03.05.20, 15:02
Niektore sa takie ze albo sie je lubi albo nie. Nie ma ze troche tongue_out
Jest taki jeden smak.. Bardzo specyficzny. Mowa o lukrecji smile poznalam ja w pewnym urokliwym miejscu. Pierwsze wrazenie.... Dziwna jest big_grin taka nietypowa... Slodka a zarazem slona ale miala cos w sobie, cos co przyciagalo, do tego stopnia ze bardzo ja polubilam smile
Niekazdemu podpasuje, wrecz spora czesc osob reaguje stanowczym nie. Zaskoczylo mnie jedno, ze wsrod osob z ktorym rozmawialam o lukrecji nigdy (!!) nie znalazlam jej wielbiciela. Nigdy nie poznalam faceta ktory lubilby lukrecje. Jak w pracy pytalam mezczyzn to wszyscy reagowali "nie!!" , hehe a nawet ich az skrecalo, na sama mysl o tym slowie big_grin zabawny to byl widok big_grin nigdy nie poznalam takiego faceta.... Az do czasu... Cos mi sie przypominam zekiedys Ketzee wspomnial ze lubi. Bylam w szoku. Poki co to jest jedyny facet.
Inny smak? Syrop klonowy smile lukrecje rozumiem ze mozna nie polubic a nawet jej nie znosic ale syrop klonowy? Da sie go nie lubic? Ostatnio kupilam go sobie do nalesnikow. Mam wrazenie ze wszystko bym z nim zjadla i wypila, ^^ cudowny jest.. Dzisiaj kawe zrobilam sobie z syropem klonowym. Juz wiem ze nie bede uzywala cukru smile mam ochote na lody.... Takie waniliowe, badz orzechowe oblane syropem klonowym.... Ale mam zbyt duzego lenia by sie wybrac do sklepu po lody. Kawa musi mnie zadowolic tongue_out syrop klonowy..... W polaczeniu z truskawka czy borowka.... Cud malina ^^
Obserwuj wątek
        • searam Re: Smaki :) 10.05.20, 23:00
          mavika_88 napisała:

> Az zerknelam o co Ci chodzi tongue_out posluchalam.
          > Parzony korzen? Probowales? Czyli lubisz? Bo dalej nie wiem :
          >Ziola mnie fascynuja do dawna..Dzialaja powolnie, ale dalekosiężnie..jeśli stosowane są trwale.Medycyna opiera sie na nich.
          Lukrecja jest słodkawa, ale przyjemna.Wielozadaniowa, lecz nie dla osób z kłopotami krążenia.
          Ale Marycha jest nie do zastąpienia...Chyba, ze przez Kryche...wink
      • mavika_88 Re: Smaki :) 04.05.20, 15:23
        Hehe szczescie mimo wszystko ma rozne smaki. Albo inaczej, jest pod rozna posfacia. Smak raczej ten sam, choc rozni sie intensywnoscia.... Trzeba tongue_out
        To tak jak ze smakiem maliny. Moze buc pod rozna postacia. Moze to byc naturalna malina bez zadnych upiekszen, dodatkow. Zerwana prosto z krzewu. Moze to buc malinowa chmurka (dobre ciasto,!!). Albo cukierki o smaku malinowym ktore maliny nie widzialy. Albo swieza malina oblana syropem klonowym big_grin w sumie... Ciekawe jak smakuje. Na pewno kiedys sprobuje. Albo.... Malinowa rozkosz... Haha mam wlasnie taka swieczke. To juz nie tyle co smak a zapach. Mi pachnie ona jak budyn big_grin bardziej waniliowy niz malinowy.
        • obrotowy Re: Smaki, niesmaki :) 04.05.20, 18:54
          mavika_88 napisała:
          > Nie rozumiem tongue_out
          > Co wiele tlumaczy tongue_out wink?

- to tlumaczy wylew Twoich emocji na ekraniesmile
          >
          > Z czym probowales syropu klonowego. Tylko z herbata?

- tylko. pijam czasem i sobie chwale.
          >
          > I co z lukrecja? tongue_out lubisz?

- nie wiem czy lubie - bo nie moge sobie jej przypomniec.
            • obrotowy Smaki, niesmaki :) 05.05.20, 08:02
              mavika_88 napisała:

> Nadal nie rozumiem big_grin

żalko/szkoda...
              >
              > Jezeli nie mozesz sobie jej przypomniec... To pytanie czy ja w ogole probowales
              > . Na pewno bys zapamietal smile ja ciagle czuje jej smak ^^

zaprawde nie pamietam...
              - czy probowalem, czy nie.

probowalem usta tylu kobiet...
              ale pamietam tylko kliku...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka