Dodaj do ulubionych

dzień ojca

23.06.09, 11:28
jednemu gratulujemy szczególnie! hehe.
Obserwuj wątek
    • gapuchna Re: dzień ojca 23.06.09, 11:43
      Będziesz może u niego z jakąś wizytą? Zapowiadałeśsmile
    • salsa13 Re: dzień ojca 23.06.09, 11:59
      a ja życzę tatuśkom cudownych wzruszeń na widok swoich pociech
      i buziaka podsyłam - zbliżcie sięsmile
      http://milosz.gdan.pl/kartuzy/a/318.gif
      • robert.83 Re: dzień ojca 23.06.09, 12:10
        Taka trochę piącha... nawet jakbym był ojcem, nie podejdęwink.
    • raf.1 Re: dzień ojca 23.06.09, 12:50
      www.youtube.com/watch?v=vdotywqIPL4&feature=PlayList&p=38B266D3E14F336D&playnext=1&playnext_from=PL&index=96

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka