Dodaj do ulubionych

Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę

IP: *.stk.vectranet.pl 17.11.06, 23:49
do kampanii!!! Są na to dowody!! że zatrudniała uczniów do agitacji!!!
To jest ewidentne łamanie prawa i obyczajów!
Obserwuj wątek
    • Gość: karol Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.06, 23:55
      drogi acz nerwowy wyborco! wprawdzie najlepszą obroną jest atak ale nie powinien
      być to atak na ślepo. Szulikowa nie wykorzystuje swojej szkoły do prowadzenia
      kampanii. Młodzi ludzie którzy jej pomagają po części już skończyli szkoły a ci
      którzy jeszcze się uczą, chodzą do innych szkół, nie do tej, którą kieduje
      Szulikowa. To co tu piszę na ten temat po prostu wiem.
      • Gość: Wyborca Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.stk.vectranet.pl 18.11.06, 00:00
        No tak!! super Karol!! dobrze że się przyznałeś!! że jesteś wynajęty przez P.Szulik!
        Kolego!! ale ja wiem, co mówię!!! taka jest prawda!! są na to świadkowie!!

    • Gość: tomek Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 00:06
      kompletna bzdura
      • Gość: karol Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 00:09
        drogi, nerwowy wyborco. Niczego nie ukrywam więc nie mam się do czego
        przyznawać. Pani Szulik mnie przekonuję więc będę na nią głosować. A młodych
        ludzi którzy jej pomagają po prostu znam osobiście. Stąd wiem, że nie są
        uczniami ani szkoły podstawowej w KOńczycach ani liceum
        • Gość: Wyborca Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.stk.vectranet.pl 18.11.06, 00:20
          Akurat!! przekonałeś mnie!!hahaha
          • Gość: karol Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 00:26
            poczciwy wyborco. Nie mam ambicji przekonać Cię do czegokolwiek. TAk to już jest
            że jak kto coś sobie wbije do głowy to najtrudniej uwierzyć mu w fakty. A skoro
            twierdzisz, że pani Szulik wykorzystuje swoich uczniów do kampanii to zamiast
            rzucać tutaj insynuacje po prostu zgłoś to prokuratorowi, policji i CBA. Jeśli
            masz rację to wyeliminujesz ją z wyborów i oddasz panu Markowi przysługę.
            Przecież to takie proste. Nie strzęp języka tylko zacznij działać
    • Gość: zyga Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 18:47
      Bardzo mnie przeraża, to że uważacie(myślę tu o całym stowarzyszeniu ) że
      wszyscy kłamią a tylko Wasza kandydatka mówi prawdę. Przykro mi stwierdzić ale
      agitacje wyborcze są prowadzone w szkołach (mam informacje od zwolenników i
      przeciwników p.Szulik)I jeżeli dobrem Zabrzan jest to oby nikt inny nie miał
      racji tylko p. Szulik no właśnie .....wybór należy do wyborców
      • Gość: Wyborca Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.stk.vectranet.pl 18.11.06, 18:55
        No tak!!! Ale to jest prawda!!!! Wykorzystuję uczniów!!! Tylko spróbuj jej
        odmówić!!????
      • Gość: equilibrium Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 19:00
        Beznadziejna głupota tego typu ataków wciąż mnie zadziwia. Chyba nie macie
        dzieci w szkole, bo gdybyście mieli to wiedzielibyście, że kto tylko by próbował
        agitować w szkole, a zwłaszcza dyrektor jest spalony. Oświata ma swoje
        struktury, które są odpowiedzialne za takie sprawy. W szkole nie ma prawa
        pracować osoba która była karana, (może jedynie jako woźny) ryzykowanie swojej
        przyszłości w tak głupi sposób jak agitacja jest po prostu nonsensowne. Przez
        takich ludzi jak wy wciąż spada prestiż szkoły, uczniowie pozwalają sobie na
        agresję wobec nauczycieli itp. Być może edukacja powszechna jest nie potrzebna,
        ale póki jest to odrobinę szacunku przez wzgląd na dzieci. Chyba że te bzdury
        piszą właśnie takie zepsute dzieci. Tak dla zabawy.
        • Gość: gośka Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 19:04
          rada dla "Wyborcy". Jak jesteś taki pewny swych sensacji, sprzedaj to do
          brukowców, te pismaki to lubią. A później melduj się w sądzie, w procesie o
          zniesławienie, mądralo;)
          • Gość: equilibrium Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 19:49
            Niektórzy spotykają się wciąż z Elvisem, i są nawet tacy co im wierzą. Ja do
            nich nie należę. Ale każdy ma prawo mówić co mu się przyśni.
            Z głupotą trudno polemizować bo jest równie ślepa jak sprawiedliwość z tym, że
            sprawiedliwość jest mniej powszechna. Brak logicznego myślenia jest równie
            wstydliwy jak ortografia. Skoro ortografią dziś się nikt nie przejmuje to
            pewnie nikt nie wstydzi się braku logicznego myślenia.
        • Gość: www Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 19:08
          Zabawą nazywasz informacje ludzi , którzy byli światkami tych sytuacji, dla mnie
          to tragedia i nie tylko dla mnie .No ale ty baw się dobrze.
        • Gość: mia Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.foxnet.com.pl 19.11.06, 00:31
          no właśnie ona jest spalona jako dyrektor- jest miernym dyrem i
          zacietrzewionym - a poza tym stosuje firmy nacisku i agituje w szkole ! baba
          koszmar
    • Gość: rodzic Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 19:05
      Dzieci do książek, a nie do forum.
      • Gość: rodzic i wyborca Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 19:12
        Nie macie już innych argumentów, jak obciążać dzieci za tematy na forum ? WSTYD
        Dla mnie jest to znak że te informacje są prawdziwe!!!!!!
        • Gość: equilibrium Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 19:55
          Niektórzy spotykają się wciąż z Elvisem, i są nawet tacy co im wierzą. Ja do
          nich nie należę. Ale każdy ma prawo mówić co mu się przyśni.
          Z głupotą trudno polemizować bo jest równie ślepa jak sprawiedliwość z tym, że
          sprawiedliwość jest mniej powszechna. Brak logicznego myślenia jest równie
          wstydliwy jak ortografia. Skoro ortografią dziś się nikt nie przejmuje to
          pewnie nikt nie wstydzi się braku logicznego myślenia.
          Proszę się nie gniewać ale tak naiwny atak mogę przypisywać tylko dziecku albo
          osobie opuźnionej w rozwoju.
    • sprzeciw1 Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę 18.11.06, 19:54
      To nie jest łamanie prawa i obyczajów a najoczywistsze wychowanie obywatelskie.
      Niech dzieci wiedzą co w politycznym, zabrzańskim światku piszczy.
      Niech wiedzą jak wybierać i jak startować w przyszłości, bo jak dorosną to na
      taką naukę będzie zapóźno.
      • Gość: equilibrium Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 19:57
        Niektórzy spotykają się wciąż z Elvisem, i są nawet tacy co im wierzą. Ja do
        nich nie należę. Ale każdy ma prawo mówić co mu się przyśni.
        Z głupotą trudno polemizować bo jest równie ślepa jak sprawiedliwość z tym, że
        sprawiedliwość jest mniej powszechna. Brak logicznego myślenia jest równie
        wstydliwy jak ortografia. Skoro ortografią dziś się nikt nie przejmuje to
        pewnie nikt nie wstydzi się braku logicznego myślenia.
        Proszę się nie gniewać ale tak naiwny atak mogę przypisywać tylko dziecku albo
        osobie opuźnionej w rozwoju.
        • Gość: prawda kole w oczy Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 21:23
          Twój wywód jest dość niepoważny, niska jakość obrony swojej racji, kosztem
          dzieci i osób normalnych inaczej .Działanie to jest poniżej pasa i
          niegodne.Jestem oburzona faktem,że nikt nie uważa za naganne zachowanie
          kandydata , tylko czepiacie się ludzi, którzy wyjawili prawdę.
        • Gość: zzz Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.06, 21:26
          do equilibrium Nie uważasz że jedna taka wypowiedź wystarczy, co boisz się że
          ktoś tego nie przeczyta :):)
          • mario2 Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę 18.11.06, 21:57
            ja przeczytalem, szczegolnie fragment w ktorym autor sam gryzie sie w wlasna
            dupe:
            "Brak logicznego myślenia jest równie wstydliwy jak ortografia. Skoro
            ortografią dziś się nikt nie przejmuje to pewnie nikt nie wstydzi się braku
            logicznego myślenia. Proszę się nie gniewać ale tak naiwny atak mogę
            przypisywać tylko dziecku albo osobie opuźnionej w rozwoju."

            Zastanawiam się czy autor nie ma szacunku do ortografii, czy jest "opUźniony" :)
          • Gość: Wyborca Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.stk.vectranet.pl 18.11.06, 21:57
            Dziękuje za słowa poparcia! A te osoby, które uważają, że mijam się z prawdą,
            polecam wybrać się do Kończyc i porozmawiać z uczniami liceum plastycznego!
