ranska 25.05.07, 22:35 Przymierzam sie do zakupu zmywarki. Zastanawiam sie nad modelem Bosch SGV 43M03 EU. W tym modelu nie ma jednak funkci 1/2 wsadu. Czy jest to bardzo uzyteczna fukcja zmywarek? Prosze o opinie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mjkmjk Re: Funkcja 1/2 wsadu IP: *.ists.pl 25.05.07, 23:03 Nie, całkowicie nieprzydatna. Zmywarka zużywa tyle samo prądu, wody i środków myjących co normalny program. Tylko jedno śmigło się kręci, więc może zoszczędzisz pięć setnych procenta na zużyciu prądu. Odpowiedz Link Zgłoś
ranska Re: Funkcja 1/2 wsadu 25.05.07, 23:25 Dziekuje za informacje. Tak myslalam. Dobrze jest sie jednak upewnic:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aveler Re: Funkcja 1/2 wsadu IP: *.chello.pl 30.05.07, 19:24 Sama szukałam zmywarki z 1/2 wsadu i myślałam o jednym Boscha. Ostatecznie jednak zdecydowałam sie na AEG Favorit, która każdorazowo ma dopasowywać ilość wody i środków do wielkości załadunku. Odpowiedz Link Zgłoś
atre2 Re: Funkcja 1/2 wsadu 31.05.07, 08:20 Tak jak pisze poprzednik 1/2 wsadu nie jest przydatna. Ja podczas 5 lat użytkowania użyłem 3 razy (słownie trzy) i to tak na siłę coby sprawdzić sprzęt. Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś