j-p 27.06.04, 22:57 Ciekawa jestem czy to popularne imie. Mnie sie bardzo podoba. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gaudencja Re: FABIOLA 27.06.04, 22:59 j-p napisała: > Ciekawa jestem czy to popularne imie. Mnie sie bardzo podoba. na 100% niepopularne. Odpowiedz Link Zgłoś
tawananna Re: FABIOLA 27.06.04, 23:40 Gdzieś słyszałam... ale chyba nie jako imię Polki. Nie jest może włoskie? Jak dla mnie, całkiem ładne - oryginalne, a niepretensjonalne. Ale nie nazwałabym tak dziecka Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: FABIOLA 28.06.04, 06:31 Ja sie z tym imieniem spotkalam w szkole sredniej. Osluchalam sie go wiec nie jest mi obce ale nie podoba mi sie zbytnio choc najgorsze nie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
szczekuszka Dla ciekawskich 28.06.04, 10:44 Fabiola rozszerzona forma imienia Fabia, ze4snkiej formy imienia Fabius. Mnie sie nie podoba, ale kazdy ma swoj gust. Jest 180 Polek o tym imieniu. Odpowiedz Link Zgłoś