sibeliuss
10.11.13, 10:45
Gdy to osiedle powstanie, jego mieszkańcy będą skracać sobie drogę do ulicy Powstańców Śląskich rozjeżdżając nasze uliczki i trawniki, a ich dzieci zapełnią szkoły przy Anieli Krzywoń i Borowej Góry oraz wszystkie okoliczne place zabaw, gdzie już w tej chwili panuje tłok i ścisk. Tam nie ma miejsca dla kolejnych dzieci
www.gazetaecho.pl/jednak-bedzie-osiedle-na-terenie-bylego-pzl-wola_65873