madau
24.01.13, 16:37
Czy mozna by bylo tak zrobic zeby pod naglowkiem forum wstawic kategorie "zdrowie" oraz "psychozy", "leczenie psychiatryczne" itp. tak jest na innych forach redakcyjnych np na Depresji, widzialam tez te kategorie na forach prywatnych.
Pozdrawiam
madau