08.09.18, 22:07
jak już wrócisz z baletów:
1. fifrak bezpieczny
2. pierscionka nadal nie widziałam, a Autosia już nas chajta suspicious
3. zacznij się rozglądać za lepszą chatą, bo ja interesowna jestem i nie będę za byle fifrakiem latać tongue_out
4. jakby ci jutro ciężko było się rozbujać:
www.youtube.com/watch?v=3rOoQNDlp2k
Obserwuj wątek
    • dolores2222 Re: Gubiś 08.09.18, 22:10
      A gdyby ci się jaka zdrada marzyła to pamiętaj, że:
      www.youtube.com/watch?v=rK3FfvcSGpM
      • autoteliczna Re: Gubiś 08.09.18, 22:22
        Pamiętaj też że:
        1. to ja Ci pilnuję tego fifraka i chcę za niego ptasie mleczko
        2. to ja Ci załatwiam najlepszą żonę na świecie, więc jak na ten pierścionek potrzebujesz, to Ci pożyczę te 5 zyla jak tylko odbiorę swój dług od Dolorki
        3. załatwię Ci lepszą chatę jak mi pożyczysz swój nowy fifrak - w końcu Dolorce nie zależy, żebyś był dobrze ubrany, a ja potrzebuję dla potencjalnego kawalera
        4. a jeśli taniec pingwina na szkle nie pomoże, to znaczy, że:
        www.youtube.com/watch?v=vIoZHVYgRSI
        • dolores2222 Re: Gubiś 08.09.18, 22:26
          Autosia, podpinasz się to zapytam:
          druhną zostaniesz? big_grin
          • autoteliczna Re: Gubiś 08.09.18, 22:30
            No pewnie smile
            A ilu drużbów mam ze sobą przyprowadzić? wink
            • autoteliczna Re: Gubiś 08.09.18, 22:31
              Bo za mną się sznur chłopów ciągnie wink

              Ale to w sumie nawet dobrze - przynajmniej na weselu będą jacyś goście. smile
              • dolores2222 Re: Gubiś 08.09.18, 22:32
                E no, Gwen przecież będzie big_grin
                • autoteliczna Re: Gubiś 08.09.18, 22:39
                  A Mortka też zaprosisz? wink
                  • dolores2222 Re: Gubiś 08.09.18, 22:40
                    Nnno nie wiem, jako druhna podpowiedz tongue_out
                    • autoteliczna Re: Gubiś 08.09.18, 22:43
                      No.....sama nie wiem wink
                      Ale w czym masz wątpliwość?
                      • dolores2222 Re: Gubiś 08.09.18, 22:45
                        Bo Mortek jeszcze co przywlecze wink
                        • autoteliczna Re: Gubiś 08.09.18, 22:46
                          Ale że z kolegami przyjdzie? wink
                          • dolores2222 Re: Gubiś 08.09.18, 22:47
                            Powiedzmy wink
                            • dolores2222 Re: Gubiś 08.09.18, 22:48
                              Poczekam z decyzją na narzeczonego big_grin
                              • autoteliczna Re: Gubiś 08.09.18, 22:53
                                Nie ma sensu Gubisia się pytać - jak go zaprosi, to zaraz pewnie z kolegami, żeby mieli kompanię do wypitki. A po co Ci to potrzebne? Żeby tego uniknąć, to ja zaproszę Mortka w Twoim imieniu. wink
                                A koledzy jak będą chcieli to przyjdą sami i na to już nic nie poradzimy.
                                • dolores2222 Re: Gubiś 08.09.18, 22:57
                                  No tak, faceta trzeba trzymać krótko od samego wesela suspicious
                                  I tak jak Gubiś to rano przeczyta, czmychnie do nory i tyle z naszych planów tongue_out
                                  A mój świat znowu będzie dwa drinki za mną tongue_out
                                  • autoteliczna Re: Gubiś 08.09.18, 23:02
                                    Nie bój się, nie wywinie Ci się już. Już ja się o to postaram. smile
                                    Będziesz miała męża jak ta lala smile

                                    Tylko pamietaj, kto Ci to załatwił smile

                                    Trzymaj się, Złotko smile
                                    kiss
                                • undead.mortis Re: Gubiś 09.09.18, 05:02
                                  zaproś heh sam przyjdę wink
                                  na takiej imprze kumple mi zbędni
                                  • dolores2222 Re: Gubiś 09.09.18, 09:06
                                    Liczysz na gorące towary? Nom, mam 2 takie wolne koleżanki, które że tak powiem, przyprawiają o szybsze bicie serca...
                                    Ale Morti, nie wiem, czy ta uroczystość w ogóle się odbędzie:
                                    narzeczony jakby niezainteresowany suspicious
                                    Chyba że mnie z Autosią pożenimy tongue_out big_grin
                                    • undead.mortis Re: Gubiś 09.09.18, 13:33
                                      dolores2222 napisała:

                                      > Liczysz na gorące towary? Nom, mam 2 takie wolne koleżanki, które że tak powiem
                                      > , przyprawiają o szybsze bicie serca...

                                      aż takie wolne? heh
                                      co do matematyki to liczę na coś innego tongue_out
                                      • autoteliczna Re: Gubiś 09.09.18, 13:54
                                        A mozna wiedziec na co? suspicious
                                        • undead.mortis Re: Gubiś 09.09.18, 13:59
                                          można tongue_out
                                          • autoteliczna Re: Gubiś 09.09.18, 14:03
                                            Pffffff
                                            suspicious

                                            Bedziesz cos chcial. suspicious
                                            • undead.mortis Re: Gubiś 09.09.18, 14:09
                                              pierwsza się o tym dowiesz kiss
                                              • autoteliczna Re: Gubiś 09.09.18, 14:13
                                                Jesli bedzie mi sie chcialo Ciebie sluchac. suspicious
                                                • undead.mortis Re: Gubiś 09.09.18, 14:19
                                                  to jak SDM prawie wink
                                                  • autoteliczna Re: Gubiś 09.09.18, 14:28
                                                    hehe wink

                                                    Pffffff
                                                    suspicious
                                                  • undead.mortis Re: Gubiś 09.09.18, 14:35
                                                    już tak nie pufffffffffffffffffaj kiss
                                                    i tak tongue_out
                                                  • undead.mortis Re: Gubiś 09.09.18, 14:37
                                                    www.youtube.com/watch?v=b_8U93SvVyY
                                                  • autoteliczna Re: Gubiś 09.09.18, 14:43
                                                    Kiedys puszczales lepsze suspicious
                                                  • undead.mortis Re: Gubiś 09.09.18, 14:46
                                                    akurat laska mi się podoba heh
                                                    i nie pufffffffffa na mnie ;P
                                                • dolores2222 Re: Gubiś 09.09.18, 14:46
                                                  Znaczy się kłopot z głowy big_grin
                                                  Mortiego na naszym ślubie nie budiet suspicious
                                                  • undead.mortis Re: Gubiś 09.09.18, 14:48
                                                    jaki kłopot heh
                                                    zaprosicie jeszcze tongue_out nie będzie inaczej wink
                                                  • undead.mortis Re: Gubiś 09.09.18, 14:49
                                                    aaaaaaaa P.S.
                                                    Autośka i tak nie wyjdzie za Ciebie
                                                    zapomniałem uprzedzić wink
                                                  • autoteliczna Re: Gubiś 09.09.18, 14:58
                                                    Nie, czemu?
                                                    Przyjdzie z ta laska, na pewno bedzie najpiekniejsza dziewczyna na weselu.
                                                    (Zaraz po Tobie oczywiscie.)

                                                    Mowie tak, bo to oczywiste, ze nie bedzie MNIE.

                                                    Popuffffam gdzie indziej.

                                                    Papa wink

                                                  • autoteliczna Re: Gubiś 09.09.18, 15:54
                                                    (Po 1 h)

                                                    Dolorka, zmieniłam zdanie. Przychodzę smile
                                                    Więc wiesz - ta informacja, jakoby tamta laska miała być najpiękniejszą dziewczyną na weselu, jest już nieaktualna. smile
    • gyubal_wahazar Re: Gubiś 08.09.18, 23:22
      W graniczącym z cudem przypadku, gdybym miał tu coś do gadania, to poproszę o stówkę, albo lepiej dwie, bo idę do kiosku po fajki. No i co że nie palę ? Może właśnie zacznę, by nerwy ukoić ? To co że w kapciach ? Na bosaka mam iść ?
      • marcepanka313 Re: Gubiś 08.09.18, 23:37
        Też bym zaczęła palić.
        • gyubal_wahazar Re: Gubiś 08.09.18, 23:44
          Hehe co prawda to prawda, ale fajnie się czasem powygłupiać smile
          • marcepanka313 Re: Gubiś 08.09.18, 23:48
            To Twoje nałogi. wink Pożyczyć Ci kasy?
            • gyubal_wahazar Re: Gubiś 09.09.18, 00:16
              Hehe, jeszcze jakoś wiążę koniec z końcem, ale duże dzięki za propozycję wink
              • undead.mortis Re: Gubiś 09.09.18, 13:34
                wpadnij pogadać do okrąglaka
                fajki mam to poczęstuję wink
      • autoteliczna Re: Gubiś 09.09.18, 02:17
        Nie masz tu nic do gadania i zapomnij, ze dostaniesz jakies pieniadze i ze bedziesz palil fajki.
        • dolores2222 Re: Gubiś 09.09.18, 09:01
          Autosia, te nerwy to chyba nie z powodu naszych planów? Jak sądzisz? wink
          • autoteliczna Re: Gubiś 09.09.18, 11:27
            Na pewno nie. Przeciez wizja swietlanej przyszlosci z Toba jest niezwykle kuszaca wink
            A poza tym.. nerwy! Nerwy to on sobie moze miec. I w konserwy wsadzic.
          • gyubal_wahazar Re: Gubiś 09.09.18, 13:20
            Hehehe skojarzyły mi sie tylko te miejskie legendy a mężach, którzy któregoś dnia, tylko po fajki do kiosku na rogu, w kapciach wychodzą i wracają po 6 latach smile Taka nieutulona tęsknota za świętym spokojem w tych legendach drzemie, że nie umiem sie nimi nie wzruszyć wink
            • undead.mortis Re: Gubiś 09.09.18, 13:37
              osobiście znam dwóch wink
              więc nie legenda heh
              • gyubal_wahazar Re: Gubiś 09.09.18, 14:53
                Uu nieźle. Ale wliczasz siebie czy nie ? wink
    • undead.mortis Re: Gubiś 09.09.18, 13:52
      Wahazarze heh
      widzę że wpadłeś jak śliwka w g znaczy kompot wink
      a że znamy się od mezozoiku proponuję byś okres próbny wyznaczył
      na początek trzy miechy heh
      taka czasowa intercyza wink
      harpiami i tak stają się dopiero po upływie lat trzech ale...
      zawsze koszta wpiszesz w wakacje wink
      • gyubal_wahazar Re: Gubiś 09.09.18, 14:56
        Nie mam do końca jasności o co sie rozchodzi, ale wierzę Ci na słowo smile
        A poza tym w nic nie wpadłem; dawno się tyle nie uśmiałem, więc luz smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka