Gość: Nataloosia :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.07, 17:13 Waleria - zawsze podobało mi się to imię, ale kiedyś kojarzyło mi się z jakąś peruwiańską telenowelą W piątek byłam na grobach moich pradziadków i tam właśnie spotkałam się z tym imieniem. Dla mnie jest piękne , a zdrobnienie Walerka brzmi ślicznie A co wy myślicie? Jak Wam się kojarzy? Czy nazwalibyście tak swoją córkę? Zaglądnęłam do poprzedniego podobnego wątku, ale chciałam go wznowić i dowiedzieć się trochę więcej ) Mam nadzieję, że nie będziecie złe i z góry dziękuję za odpowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olianka Re: Waleria ;) 03.11.07, 17:15 Podoba mi się ogromnie. Nie nazwałabym tak córki, ponieważ zamierzam w przyszłości zostać mamą Walerego Odpowiedz Link Zgłoś
annajustyna Re: Waleria ;) 03.11.07, 17:15 Imie piekne, niestety moze kojarzyc sie z waleriana Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nataloosia :) Re: Waleria ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.07, 17:19 Walery - ahh też pięknie Odpowiedz Link Zgłoś
ariana1 Re: Waleria ;) 03.11.07, 17:21 Niestety mnie się właśnie tak kojarzy Ale bez względu na skojarzenia imię mi się w ogóle nie podoba. Jakieś takie babciowate. Odpowiedz Link Zgłoś
scarlet26 Re: Waleria ;) 03.11.07, 19:02 Jak dla mnie, to jest to jedno z najpiękniejszych imion. Kojarzy mi się z piękną i mądrą kobietą, bo takie Walerie spotkałam. Z niczym innym mi się to imię nie kojarzy. Jeśli jeszcze będę miała córkę to będzie miała na imię Waleria. Tak postanowiłam już dawno dawno temu A zdrabniać będę Lera. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
krimhilda Re: Waleria ;) 04.11.07, 13:35 Bardzo mi sie podoba, nawet bralabym je pod uwage, jako imie dla corki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: idzi Re: Waleria ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.07, 21:08 "Panno Walerciu"! Imię tak fajne, że trudno je pobić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dee Re: Waleria ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.07, 08:38 Niezbyt mi sie podoba,kojarzy mi sie wlasnie z walerianą, a po za tym wydaje mi sie tak bardzo "ciociowate" Odpowiedz Link Zgłoś
tami46 Re: Waleria ;) 05.11.07, 11:47 Moja mama to Waleria i nigdy w swoim długim zyciu nie spotkała się z żadną swoją imienniczką. Odpowiedz Link Zgłoś
aula27 Re: Waleria ;) 05.11.07, 13:17 I Waleria i Wiwiana są ładne. A w wersji francuskiej podobają mi się jeszcze bardziej. Odpowiedz Link Zgłoś