Gość: mala
IP: *.dyn.optonline.net
17.10.03, 04:40
wyjechalam z zabrza pare lat temu ale z zaciekawieniem zledze wasze forum.
nie zawsze wiem o co chodzi dlatego mam pytanie... kim jestes Stanislawie
Sidor? traktuja cie jak Boga! czy ty aby cos dobrego robisz dla zabrza?
za pare tygodni wracam w rodzinne strony i pomyslalam, ze warto wiedziec co
sie dzieje...
pozdrawiam