Dodaj do ulubionych

KLUB NOCNYCH MARKOW VI

16.12.03, 00:08
Otwieram
ml
Obserwuj wątek
    • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:09
      witam w nowym smile
      • mammaja Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:13
        Witam i zarazem raczej sie wymeldowuje.Milych pogwarek!
        • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:14
          Juz sobie idziesz???Szkoda
          ml
          • lablafox Re: wklejka 101-104 16.12.03, 00:17
            • Re: KLUB NOCNYCH MARKÓW V....
            marialudwika 16.12.2003 00:03 odpowiedz na list odpowiedz cytując


            Uwielbiam zimowe widoki,ogladane z cieplego domu.Wszystko wtedy takie jasne
            iczyste,gdy jest pokryte biala pierzynka!
            ml



            • Re: KLUB NOCNYCH MARKÓW V....
            ada296 16.12.2003 00:08 odpowiedz na list odpowiedz cytując


            cały brud tego świata jest przkryty
            i jasna nocka jest
            i tylko szkoda, że nie będzie śniegu w czasie Świąt
            bo ze śniegiem Święta mają inny klimat
            taki świąteczny smile
            • marialudwika Re: wklejka 101-104 16.12.03, 00:20
              Dzieki za wyreczenie mnie....
              ml
              • lablafox Re: wklejka 101-104 16.12.03, 00:21
                Prosze Cię bardzo Raku .
                Lx
    • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:22
      więc śnieg ma być w Święta
      duuużo śniegu
      ale po Świętach proszę o przejezdne drogi bo jadę do Warszawy i chcę jazdę
      mieć bez stresów
      w Sylwestra ma znowu być śnieg
      to będzie mój pierwszy Sylwester w Warszawie
      i ma być pięknie
      ...a potem choćby potop...
      • lablafox Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:25
        Howk , Powiedziałas .
        Twoje życzenie spełni się .
        Lx
        • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:32
          obiecujesz ?
          mam taką straszliwą tremę przed tym wyjazdem
          już bym chciała, że by było po Świętach
          nie cierpię Świąt
          • mammaja Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:39
            Ojej, a czemu masz taka treme,powiedz?
            • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:41
              To pewnie bedzie jakis specjalny Sylwester??Jesli to nie jest zbyt niedyskretne
              pytanie..
              ml
              • lablafox Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:43
                Przesyłam Wam białą nocką wiersz gałczyńskiego . Za oknem brzęcza u mnie
                wietrzne dzwonki.
                Sanie
                Noc jak bas.
                Księżyc wysoko jak sopran,
                gość u chmur ośnieżających drzewa -
                zima, zima,
                jaka tam zima!
                skoro jak majowy słowik śpiewa.

                Gdzieś wysoko ciemny wiatr przeleciał,
                księżyc wszystkie drogi porozświecał,
                wszystkie czernie w chmurach, szparach, wronach;
                a tu droga przez las, przez noc, przez księżyc
                i trzy dzwonki z końskiej uprzęży
                dzwonią jak zapomniane imiona.

                Srebrną drogę przebiegł srebrny zając.
                Srebrny promień podkradł się pod sowę.
                Sowa patrzy. A tu płatki śniegowe
                z nieba na ziemię spadają.

                Jaka tam sowa -
                to także księżyc.
                A śnieg się ustatkował
                i położył się, i leży;

                patrz: promieniowanie,
                blask na śnie.
                Ruszają się sanie.
                Leży śnieg,


          • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:42
            I ja niezbyt lubie swieta...
            ml
            • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:50
              Sliczny wiersz!!!
              ml
              • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:53
                Widze,ze Markispia!!!To i ja spac ide
                ml
            • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 00:58
              uwielbiam Gałczyńskiego....
              tremę mam bo jadę do faceta
              niby mojego a nie mojego
              mojego bo miłość wielka
              a nie mojego bo odległość wielka
              i ma być cudnie jak zawsze
              ale cudniej bo to dzień inny niż zwykłe dni
              i ma być powitanie Nowego Roku na Placu jakimś
              chyba Defilad (?)
              z prezydentem
              i z szampanem
              taki związek na odległość jest bardzo trudny
              brakuje dnia codziennego i problemów
              a z drugiej strony jest wyidealizowany
              oczekiwania są większe
              czasami bym chętnie rzuciła to wszystko
              a pana poznałam w necie
              i to trwa już rok
              przepraszam, że wrzucam tu swoje wątpliwości
              ale czasmi czuję się taka ogłupiona sytuacją
              ja - realistka z krwi i kości
              i taki romantyzm
              ...
              • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 01:30
                Jesli milosc wielka to Sylwester bedzie piekny i niezapomniany!!!I super
                romantyczny,moze zobacze Ciebie w tv?W kazdym razie zycze wspanialej zabawy i
                mam nadzieje,ze jeszcze do tego czasu spotkamy sie w KNM!!!!
                ml
                P.S. nie moglam sie zalogowac!!!Jakies zle sily dzialaly i wyrzucaly mnie
                wciaz,ale w koncu sie udalo!Dobrej nocy!!!
                • lablafox Re: do Ady 16.12.03, 10:43
                  Wiesz Ado, tak myślałam idąc spać , że o to własnie chodzi. Teraz już wiem ,
                  bo o tym powiedziałaś . Powodzenia i oby było miło . Powodzenia. Będę myślami
                  (dobrymi)z Tobą w tym czasie.
                  Lx
                • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 23:46
                  Dobry wieczór wszystkim - a zwłaszcza tym, którzy jeszcze nie śpią! smile
                  • mammaja Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 23:50
                    Ojej, troszke zazdroszcze Adzie tych emocji smile)) ale tez i dobrze ze mam to za
                    soba smile))) Zycze wspanialych chwil.Wreszcie prawdziwy romantyzm zagoscil na
                    naszym forum.Ale Sylwester na Placu ? Moze jednak gdzies wejdziecie!
                    • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:02
                      Jak sobie przeczytałam tego Adowego posta - tak cudnie osobistego smile prawie
                      jak zwierzenia - to pomyślałam sobie, że to, co przeżywa, jest trochę piękne
                      ale i trochę straszne - nie wiedzieć czemu..
                  • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 16.12.03, 23:53
                    Wieczorem, na spacerze z psem, miałam okazję porozkoszować się taką PRAWIE
                    zimą. Lekki mrozik - w okolicach -2 - gwiazdy, zero wiatru, snujące sie nad
                    kominami dymy, już poprzystrajane kolorowymi światełkami ogródkowe choinki, no
                    i śnieżek - ale w niewielkich ilościach. O ileż to przyjemniejsze od
                    rozdyźdanej, błotnistej brei...
                    • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:09
                      Dobry wieczor Wam!!!!
                      ml
                      • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:12
                        I ja odbylam nocny spacer z psami,ale nietety bez sniegu.We wszystkich oknach
                        swieca choinki i inne specjalne dekoracje swietlne,ladnie to wyglada..
                        ml
                        • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:17
                          W oknach widać już choinki? To jak dla mnie tez za wcześnie. W moim rodzinnym
                          domu choinkę ubierało się w wigilię rano. I ten zwyczaj przeniosłam do naszego
                          domu. No..ewentualnie dzień wcześniej. Ale nie więcej!!! smile
                      • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:13
                        Witaj, ML!smile
                        • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:27
                          J wogole w tym roku tylko mini-symboliczna ale dopiero w wigilie,dawniej tez
                          tak u nas w domu bylo!!Pozatym "swieta" zaczynaja sie/w handlu/ na poczatku
                          listopada i juz zaczynam ich miec dosc zanim sie naprawde zaczely...
                          Moze to wynik moich dolkow jesienno-zimowych
                          Pozdrawiam
                          ml
                          • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:35
                            Myślę, że to raczej wynik "zmęczenia materiału" smile Jak jestes "bombardowana
                            bombkami" od początków listopada, to trudno, żebyś się nimi ekscytowała w
                            połowie grudnia smile - braknie świeżości i entuzjazmu - przecież wszystko sie
                            może opatrzeć, nawet te urokliwe, świąteczne dekoracje..
                            • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:43
                              Czasem chciałabym siąść choć na parę chwil przy wigilijnym stole z
                              czasów "dziecinnych". Tylko Rodzice i Brat...nie tak rozłożysta choinka i
                              trochę prostsza wieczerza..opakowania prezentów nie tak barwne, jak dzisiaj - i
                              wszystko wydawało się proste - bo było się dzieckiem.
                              • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:50
                                Nie uwierzysz,ale i ja mam takie marzenia!!!!
                                ml
                                • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:57
                                  Uwierzę smile A może po prostu tez jesteś sentymentalna?smile Bo ja jestem. A w
                                  dodatku naturę mam taką trochę...melancholijną. I trochę za bardzo oglądam
                                  sie "za siebie" a za mało spoglądam w przyszłość. To chyba nie jest najlepsze
                                  podejście do życia..
                                  • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:59
                                    To tak jak i ja -podobno za duzo "zyje" przeszloscia!!!Ale mam taka
                                    sentymentalna natyre
                                    ml
                                • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:57
                                  Chyba zostalam sama na placu boju!!!A Ty Moniu spisz i Ady dzis nie ma a nasza
                                  nocna Marka Wywrot wyjechala...Mowie wiec dobranoc i mam nadzieje,ze sie albo
                                  tu albo na dziennym 40+ albo w innym miejscu!! spotkamy!!!!Jutro

                                  ml
                                  • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 00:58
                                    Dobranoc!smile
                                    • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 17.12.03, 01:00
                                      Dobranoc od melancholijnej dla melancholijnej!!!!
                                      ml
                                      • mammaja Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 18.12.03, 01:45
                                        To nawet Nocnych Markow dzis nie bylo? Wszyscy poszli grzecznie spac?
                                        • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 18.12.03, 23:59
                                          Forum spi,Nocne Marki spia....ciekawe czy tak bedzie tylko do nowego roku,czy
                                          juz zawsze? Zdaje sie,ze to pytanie jest retoryczne..Dobranoc
                                          ml
                                          • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:13
                                            Kto śpi, ten śpi smile
                                            Dobry wieczór!smile
    • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:07
      jestem
      witam
      i cisza tutaj taka...
      smile
      • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:15
        ...jaka...?smile
        • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:16
          ...taka cicha... smile
          witaj Monia smile
          • mammaja Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:20
            witajcie,dziewczyny, o tak poznej porze smile)))
            • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:23
              witaj Mammaja
              masz córkę Maję ??
              takie skojarzenie smile
              • mammaja Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 12:31
                Cieplo,cieplo...mam Marie wink
            • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:24
              pora jest jeszcze umiarkowanie późna - jak dla mnie - zwłaszcza że jutro nie
              idę do pracy. Wzięłam sobie dwa dni wolnego na ogarnięcie..No i ogarniam smile
              Dzisiaj pracowicie myłam, pucowałam, wycierałam - i tylko zastanawiałam się, na
              cóż mi tyle kwiatków w tak małym mieszkanku. Parę razy próbowałam redukować -
              ale się odradzały...smile
              • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:28
                u mnie kwiaty nie rosną
                usychają w czorta
                a kiedyś rosły bez opamiętania
                więc kupuję - one są - potem mi dziękują za współpracę
                wyrzucam
                kupuję nowe - one są - potem mi dziękują
                i tak apiać
                lubię kwiaty
                a one mnie nie lubią
                ale zawsze mam ich dużo w domu
                smile
                • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:38
                  Może nie kupuj, tylko kradnij odnóżki z jakiegoś "zaprzyjaźnionego" kwiatka smile
                  U mnie nie rosną jakoś tak "nad podziw" i "tfu, tfu - nie zapeszyć" - ale jakoś
                  sobie radzą - nie mają lekko, bo czasem o nich zapominam i potem mi przykro,
                  jak zauważę, że im za sucho...sad
                  • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:47
                    odskubywane też miałam
                    i też fiasko było
                    taka moja uroda smile
                    pewnie gdzie indziej ni natura to wyrównuje smile
                    • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:51
                      Zapewne smile Równowaga w przyrodzie musi być zachowana smile
                      Zasmuciłam się - biedny Mark. Zwierzęta odchodzą - a my zostajemy, ze swoimi
                      wspomnieniami, które dopiero po jakimś czasie wywołują na twarzy uśmiech. Ale
                      najpierw bardzo boli.
                      • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:55
                        przykro mi ale nie "jestem w temacie"
                        nie czytam wątku o zwierzątkach
                        ale w najbliższym czasie przeczytam
                        i przykro mi jeżeli Mark się smuci
                        • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 00:58
                          doczytałam
                          smutne
                          trudno po nastu latach rozstać się z przyjacielem
                          • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 01:05
                            Bardzo trudno. Mam sunię, która jest w latach i z problemami zdrowotnymi -
                            staram się na razie nie myśleć o tym, co będzie...Ale kiedys miałam innego psa -
                            dobrze przeżył swoje życie, ale pod koniec trzeba było pozwolić mu odejść -
                            myślałam, że będę spokojna - i byłam - do czasu, gdy następnego dnia, idąc do
                            pracy, przechodziłam przez skwerek, po którym biegały psy, ciesząc się pięknym,
                            letnim porankiem. Stanęłam na środku - i rozpłakałam się - bo wiedziałam, że
                            mój Figo już nigdy nie będzie szalał w promieniach słońca...
                            • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 01:11
                              smutne
                              ja nie miałam zwierzątek
                              moje dzieci też w zasadzie nie miały
                              brak mi warunków
                              nie chcę by piesek był przez osiem godzin sam w domu
                              ale generalnie uważam, że trzeba mieć psa
                              dla swojego zdrowia
                              nie tylko psychicznego
                              bo gdy w moim małżeństwie było już bardzo źle
                              a dzieci były za małe a nie wszystko chciałam powiedzieć znajomym
                              pragnęłam psa
                              on by mnie wysłuchał
                              zrozumiał
                              spojrzał mądrym okiem
                              kazał iść na spacer
                              i pewnie wszystko byłoby proste
                              miałabym w kimś przyjaciela

                              ...byle do wiosny...
                              • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 01:31
                                na teraz dosyć
                                idę spać
                                jutro (dzisiaj) trudny dzień
                                dobranocka smile
                                • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 23:39
                                  Dobry wieczor,dobrze,ze JUZ wieczor.Dzien byl co nieco meczacy.Ciekawe,czy ktos
                                  tu zawita?
                                  Pozdro
                                  ml
                                  P.S. Mm a ja chyba wiem skad wzelo sie Mm,ale nie powiem,hi,hi!!!!!
                                  • albertx Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 23:43
                                    Jeśli nie za póżna pora to ja zastukam , mówiąc dobry wieczór chętnie bym sie
                                    rozejrzałsmile
                                    • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 23:50
                                      Hej hej smile
                                      • albertx Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 23:53
                                        Nocne markowanie bardzo lubię,więc zacząłem od tego wątku,teraz powoli
                                        zapoznam się z innymi,widzę tu sporo ciekawych tematów.
                                    • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 23:52
                                      I jak ci się podoba? smile
                                      • albertx Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 23:55
                                        Trafiłem przez przypadek po linku z innego forum i "spróbuję,spróbować"smile
                                        • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 19.12.03, 23:59
                                          Hej Wam!!!! Widze,ze nocne zycie kwitnie!Fajnie!!
                                          ml
                                          • albertx Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:01
                                            Niejakie rozkojarzenie godzinowe przeżywam,więc jeśli gdzieś nocnie
                                            porozmawiać można to chętnie.
                                      • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:01
                                        A ja sobie teraz siedzę i myślę na temat zagrożenia terrorystycznego w Polsce.
                                        Ostatnio głośno się zrobiło - nakazują zachowanie czujności - a ja tak do końca
                                        nie wiem, co to oznacza. I jak mam w tym tłumie ludzi z torbami pełnymi
                                        przedświątecznych zakupów zauważyć jakąś podejrzaną osobę..W życiu! sad
                                        • albertx Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:05
                                          Nie uda się mowy nie ma.Dzisiaj byłem w takiej większej galerii handlowej i
                                          pijąc kawę myślałem na temat takich zagrożeń - nie do przewidzenia
                                          niestety.Ludzi było znacznie mniej niż normalnie,więc informacje podawane
                                          przez media wpływ pewnie jakiś na to miały.Uważam,że nalezy wychodzić,nie
                                          można pozwolic się zastraszyć bo wtedy zupełny obłęd i mogiła.
                                          • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:13
                                            Obłęd i mogiła - masz rację - a w dodatku przed świętami ciężko jest omijać te
                                            cholerne Centra - ja mieszkam na obrzeżu Warszawy i w celu nabycia jakiegoś
                                            suwenira po prostu muszę się gdzieś ruszyć...Nie, no, oczywiście - nie dajmy
                                            się zwariować...ale z drugiej strony to dość nowe doświadczenie - i jakoś tak
                                            mi niewyraźnie smile Wyobraźnia działa...smile
                                          • oqo Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:19
                                            wniosek : ziemi ceny wzrosną niepomiernie, albowiem ludność rozproszyć będąca
                                            się w chęci, wykupywać ją zacznie by ziemianki jakoweś budować na niej ,dążąc
                                            do rozproszenia populacji , by innowierców knowania mniej drastycznimi
                                            uczynić....
                                            • oqo Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:22
                                              errata: jest drastycznimi---miało być drastycznymi
                                            • mammaja Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:24
                                              Moze jednak jak sie nie musi,to lepiej unikac wielkich zgromadzen.Oczywiscie
                                              bez przesady - zakupy trzeba zrobic wink)))) Poza tym i tak istnieje teoria ,ze
                                              zle przypadki spotykaja innych.
                                              • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:34
                                                witam wieczorem
                                                Mm według praw Murphy`ego raczej spotkają nas a nie innych smile
                                                ale jestem optymistką i już smile
                                                jednak z ostrożności będę unikała potencjalnego zagrożenia smile
                                                • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:36
                                                  Ale w jaki sposób będziesz unikała?smile
                                                  • ada296 Monia 20.12.03, 00:38
                                                    nie wiem jak
                                                    jutro o tym pomyślę smile
                                                    teraz nie jest dobra godzina na myślenie smile
                                                  • monia.i Re: Monia 20.12.03, 00:49
                                                    Druga Scarlett smile
                                                  • ada296 Re: Monia 20.12.03, 01:05
                                                    uwielbiam ten film
                                                    i filozofia życiowa bohaterki bardzo mi odpowiada
                                                    i wcale nie żartuję
                                                    mam jakąś taką konstrukcję, że potrafię odsunąć od siebie złe myśli
                                                    gdy idę spać - nawet gdy jestem maksymalnie wkurzona - wyłączam się i myślę
                                                    tylko o miłych rzeczach
                                                    i dziękuję matce Naturze za to, że tak mam
                                                    pozdrawiam
                                                    Scarlett 2
                                                  • marialudwika Re: Monia 20.12.03, 01:08
                                                    Chcialabym tak umiec!!!!!!A ksiazka jest jednym z moich CZYTADEL!!!!
                                                    Czytalam ja chyba 100 razy
                                                    ml
                                                  • ada296 ML 20.12.03, 01:15
                                                    wszystko ma swoje plusy i minusy
                                                    przez takie moje podejście jestem uważana za osobę bardzo twardą, taką, która
                                                    zawsze sobie poradzi, która wszystko olewa
                                                    a ja też mam nerwy i gdzieś muszę odreagować
                                                    dlatego czasami wybucham i jestem jak wulkan - co wszystkich dziwi
                                                    i nikt mi nie współczuje
                                                    ignorowane są moje problemy
                                                    bo "ona sobie poradzi"
                                                    ....zaraz zacznę się rozczulać nad sobą....
                                                    smile
                                                  • lablafox Re: do Ady 20.12.03, 11:11
                                                    Ado, to tak jakbym czytała o sobie. Rozumiem Cię doskonale
                                                    Lx
                                            • monia.i Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:31
                                              że co niby..?smile))))))))))))))))))))))))))))
                                              w ziemiance mogłabym sie nie odnaleźć smile
                                              • oqo Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 00:36
                                                ziemianka pasowała mi do topornego tekstu -
                                                • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 01:05
                                                  Moze wreszcie ludzie beda mniej kupowac,szalec i zadluzac sie z powodu swiat!!!
                                                  ml
                                                  • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 01:06
                                                    Bo zdaje sie "zastaw sie a postaw sie" jest nadal aktualne...
                                                    ml
                                                  • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 01:16
                                                    Ostatni papierosek z Wami wypalilam a raczej sama..i ide spac!!!Do jutra, moze?
                                                    ml
    • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 23:46
      witam sobotnio
      i od razu mówię Dobranoc
      padam na twarz
      pewnie ciśnienie spada bo spanie mnie dopadło przeogromne
      miłych nocnych pogaduszek smile
      • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 20.12.03, 23:54
        Witam tez sobotnio,ale zdaje sie,ze inni spia..Ja ide zaraz ogladac
        powtorzenie "Na dobre i na zle",ale moze jeszcze tu wroce..
        ml
    • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 21.12.03, 23:42
      witam dzisiaj
      nie jestem w najlepszej formie
      ale jestem pełna optymizmu smile
      • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 21.12.03, 23:49
        Melduje sie Ado,jestes dzis smutna???Niedlugo przeciez swieta no i Sylwester!!!
        ml
        • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 22.12.03, 00:09
          nie jestem smutna
          wpadam w dziwną (dziką) melancholię
          i chcę mieć Święta biegiem ... myk....myk... za sobą
          a potem będzie tylko lepiej
          smile
        • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 22.12.03, 00:10
          no i ten Sylweter powinien być piękny
          i mam nadzieję, że będzie
          smile
          • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 22.12.03, 00:12
            Z pewnoscia bedzie,MUSI byc piekny!!!A swieta,swieta i po swietach..
            i ja mamswiateczna melancholie..
            ml
            • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 22.12.03, 00:17
              musi i już
              dzięki ML
              smile
              • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 22.12.03, 00:23
                Jakos dzis pusto na "markach",w dzien tez nikogo nie bylo..
                Pije herbatke za Twoje zdrowie!!
                ml
                • ada296 Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 22.12.03, 00:29
                  dzięki ML
                  mam nadzieję,że kiedyś zaproszę Cię na coś mocniejszego w realu smile
                  • lablafox Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 22.12.03, 00:32
                    Ado , dostałaś mój list ?
                    Lx
                  • mammaja Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 22.12.03, 00:33
                    Ja sie tu jeszcze tez kolacze,ale wiecej czytam niz pisze. Zycze dobrej nocy!
                  • marialudwika Re: KLUB NOCNYCH MARKOW VI 22.12.03, 00:34
                    Nie jest wykluczone,hi,hi.Jestem pod wrazeniem monstrualnych rozmiarow katedry
                    w Licheniu!!Nawet nie wiedzialam,ze u nas AZ TAKIE wielkie swiatynie stawiaja!
                    Zastanawiam sie,komu to potrzebne,bp Bogu napewno nie
                    ml
                    • ada296 lablafox 22.12.03, 00:37
                      nie dostałam listu
                      ale sama próbowałam Ci przesłać załącznik ze snieżkiem i mi się nie udało
                      sad
                      • lablafox Re: lablafox 22.12.03, 00:40
                        szkoda , wysyłalam na GW
                        Lx
                        • ada296 lablafox 22.12.03, 00:44
                          ja jestem ada296
                          na wp.pl
                          op.pl
                          interia.pl
                          tak mi miło, że ktoś do mnie napisał
                          a listu niet
                          to nie jest sprawiedliwie
                          sad
                          • lablafox Re: lablafox 22.12.03, 00:46
                            To kliknij na swoje imię tu na forum , otworzy się Tobie skrzynka GW i tam
                            będziesz miała spóźnionegp maila.
                            Lx
                          • marialudwika Re: do ADY 22.12.03, 00:48
                            Czy Ty jestes ada na wp.pl??Czy w GW???
                            ml
                            • ada296 lx 22.12.03, 00:50
                              nie ma maila
                              i już
                              zaraz płakać będę
                              • lablafox Re: lx 22.12.03, 00:52
                                To zajrzyj na op.pl
                                Lx

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka