uny 23.06.09, 11:28 jednemu gratulujemy szczególnie! hehe. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gapuchna Re: dzień ojca 23.06.09, 11:43 Będziesz może u niego z jakąś wizytą? Zapowiadałeś Odpowiedz Link
salsa13 Re: dzień ojca 23.06.09, 11:59 a ja życzę tatuśkom cudownych wzruszeń na widok swoich pociech i buziaka podsyłam - zbliżcie się Odpowiedz Link
robert.83 Re: dzień ojca 23.06.09, 12:10 Taka trochę piącha... nawet jakbym był ojcem, nie podejdę. Odpowiedz Link
raf.1 Re: dzień ojca 23.06.09, 12:50 www.youtube.com/watch?v=vdotywqIPL4&feature=PlayList&p=38B266D3E14F336D&playnext=1&playnext_from=PL&index=96 Odpowiedz Link