27.06.04, 22:57
Ciekawa jestem czy to popularne imie. Mnie sie bardzo podoba.
Obserwuj wątek
    • gaudencja Re: FABIOLA 27.06.04, 22:59
      j-p napisała:

      > Ciekawa jestem czy to popularne imie. Mnie sie bardzo podoba.

      na 100% niepopularne.
    • hanna73 Re: FABIOLA 27.06.04, 23:05
      Szczerze mówiąc, pierwszy raz słyszę smile
    • tawananna Re: FABIOLA 27.06.04, 23:40
      Gdzieś słyszałam... ale chyba nie jako imię Polki. Nie jest może włoskie? Jak
      dla mnie, całkiem ładne - oryginalne, a niepretensjonalne. Ale nie nazwałabym
      tak dziecka smile
      • aniadm Re: FABIOLA 27.06.04, 23:47
        Królowa Belgii
    • tradycja1 Re: FABIOLA 28.06.04, 06:31
      Ja sie z tym imieniem spotkalam w szkole sredniej.
      Osluchalam sie go wiec nie jest mi obce ale nie podoba mi sie zbytnio choc
      najgorsze nie jest.
    • szczekuszka Dla ciekawskich 28.06.04, 10:44
      Fabiola rozszerzona forma imienia Fabia, ze4snkiej formy imienia Fabius.
      Mnie sie nie podoba, ale kazdy ma swoj gust.
      Jest 180 Polek o tym imieniu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.