Dodaj do ulubionych

Waleria ;)

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.07, 17:13
Waleria - zawsze podobało mi się to imię, ale kiedyś kojarzyło mi się z jakąś
peruwiańską telenowelą wink W piątek byłam na grobach moich pradziadków i tam
właśnie spotkałam się z tym imieniem. Dla mnie jest piękne , a zdrobnienie
Walerka brzmi ślicznie smile A co wy myślicie? Jak Wam się kojarzy? Czy
nazwalibyście tak swoją córkę? Zaglądnęłam do poprzedniego podobnego wątku,
ale chciałam go wznowić i dowiedzieć się trochę więcej wink) Mam nadzieję, że
nie będziecie złe i z góry dziękuję za odpowiedzi wink
Obserwuj wątek
    • olianka Re: Waleria ;) 03.11.07, 17:15
      Podoba mi się ogromnie.
      Nie nazwałabym tak córki, ponieważ zamierzam w przyszłości zostać mamą Walerego smile
    • annajustyna Re: Waleria ;) 03.11.07, 17:15
      Imie piekne, niestety moze kojarzyc sie z walerianasad
      • Gość: Nataloosia :) Re: Waleria ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.07, 17:19
        Walery - ahh też pięknie wink
      • ariana1 Re: Waleria ;) 03.11.07, 17:21
        Niestety mnie się właśnie tak kojarzy sad Ale bez względu na
        skojarzenia imię mi się w ogóle nie podoba. Jakieś takie babciowate.
        • scarlet26 Re: Waleria ;) 03.11.07, 19:02
          Jak dla mnie, to jest to jedno z najpiękniejszych imion. Kojarzy mi się z piękną
          i mądrą kobietą, bo takie Walerie spotkałam. Z niczym innym mi się to imię nie
          kojarzy. Jeśli jeszcze będę miała córkę to będzie miała na imię Waleria. Tak
          postanowiłam już dawno dawno temu smile A zdrabniać będę Lera.
          Pozdrawiam
    • krimhilda Re: Waleria ;) 04.11.07, 13:35
      Bardzo mi sie podoba, nawet bralabym je pod uwage, jako imie dla corki.
      • Gość: idzi Re: Waleria ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.07, 21:08
        "Panno Walerciu"!

        Imię tak fajne, że trudno je pobić.
    • asidoo Re: Waleria ;) 04.11.07, 16:14
      Już był wątek. Imię ładne.
    • Gość: Dee Re: Waleria ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.07, 08:38
      Niezbyt mi sie podoba,kojarzy mi sie wlasnie z walerianą, a po za
      tym wydaje mi sie tak bardzo "ciociowate"
      • tami46 Re: Waleria ;) 05.11.07, 11:47
        Moja mama to Waleria i nigdy w swoim długim zyciu nie spotkała się z żadną swoją
        imienniczką.
        • aula27 Re: Waleria ;) 05.11.07, 13:17
          I Waleria i Wiwiana smile są ładne. A w wersji francuskiej podobają mi
          się jeszcze bardziej.
    • magda_m22 Re: Waleria ;) 11.11.07, 17:28
      Coraz bardziej mi się podoba smile).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.