            Jeśli chodzi o oskarżenia o pomówienie!
            Koleżanko! ja się nie boję! żyjemy w wolnym kraju! a atak i straszenie, jeszcze
            bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że to co napisałem jest prawdą!
            Pozdrawiam!
            • Gość: wyborcy Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.06, 23:23
              Czy tylko tyle biedo możesz wymyślić?Biedne przymuszane dzieci, a co na to
              molestowanie pan Giertych? Do czego jeszcze przymuszano niewiniątka z kuńczyc.
              Może zaczniesz pisać pamiętnik.
              • Gość: g Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.06, 00:12
                oj oj Girtych by się przydał p.Szulik, raz , dwa by zrobił porządek z agitacją w
                szkole ( boicie się Girtycha, że tak często pada to nazwisko) a tak przy okazji
                z pisownią u ciebie na bakier , poucz się może w szkole p. Szulik
    • Gość: zet Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.06, 11:54
      No i co że tak robi i tak jej nikt nic nie zrobi Szulikowa górą!!!!Inni będą
      odpowiadać za swe łamanie prawa a nie p. Szulikowa!!!!! odczepcie się wreszczie
      od p. Dyrektor
    • Gość: kuku Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.06, 21:24
      ////////////////
      • Gość: Wyborca Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.stk.vectranet.pl 19.11.06, 21:45
        No pewnie!! Niech sobie zatrudnia uczniów! Ale czy to jest w porządku?
        Ma swoją sektę!! Niech jej pomagają!! A nie wykorzystując swoje stanowisko dla
        własnych korzyści!! Giertych się dowie!! Oj będzie się działo!!
        • Gość: rodzic Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 07:48
          Jestem tego samego zdania , tym bardziej że ta pani uczy nasze dzieci i powinna
          być autorytetem. Przykład idzie z góry i jaki sygnał dała p. Szulik???
    • Gość: zara Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.foxnet.com.pl 20.11.06, 09:41
      a jednak to prawda!!! dzisiaj w poniedz. już zaczęła agitacje - zapraszam do
      szkoły - przekonacie się sami . Ta baba jest nienormalna!
      • Gość: Wyborca Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.stk.vectranet.pl 20.11.06, 10:26
        No proszę!! Wiec moje informację się potwierdzają!!! To jest skandal!! Co na to
        kuratorium??/ Może tez jest w sekcie???? Czy będzie jakaś reakcja!???
        Proponuję, aby rodzice interweniowali w kuratorium!! To jest wykorzystywanie
        funkcji dla swoich celów!!!
        • Gość: rodzic Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 13:30
          popieram
          • Gość: roki Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 17:25
            i co z tym faktem, czy ktoś wie jakie będą konsekwencje takiego działania dla p.
            Szulik
            • Gość: Wyborca Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.stk.vectranet.pl 20.11.06, 17:41
              To rodzice powinni coś z tym zrobić i rozbić sektę Szulikowej!! Bo sprawa
              zakrywa na skandal!!! I nawet się z tym nie kryją!! Zamiast uczyć się, biegają
              po ludziach i agitują!!
            • Gość: Hanys Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.06, 18:37
              Gdyby głupota miała skrzydła pół zabrzan wzbiłóby się w powietrze. Już nie
              wiecie , jak tę kobietę ugryzć. Ona i tak wygra, bo nie ma konkurencji. Marek i
              Rafał muszą trochę podziałać w Zabrzu, pokazać co potrafią. Platforma
              wytypowała Marka, bo wskazał na niego PIS i obiecał poparcie. Platforma
              zabrzańska się ośmieszyła, a wynik wyborow to nie poparcie dla po, tylko figa
              dla pisu
              • Gość: Kos Afera workowa IP: *.icm.edu.pl 20.11.06, 18:44
                A już zapomnieliście że P Szulikowa, jej mąż i b.P Urbańczyk byli autorami w
                afery z zamówieniem worków - ciekawe jak ta sprawa się zakończyła??
                • Gość: Wyborca Re: Afera workowa IP: *.stk.vectranet.pl 21.11.06, 17:08
                  Afera dalej w toku!! Narobili przekrętów i zadowoleni!! Skuteczni!! dobre!
    • Gość: . Re: Szulikowa łamie prawo wykorzystujac szkołę IP: 217.11.130.* 24.11.06, 08:16
      .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka