Dodaj do ulubionych

cytatni łączmy się

    • butellishka prąd vs. kobieta 16.05.12, 20:49
      "Prąd jest jednakowoż bezpieczniejszy od kobiety - bo obliczalny."


      by zed-is-dead
    • tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 22.05.12, 20:23
      To ja ustalam reguły wink
      Moje lenistwo i ja nim rządzę wink

      by Stefcia

      ech, jak ja nie dopilnuję to już NIKT nie wrzuci...
      • maniek2000 Re: cytatni łączmy się 10.06.12, 16:51
        > ech, jak ja nie dopilnuję to już NIKT nie wrzuci...

        trza miec ambicje, trza miec ambicje
        a tu same leniuchy jedny tygrrysia rrobotne kocie... smile
        z podziwem dla tej bystrosci w wynajdowaniu smacznych kawalkow! smile
        malymaniek
    • tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 05.06.12, 08:38
      Koko Euro Spoko:

      Lech, Czech, Rus i Zeus
      (zasłyszane)

      grecka tragedia, rosyjski dramat i czeska komedia
      by Stefcia
      • stefcia41 Re: cytatni łączmy się 10.06.12, 19:28
        No i była tragedia wink
    • jejek11 Re: cytatni łączmy się 13.06.12, 22:21
      "no ale jak się nie angażować we własne jedyne życie??"

      by Green Amber
    • tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 14.06.12, 08:41
      A wszystko dlatego, że młodzi ludzie już nie czytają bajek.
      Jakby poczytali to by wiedzieli, że każdy musi się gdzieś wybrać, żeby zaczęło się coś dziać.
      Albo po kwiat paproci, albo do lochów, za morza czy choćby do lasu jak Czerwony Kapturek.
      Od razu spotyka się jakąś złotą kaczkę, księcia, księżniczkę-żabkę, czy chociażby czarownicę lub wilka w najgorszym razie.
      Wiadomo, że ci co siedzieli w domu dalej klepali biedę zamiast wracać ze skarbami, uratowaną księżniczką, zabitym smokiem lub innym sprzętem choćby kijem samobijem.
      I młódź szalała za morzami, za górami, po lasach lub Dzikich Polach w ostateczności wyrabiając potrzebne umiejętności.
      Ot co. Bajki czytać a nie po ju tubach latać.

      by Bazyliada
    • tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 14.06.12, 09:10
      no ale jak się nie angażować we własne jedyne życie??

      by Green Amber
    • tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 25.06.12, 17:53
      sorry, że tak pięknie nie potrafię w literki ubierać bezsensowności

      by Butellishka
    • tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 26.06.12, 09:08
      Bądź dumny z własnej ograniczonej wiedzy i nieś mężnie sztandar własnej opinii. Ku chwale!smile

      by Robert
    • tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 29.06.12, 19:27
      Święta Reguła Trzech Postów

      by Gubi
      • stefcia41 Re: cytatni łączmy się 02.07.12, 20:34
        nie jest takim kretynem na jakiego pozuje, ani takim mądrym jak mu się wydaje

        by Amberek smile
    • butellishka Re: cytatni łączmy się 05.07.12, 22:00
      by zielonooka38:

      "ja rozumiem, że w tym upale mózg się lasuje, ale kuźwa zimny prysznic i wiśta wio"
      • stefcia41 Re: cytatni łączmy się 13.07.12, 19:30
        kiedy się chce - szuka się sposobów, a kiedy się nie chce - usprawiedliwień
        by Amberek
    • tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 31.07.12, 13:49
      by Jejek:

      A dostałam cuś takiego...od kobiety o kobietach... więc się dzielęsmile

      1.Nie czytam żadnych instrukcji. Wciskam guziki, aż zadziała.
      2.Nie potrzebuje alkoholu, żeby narobić sobie obciachu. I bez alkoholu
      daję radęsmile
      3. Nie jestem rozkapryszona, tylko "emocjonalnie elastyczna"!
      4. Najpiękniejsze słowa świata: "Idę na zakupy" smile
      5. Nie mam żadnych dziwactw! To sa "special effects"!
      6. Kobiety powinny wyglądać jak kobiety, a nie wytapetowane kości!
      7. Przebaczyć i zapomnieć? Ani nie jestem Jezusem, ani nie mam Alzheimera!
      8. My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy
      dalej - na miotle! Bo w końcu jesteśmy elastyczne!!!
      9. To nie jest żaden tłuszcz! To "erotyczna powierzchnia użytkowa"!
      10. Gdy Bóg stworzył mężczyznę, obiecał, że idealnego faceta będzie można
      spotkać na każdym rogu....a potem uczynił ziemię okrągłą.
      11.Na moim nagrobku niech będzie napis: "Co się głupio gapisz? Też bym
      wolała leżeć teraz na plaży!"
      • mi-l-ja Re: cytatni łączmy się 31.07.12, 18:52
        Siódemka mi się podobuje smile.

        P.S.
        Dzień dobry wieczór wszystkim - to tak gwoli przyzwoitości, żeby nie było, że jestem niewychowana.
    • jejek11 Re: cytatni łączmy się 16.08.12, 20:01
      "przejdzie jak każda miłośc z powodu której wydaje się, że zemrzemy "

      by Tojkasmile
    • tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 17.08.12, 21:57
      Jedno wyklucza drugie. Albo ktoś jest facetem albo się domyśla. Obu naraz się nie da.
      W sumie wolę być facetem, bo jak czasem widzę, czego się kobiety potrafią domyśleć...

      by Tapatik
    • to_ja_pisze Re: cytatni łączmy się 22.08.12, 09:33
      nie ma niewinnych... są tylko słabo prześwietleni

      by Amberek
      • green.amber Re: cytatni łączmy się 22.08.12, 10:28
        hihi Tojuś pominęłaś kawałek treści tej wypowiedzi... winksmiletongue_out ten, może nawet zasadniczy...winksmile albo znamiennywinksmile czy jakoś tak...

        może pora zamilknąć... jaki jest limit lądowania w cytatnych?? zanim przyjdzie pora umierać...winksmile
        • to_ja_pisze Re: cytatni łączmy się 22.08.12, 11:01
          Nie ma limitów smile
        • beja_81 Re: cytatni łączmy się 22.08.12, 12:50
          ej no... równowaga w naturze musi być... wink
          ja na ten przykład jeszcze tu nie zaistniałam big_grin
    • kass_1 Re: cytatni łączmy się 24.08.12, 23:57
      "Jeśli chcesz rozśmie­szyć Bo­ga, opo­wiedz mu o swoich pla­nach na przyszłość." Woody Allen
    • kass_1 Re: cytatni łączmy się 25.08.12, 11:42
      Jeżeli coś kochasz, puść to wolno. Jeśli wróci - jest twoje. Jeśli nie - nigdy nie było.
      Nie znam autora.
    • to_ja_pisze Re: cytatni łączmy się 25.08.12, 13:47
      z numerem telefonu jest jak z seksem "nie daje sie byle komu , bo kończy się to tylko zawracaniem dupy"

      by duza_madzia
    • green.amber Re: cytatni łączmy się 28.08.12, 09:46
      „Wierzę, że mamy wpływ na nasz los. Wierzę, że możemy być tym, kim chcemy. Człowiek zawsze może się zatrzymać i powiedzieć: >>Nie, nie będę tego robić. Nie będę się więcej tak zachowywać. Jestem samotny, potrzebuję innych ludzi. Być może muszę zmienić swoje zachowanie<<. A potem - z własnej woli - może to postanowienie wprowadzić w czyn. Spróbujcie sami!" Leo Buscaglia”
    • kass_1 Re: cytatni łączmy się 16.09.12, 20:22
      Związku nie może utrzymać jedna osoba. To jak współpraca pary akrobatów na trapezie.

      by jeriomina
    • tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 20.10.12, 15:44
      algorytmy kobiece

      by Puchaty
    • tdf-888 Re: cytatni łączmy się 23.10.12, 15:50
      Bo u źródeł swych każdy z nas jest samotny na tej pielgrzymce wielkiej do swojej wewnętrznej Częstochowy idzie sam, choć w tłumie wyjącym rozjuszonym, z bukietem połamanych kwiatów jakichś warzyw zaszłorocznych w dłoni, kiedyś wziął sobie kota, ale syn pochwy szczał po kątach i to śmierdziało a kto miał to sprzątać, i nie chodziło o seks, bo problem seksu jeszcze stosunkowo tu da się na pewne sposoby rozwiązać, chodzi o miłość, o dobro, o istnienie na świecie dobra.
      smile
      maslowska
    • tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 24.10.12, 13:22
      To, czego mężczyźni nie potrafią objąć rozumem, na szczęście potrafią objąć ramieniem...

      by Wyszeptany
    • tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 30.10.12, 14:43
      "Śmiejąc się ryzykujesz, że wezmą cię za głupka. Płacząc ryzykujesz ckliwość i czułostkowość. Wyciągając rękę ryzykujesz zaangażowanie. Zdradzając uczucia ryzykujesz odkrycie siebie. Mówiąc o swoich marzeniach ryzykujesz poniżenie. Miłością ryzykujesz odrzucenie. Życiem - śmierć. Nadzieją - niespełnienie. Podejmowaniem prób - niepowodzenie. Największym zaś niebezpieczeństwem jest nieryzykowanie niczego. Dla tych, którzy nic nie ryzykują, nie robią, nie mają - przeznaczone jest nic."
      źródło: Po Pierwsze Ludzie
      by Amberek
    • tygrysgreen Re: cytatni łączmy się 06.11.12, 09:21
      urodę mam swoistą i wyjątkową, i zmieniać jej nie zamierzam
      w końcu dla tego, co to wicie, to jestem śliczna i seksowna, a reszta odbiorców mnie nie interesuje

      by Panze
    • zed-is-dead Re: cytatni łączmy się 20.11.12, 09:01
      "Zakochanie przechodzi szybciej od trypra i życie znowu staje się piękne ".

      Gubiś

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka