IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 07.02.05, 22:11
Pomóżcie kupic dobre garnki. Czy tylko Zepter ? Z góry dziękuję za sugestie...
Obserwuj wątek
    • kasiula78 Re: garnki 07.02.05, 22:41
      Polecam niefirmowe, aczkolwiek dość drogie i genialne garnki miedziane. Tylko
      takie prawdziwe. Naprawdę rewelacyjnie sie w nich gotoje, nic nie przywiera i
      nie przypala się.
      • Gość: ampolion Re: garnki IP: *.nyc.rr.com 07.02.05, 23:56
        Muszą być wewnątrz pobielane, gotowanie bezposrednio w miedzi jest zdecydowanie
        niebezpieczne.
        • Gość: Hanna Re: garnki IP: 65.38.217.* 08.02.05, 00:32
          A co powiecie o garnkach z teflonem w srodku? Uzywalam patelnie, ale garnki?
          • Gość: niucher Re: garnki IP: *.argonet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.05, 09:18
            te garnki miedziane to jakiej firmy i gdzie są do kupienia ? I czym miałyby być
            pokryte żeby nie były "niebezpieczne" ? Dziękuję

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka