Dodaj do ulubionych

Finał MS w hokeja

15.05.05, 22:08
2:0 dla Czechów
Grają Czechu i Kanada
Obserwuj wątek
    • skynews Re: Finał MS w hokeja 15.05.05, 22:31

      Dalej 2:0 dla Czechow i to juz oststnia tercja...
      • lablafox Re: Finał MS w hokeja 15.05.05, 22:38
        Co oznacza ,że mąż powróci niebawem na me łono.
        • skynews Re: Finał MS w hokeja 15.05.05, 22:41

          3 : 0 ,Czesi sa mistrzem swiata!!!
          • lablafox Re: Finał MS w hokeja 15.05.05, 22:43
            To źle czy dobrze?
            • skynews Re: Finał MS w hokeja 15.05.05, 22:49

              Dobrzesmile))
              Europa gora!
              • lablafox Re: Finał MS w hokeja 15.05.05, 22:51
                ok , to HURRRRRRRRRRRRRAAAAAAA
    • ertes Re: Finał MS w hokeja 16.05.05, 06:41
      Gratulacje dla Czechow.
      Jednak trzeba pamietac ze w ostatnich 3 latach Kanada zdobyla mistrzostwo 2 razy
      a teraz 2 miejsce. I niestety ale mistrzostwa swiata sa tutaj na trzecim miejscu
      po Pucharze Swiata (wygranym przez Kanade) i Olimpiadzie (wygrane przez Kanade).
      Konkludujac: Kanada *jest* najlepsza smile
    • onkwe Re: Finał MS w hokeja 16.05.05, 06:57
      Coz, przegrana jest przegrana, bez wzgledu na swietlana przeszlosc Kanady... a
      wiec brawa dla Czechow.

      Nie nalezy zapominac jednak, ze w zespole Kanadyjskim zabraklo takich swietnych
      graczy jak Vincent Lecavalier i Jerome Iginla, ze zawodnicy NHL nie rozgrywali
      meczy ligowych w tym sezonie, a wiec o wiele trudniej utrzymac im forme ( Czesi
      co prawda tez maja zawodnikow w NHL )
      Kto wie jaki bylby wynik, gdyby nie te okolicznosci.
      • skynews Re: Finał MS w hokeja 16.05.05, 08:04

        No tak,
        co by bylo gdyby bylo itd...
        Mozna bez konca spekulowacsad((

        A nie stanowia,przypadkiem gracze z Europy(np.Czesi,Rosjanie,Szwedzi...) trzonu
        NHL?
        A nie jest najlepiej zarabiajacym zawodnikiem NHL wlasnie Czech Jaromir Jagr z
        pensja 10 mln dolarów rocznie ?
        A nie byli wlasnie Czesi,w ostatnich dziewieciu latach,pieciokrotnie Mistrzami
        Swiata?
        Kanadyjczycy tylko trzy razy!!!
        hahaha...


        Fakty sie licza i wynik idzie w swiat.
        Kanadyjczycy,do bardzo niskiego poziomu sportowego zaprezentowanego w finalowym
        meczu w Wiedniu,dolozyli jeszcze niesportowe,mowiac lagodnie,zachowanie.
        Po utracie trzeciego gola nerwy puscily im calkowicie.
        Nie wytrzymali psychicznie stawki spotkania i bez najmniejszego powodu zaczeli
        okladac Czechow kijamisad(((


        Po meczu organizatorzy musieli ich dlugo namawiac do odebrania srebrnych medali,
        a jeszcze dluzej do pogratulowania i uscisniecia dloni Czechom.
        Komentatorzy zgodnie podkreslali ze tak niesportowego zachowania jeszcze nie
        widziano w finale mistrzostw swiata.

        "Kanada najlepsza",ale chyba w okladaniu kijami,ale za to nie daja zlotych
        medalisad((
        • jej_maz Re: Finał MS w hokeja 16.05.05, 17:31
          skynews napisał:

          > A nie byli wlasnie Czesi,w ostatnich dziewieciu latach,pieciokrotnie Mistrzami
          > Swiata?
          > Kanadyjczycy tylko trzy razy!!!
          > hahaha...


          Nie zapomnij, ze dopiero trzy lata temu organizatorzy MS zezwolili zawodnikom
          grajacym w NHL na uczestnictwo w tej imrezie i od razu Kanada wygrala dwa
          mistrostwa plus wczorajszy srebrny medal. Poprzednie ekipy Kanady, ze wzgledu
          na regulamin MS, to byli zwykli amatorzy.

          Druga sprawa sa zawodnicy europejscy w NHL (w tym kilku Polakow). Stanowia oni
          mniejszosc i NHL jest jednak zdominowany przez kanadyjczykow.


