibrium Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 19:57 Niektórzy spotykają się wciąż z Elvisem, i są nawet tacy co im wierzą. Ja do nich nie należę. Ale każdy ma prawo mówić co mu się przyśni. Z głupotą trudno polemizować bo jest równie ślepa jak sprawiedliwość z tym, że sprawiedliwość jest mniej powszechna. Brak logicznego myślenia jest równie wstydliwy jak ortografia. Skoro ortografią dziś się nikt nie przejmuje to pewnie nikt nie wstydzi się braku logicznego myślenia. Proszę się nie gniewać ale tak naiwny atak mogę przypisywać tylko dziecku albo osobie opuźnionej w rozwoju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawda kole w oczy Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 21:23 Twój wywód jest dość niepoważny, niska jakość obrony swojej racji, kosztem dzieci i osób normalnych inaczej .Działanie to jest poniżej pasa i niegodne.Jestem oburzona faktem,że nikt nie uważa za naganne zachowanie kandydata , tylko czepiacie się ludzi, którzy wyjawili prawdę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 21:26 do equilibrium Nie uważasz że jedna taka wypowiedź wystarczy, co boisz się że ktoś tego nie przeczyta :):) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę 18.11.06, 21:57 ja przeczytalem, szczegolnie fragment w ktorym autor sam gryzie sie w wlasna dupe: "Brak logicznego myślenia jest równie wstydliwy jak ortografia. Skoro ortografią dziś się nikt nie przejmuje to pewnie nikt nie wstydzi się braku logicznego myślenia. Proszę się nie gniewać ale tak naiwny atak mogę przypisywać tylko dziecku albo osobie opuźnionej w rozwoju." Zastanawiam się czy autor nie ma szacunku do ortografii, czy jest "opUźniony" :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyborca Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.stk.vectranet.pl 18.11.06, 21:57 Dziękuje za słowa poparcia! A te osoby, które uważają, że mijam się z prawdą, polecam wybrać się do Kończyc i porozmawiać z uczniami liceum plastycznego! Jeśli chodzi o oskarżenia o pomówienie! Koleżanko! ja się nie boję! żyjemy w wolnym kraju! a atak i straszenie, jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że to co napisałem jest prawdą! Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborcy Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.06, 23:23 Czy tylko tyle biedo możesz wymyślić?Biedne przymuszane dzieci, a co na to molestowanie pan Giertych? Do czego jeszcze przymuszano niewiniątka z kuńczyc. Może zaczniesz pisać pamiętnik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.06, 00:12 oj oj Girtych by się przydał p.Szulik, raz , dwa by zrobił porządek z agitacją w szkole ( boicie się Girtycha, że tak często pada to nazwisko) a tak przy okazji z pisownią u ciebie na bakier , poucz się może w szkole p. Szulik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zet Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.06, 11:54 No i co że tak robi i tak jej nikt nic nie zrobi Szulikowa górą!!!!Inni będą odpowiadać za swe łamanie prawa a nie p. Szulikowa!!!!! odczepcie się wreszczie od p. Dyrektor Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuku Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.06, 21:24 //////////////// Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyborca Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.stk.vectranet.pl 19.11.06, 21:45 No pewnie!! Niech sobie zatrudnia uczniów! Ale czy to jest w porządku? Ma swoją sektę!! Niech jej pomagają!! A nie wykorzystując swoje stanowisko dla własnych korzyści!! Giertych się dowie!! Oj będzie się działo!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rodzic Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 07:48 Jestem tego samego zdania , tym bardziej że ta pani uczy nasze dzieci i powinna być autorytetem. Przykład idzie z góry i jaki sygnał dała p. Szulik??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zara Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.foxnet.com.pl 20.11.06, 09:41 a jednak to prawda!!! dzisiaj w poniedz. już zaczęła agitacje - zapraszam do szkoły - przekonacie się sami . Ta baba jest nienormalna! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyborca Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.stk.vectranet.pl 20.11.06, 10:26 No proszę!! Wiec moje informację się potwierdzają!!! To jest skandal!! Co na to kuratorium??/ Może tez jest w sekcie???? Czy będzie jakaś reakcja!??? Proponuję, aby rodzice interweniowali w kuratorium!! To jest wykorzystywanie funkcji dla swoich celów!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rodzic Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 13:30 popieram Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roki Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 17:25 i co z tym faktem, czy ktoś wie jakie będą konsekwencje takiego działania dla p. Szulik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyborca Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.stk.vectranet.pl 20.11.06, 17:41 To rodzice powinni coś z tym zrobić i rozbić sektę Szulikowej!! Bo sprawa zakrywa na skandal!!! I nawet się z tym nie kryją!! Zamiast uczyć się, biegają po ludziach i agitują!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hanys Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.06, 18:37 Gdyby głupota miała skrzydła pół zabrzan wzbiłóby się w powietrze. Już nie wiecie , jak tę kobietę ugryzć. Ona i tak wygra, bo nie ma konkurencji. Marek i Rafał muszą trochę podziałać w Zabrzu, pokazać co potrafią. Platforma wytypowała Marka, bo wskazał na niego PIS i obiecał poparcie. Platforma zabrzańska się ośmieszyła, a wynik wyborow to nie poparcie dla po, tylko figa dla pisu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kos Afera workowa IP: *.icm.edu.pl 20.11.06, 18:44 A już zapomnieliście że P Szulikowa, jej mąż i b.P Urbańczyk byli autorami w afery z zamówieniem worków - ciekawe jak ta sprawa się zakończyła?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyborca Re: Afera workowa IP: *.stk.vectranet.pl 21.11.06, 17:08 Afera dalej w toku!! Narobili przekrętów i zadowoleni!! Skuteczni!! dobre! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: 217.11.130.* 24.11.06, 08:16 . Odpowiedz Link Zgłoś