Dodaj do ulubionych

jak trafić palcem

01.06.04, 10:25
do nosa? :)
no bo poszłam w biznesy :> se już zarobiwszy około połowy sumy na wakacyjne
wojaże.
zaraz bieżam pouczać maturalnie po drodze modląc się żeby osoba zdała :)
potem nałka, nałka, dochtór ziemniak i jego poczekalnia pełna ciężarnych bab,
a potem już zaryć w pościel i spać.
dzień dziecka spędzony na bieganiu po mieście.
sycące.
Obserwuj wątek
    • skuule Re: jak trafić palcem 01.06.04, 11:41
      to proste!
      bierzemy palec jednej ręki do drugiej patrzymy do lustra i bęc w oko!
      • ulalka Re: jak trafić palcem 01.06.04, 21:20
        ja ta nie mysle ło wakacyjach.. mnie tam pisana nałka do końca zywota. amen.
        przepraszam, ze bluznie, ale dzien dziecka zastal mnie na pracy, pracy, pracy i
        nadal pracuje, qrna chata, hej!.. /tak z goralska rzekne ;)/
        • p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: jak trafić palcem 01.06.04, 23:04
          ulalka napisała:

          > ja ta nie mysle ło wakacyjach.. mnie tam pisana nałka do końca zywota. amen.
          > przepraszam, ze bluznie, ale dzien dziecka zastal mnie na pracy, pracy, pracy
          i
          >
          > nadal pracuje, qrna chata, hej!.. /tak z goralska rzekne ;)/
          A mnie się marzy qrna chata.......
          • p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: jak trafić palcem 01.06.04, 23:06
            p.a.d.a.l.c.o.w.a napisała:


            > A mnie się marzy qrna chata.......

            :(((( Soczwce już się cheba nie marzy :((
            • pokraczny_kotek Re: jak trafić palcem 02.06.04, 18:35
              p.a.d.a.l.c.o.w.a napisała:

              > p.a.d.a.l.c.o.w.a napisała:
              >
              >
              > > A mnie się marzy qrna chata.......
              >
              > :(((( Soczwce już się cheba nie marzy :((

              p..lenie takie imć padalcu!
              marzy, marzy. i będzie!
              jakby coś to może rezerwuj sobie z gurem kawałeczek sierpnia, zawitamy na
              glebie.
              • p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: jak trafić palcem 04.06.04, 20:08
                pokraczny_kotek napisała:

                > > p..lenie takie imć padalcu!
                > marzy, marzy. i będzie!
                > jakby coś to może rezerwuj sobie z gurem kawałeczek sierpnia, zawitamy na
                > glebie.
                >
                >Dobra jest ! Moze i Betty tam się nam objawi.
          • bubster Re: jak trafić palcem 04.06.04, 17:40
            p> A mnie się marzy qrna chata.......

            oj, mnie tez :-)
            taka mała może być
            150 metrów, dwa pozimy, garaż
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka