Dodaj do ulubionych

Funkcja 1/2 wsadu

25.05.07, 22:35
Przymierzam sie do zakupu zmywarki. Zastanawiam sie nad modelem Bosch SGV
43M03 EU. W tym modelu nie ma jednak funkci 1/2 wsadu. Czy jest to bardzo
uzyteczna fukcja zmywarek? Prosze o opinie?
Obserwuj wątek
    • Gość: mjkmjk Re: Funkcja 1/2 wsadu IP: *.ists.pl 25.05.07, 23:03
      Nie, całkowicie nieprzydatna. Zmywarka zużywa tyle samo prądu, wody i środków
      myjących co normalny program. Tylko jedno śmigło się kręci, więc może
      zoszczędzisz pięć setnych procenta na zużyciu prądu.
      • ranska Re: Funkcja 1/2 wsadu 25.05.07, 23:25
        Dziekuje za informacje. Tak myslalam. Dobrze jest sie jednak upewnic:)
        • Gość: aveler Re: Funkcja 1/2 wsadu IP: *.chello.pl 30.05.07, 19:24
          Sama szukałam zmywarki z 1/2 wsadu i myślałam o jednym Boscha. Ostatecznie
          jednak zdecydowałam sie na AEG Favorit, która każdorazowo ma dopasowywać ilość
          wody i środków do wielkości załadunku.
    • atre2 Re: Funkcja 1/2 wsadu 31.05.07, 08:20
      Tak jak pisze poprzednik 1/2 wsadu nie jest przydatna. Ja podczas 5 lat
      użytkowania użyłem 3 razy (słownie trzy) i to tak na siłę coby sprawdzić
      sprzęt. Pzdr.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka