butellishka prąd vs. kobieta 16.05.12, 20:49 "Prąd jest jednakowoż bezpieczniejszy od kobiety - bo obliczalny." by zed-is-dead Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 22.05.12, 20:23 To ja ustalam reguły Moje lenistwo i ja nim rządzę by Stefcia ech, jak ja nie dopilnuję to już NIKT nie wrzuci... Odpowiedz Link
maniek2000 Re: cytatni łączmy się 10.06.12, 16:51 > ech, jak ja nie dopilnuję to już NIKT nie wrzuci... trza miec ambicje, trza miec ambicje a tu same leniuchy jedny tygrrysia rrobotne kocie... z podziwem dla tej bystrosci w wynajdowaniu smacznych kawalkow! malymaniek Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 05.06.12, 08:38 Koko Euro Spoko: Lech, Czech, Rus i Zeus (zasłyszane) grecka tragedia, rosyjski dramat i czeska komedia by Stefcia Odpowiedz Link
jejek11 Re: cytatni łączmy się 13.06.12, 22:21 "no ale jak się nie angażować we własne jedyne życie??" by Green Amber Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 14.06.12, 08:41 A wszystko dlatego, że młodzi ludzie już nie czytają bajek. Jakby poczytali to by wiedzieli, że każdy musi się gdzieś wybrać, żeby zaczęło się coś dziać. Albo po kwiat paproci, albo do lochów, za morza czy choćby do lasu jak Czerwony Kapturek. Od razu spotyka się jakąś złotą kaczkę, księcia, księżniczkę-żabkę, czy chociażby czarownicę lub wilka w najgorszym razie. Wiadomo, że ci co siedzieli w domu dalej klepali biedę zamiast wracać ze skarbami, uratowaną księżniczką, zabitym smokiem lub innym sprzętem choćby kijem samobijem. I młódź szalała za morzami, za górami, po lasach lub Dzikich Polach w ostateczności wyrabiając potrzebne umiejętności. Ot co. Bajki czytać a nie po ju tubach latać. by Bazyliada Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 14.06.12, 09:10 no ale jak się nie angażować we własne jedyne życie?? by Green Amber Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 25.06.12, 17:53 sorry, że tak pięknie nie potrafię w literki ubierać bezsensowności by Butellishka Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 26.06.12, 09:08 Bądź dumny z własnej ograniczonej wiedzy i nieś mężnie sztandar własnej opinii. Ku chwale! by Robert Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 29.06.12, 19:27 Święta Reguła Trzech Postów by Gubi Odpowiedz Link
stefcia41 Re: cytatni łączmy się 02.07.12, 20:34 nie jest takim kretynem na jakiego pozuje, ani takim mądrym jak mu się wydaje by Amberek Odpowiedz Link
butellishka Re: cytatni łączmy się 05.07.12, 22:00 by zielonooka38: "ja rozumiem, że w tym upale mózg się lasuje, ale kuźwa zimny prysznic i wiśta wio" Odpowiedz Link
stefcia41 Re: cytatni łączmy się 13.07.12, 19:30 kiedy się chce - szuka się sposobów, a kiedy się nie chce - usprawiedliwień by Amberek Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 31.07.12, 13:49 by Jejek: A dostałam cuś takiego...od kobiety o kobietach... więc się dzielę 1.Nie czytam żadnych instrukcji. Wciskam guziki, aż zadziała. 2.Nie potrzebuje alkoholu, żeby narobić sobie obciachu. I bez alkoholu daję radę 3. Nie jestem rozkapryszona, tylko "emocjonalnie elastyczna"! 4. Najpiękniejsze słowa świata: "Idę na zakupy" 5. Nie mam żadnych dziwactw! To sa "special effects"! 6. Kobiety powinny wyglądać jak kobiety, a nie wytapetowane kości! 7. Przebaczyć i zapomnieć? Ani nie jestem Jezusem, ani nie mam Alzheimera! 8. My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle! Bo w końcu jesteśmy elastyczne!!! 9. To nie jest żaden tłuszcz! To "erotyczna powierzchnia użytkowa"! 10. Gdy Bóg stworzył mężczyznę, obiecał, że idealnego faceta będzie można spotkać na każdym rogu....a potem uczynił ziemię okrągłą. 11.Na moim nagrobku niech będzie napis: "Co się głupio gapisz? Też bym wolała leżeć teraz na plaży!" Odpowiedz Link
mi-l-ja Re: cytatni łączmy się 31.07.12, 18:52 Siódemka mi się podobuje . P.S. Dzień dobry wieczór wszystkim - to tak gwoli przyzwoitości, żeby nie było, że jestem niewychowana. Odpowiedz Link
jejek11 Re: cytatni łączmy się 16.08.12, 20:01 "przejdzie jak każda miłośc z powodu której wydaje się, że zemrzemy " by Tojka Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 17.08.12, 21:57 Jedno wyklucza drugie. Albo ktoś jest facetem albo się domyśla. Obu naraz się nie da. W sumie wolę być facetem, bo jak czasem widzę, czego się kobiety potrafią domyśleć... by Tapatik Odpowiedz Link
to_ja_pisze Re: cytatni łączmy się 22.08.12, 09:33 nie ma niewinnych... są tylko słabo prześwietleni by Amberek Odpowiedz Link
green.amber Re: cytatni łączmy się 22.08.12, 10:28 hihi Tojuś pominęłaś kawałek treści tej wypowiedzi... ten, może nawet zasadniczy... albo znamienny czy jakoś tak... może pora zamilknąć... jaki jest limit lądowania w cytatnych?? zanim przyjdzie pora umierać... Odpowiedz Link
beja_81 Re: cytatni łączmy się 22.08.12, 12:50 ej no... równowaga w naturze musi być... ja na ten przykład jeszcze tu nie zaistniałam Odpowiedz Link
kass_1 Re: cytatni łączmy się 24.08.12, 23:57 "Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość." Woody Allen Odpowiedz Link
kass_1 Re: cytatni łączmy się 25.08.12, 11:42 Jeżeli coś kochasz, puść to wolno. Jeśli wróci - jest twoje. Jeśli nie - nigdy nie było. Nie znam autora. Odpowiedz Link
to_ja_pisze Re: cytatni łączmy się 25.08.12, 13:47 z numerem telefonu jest jak z seksem "nie daje sie byle komu , bo kończy się to tylko zawracaniem dupy" by duza_madzia Odpowiedz Link
green.amber Re: cytatni łączmy się 28.08.12, 09:46 „Wierzę, że mamy wpływ na nasz los. Wierzę, że możemy być tym, kim chcemy. Człowiek zawsze może się zatrzymać i powiedzieć: >>Nie, nie będę tego robić. Nie będę się więcej tak zachowywać. Jestem samotny, potrzebuję innych ludzi. Być może muszę zmienić swoje zachowanie<<. A potem - z własnej woli - może to postanowienie wprowadzić w czyn. Spróbujcie sami!" Leo Buscaglia” Odpowiedz Link
kass_1 Re: cytatni łączmy się 16.09.12, 20:22 Związku nie może utrzymać jedna osoba. To jak współpraca pary akrobatów na trapezie. by jeriomina Odpowiedz Link
tdf-888 Re: cytatni łączmy się 23.10.12, 15:50 Bo u źródeł swych każdy z nas jest samotny na tej pielgrzymce wielkiej do swojej wewnętrznej Częstochowy idzie sam, choć w tłumie wyjącym rozjuszonym, z bukietem połamanych kwiatów jakichś warzyw zaszłorocznych w dłoni, kiedyś wziął sobie kota, ale syn pochwy szczał po kątach i to śmierdziało a kto miał to sprzątać, i nie chodziło o seks, bo problem seksu jeszcze stosunkowo tu da się na pewne sposoby rozwiązać, chodzi o miłość, o dobro, o istnienie na świecie dobra. maslowska Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 24.10.12, 13:22 To, czego mężczyźni nie potrafią objąć rozumem, na szczęście potrafią objąć ramieniem... by Wyszeptany Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 30.10.12, 14:43 "Śmiejąc się ryzykujesz, że wezmą cię za głupka. Płacząc ryzykujesz ckliwość i czułostkowość. Wyciągając rękę ryzykujesz zaangażowanie. Zdradzając uczucia ryzykujesz odkrycie siebie. Mówiąc o swoich marzeniach ryzykujesz poniżenie. Miłością ryzykujesz odrzucenie. Życiem - śmierć. Nadzieją - niespełnienie. Podejmowaniem prób - niepowodzenie. Największym zaś niebezpieczeństwem jest nieryzykowanie niczego. Dla tych, którzy nic nie ryzykują, nie robią, nie mają - przeznaczone jest nic." źródło: Po Pierwsze Ludzie by Amberek Odpowiedz Link
tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 06.11.12, 09:21 urodę mam swoistą i wyjątkową, i zmieniać jej nie zamierzam w końcu dla tego, co to wicie, to jestem śliczna i seksowna, a reszta odbiorców mnie nie interesuje by Panze Odpowiedz Link
zed-is-dead Re: cytatni łączmy się 20.11.12, 09:01 "Zakochanie przechodzi szybciej od trypra i życie znowu staje się piękne ". Gubiś Odpowiedz Link