          > Fakty sie licza i wynik idzie w swiat.
          > Kanadyjczycy,do bardzo niskiego poziomu sportowego zaprezentowanego w
          finalowym
          > meczu w Wiedniu,dolozyli jeszcze niesportowe,mowiac lagodnie,zachowanie.
          > Po utracie trzeciego gola nerwy puscily im calkowicie.
          > Nie wytrzymali psychicznie stawki spotkania i bez najmniejszego powodu zaczeli
          > okladac Czechow kijamisad(((


          Fakt i jest to dzisiaj glosno komentowane. Mysle (bez proby usprawiedliwiania),
          ze duza role gra tu frustracja zwiazana z sytuacja w NHL; nie zapominajmy, ze
          hokej jest nie tylko religia w Kanadzie, ale wielu ludzi z niego zyje. Jako
          przyklad podam, ze dzisiaj agencje reklamowe zagrozily wycofaniem sie z raklam
          w NHL w przyszlym sezonie, jezeli strajk sie nie skonczy.

          Tak czy inaczej gratulacje dla Czechow
          • skynews Re: Finał MS w hokeja 16.05.05, 19:09

            Widac Austria nie lezy Kanadyjczykom.
            Juz drugi raz przegrali finalowy mecz w Wiedniu.
            Moze w przyszlym roku beda mieli wiecej szczescia czego im tez zycze.

            Inna sprawa to skandaliczne zachowanie sfrustrowanego kapitana narodowej
            reprezentacji Kanady Ryan'a Smyth'a!
            Kapitan druzyny narodowej ma byc wzorem do nasladowania,rozladowywac niesportowe
            emocje,uspokajac a on w koncowce meczu,bez powodu,lal kijem czeskiego obronce z
            niespotykana furia.
            Take obrazy poszly w swiat.
            Nie doda to chwaly kanadyjskiemu hokejowi.

            Mam nadzieje ze odpowiedzialni za Team Canada podejma odpowienia decyzje
            zawiaszajac Smyth'a na dluzszy czas jako zawodnika,oczywiscie dla dobra
            kanadyjskiej druzyny narodowej.
            • jej_maz Re: Finał MS w hokeja 16.05.05, 19:47
              Jak juz pisalem masz racje, ale tez nie robilbym z tego wielkiej sprawy. Hokej
              jest (jak sam dobrze wiesz) bardzo dynamicznym, szybkim i "kontaktowym" sportem
              wiec zdarzaja sie rzeczy, ktore nie powinny, zwlaszcza w meczach o taka stawke.
              Nie zmienia to faktu, ze kanadyjski hokej mial zawsze, ma i chyba miec bedzie
              bardzo dobra opinie i to nie tylko jako wysoki poziom gry, ale tez wysoki
              poziom sportowego zachowania. Niech tylko przypomnie to co "poszlo w swiat" o
              zachowaniu Polskich pilkarzy na ostatnich MS. A jezeli ktos na podstawie
              takiego jednego czy drugiego zdarzenia ugruntuje sobie zla opinie o calosci to
              tylko zle swiadczy o danej osobie. Na przyklad zobacz dziesiejsza pierwsza
              strone GW pod wiadomosci; sa dwie - Polak zamordował Polaka motyką we Włoszech
              i Polacy odkryli gen związany z rakiem. W zaleznosci od sentymentu do Polski
              jedna osoba powie ze ci Polacy to jednak zdolny narod a druga uzna ze jestesmy
              cholota.

              Pomimo is przyznaje, ze wczoraj wygrala lepsza druzyna i nie jestem dumny z
              zachowania, to jednak jestem przekonany o naszej supremacji w hokeju na swiecie.
              • skynews Re: Finał MS w hokeja 17.05.05, 13:44

                Zostanmy przy sporcie,a konkretnie przy hokeju w tym przypadku.
                Podziwiam Twoj optymizm dotyczacy kanadyjskiej supremacji w hokeju,mimo ze
                mistrzami swiata sa Czesi a Kanadyjczycy w finalowym meczu w Wiedniu nie
                strzelili nawet honorowej bramki.
                Mysle ze jezeli wyciagna odpowiednie wnioski z tej porazki to wyjdzie im to
                tylko na dobre.
    • luiza-w-ogrodzie Hokej na lodzie 16.05.05, 07:08
      Meczu nie ogladalam, ale przypomnialam sobie australijska smiesznote:
      Hokej (hockey) mowi sie u nas na hokej na trawie. Natomiast na to, co
      nazywacie "hokej" mowi sie tutaj "hokej na lodzie" (ice hockey). Ot, wzglednosc
      klimatyczna ;oD

      Pozdrawiam
      Luiza-w-Ogrodzie

      ><crying(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
      .·´¯`·.. ><crying(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka