kraszan1
15.09.03, 12:10
Idę sobie dzisiaj do środków komunikacji publicznej a tu przed moją ulubioną
osiedlową knajpką zwinięty ogródek piwny, który stał tam przez całe lato.
Skończyła siępiekna pora roku...
Poczułem się jak Tony Soprano, kiedy odleciały kaczki wychowujące małe w jego
basenie.
Oby do wiosny, będzie ciepło, może się nawet zakocham... ;)
pzdr
-K
------------------------------------
Ja nie jestem hakerem, ta pani przyszla tu z tymi plikami i z nimi wychodzi