Dodaj do ulubionych

czy ktos pomodli sie za cierpiacych

27.02.04, 05:11
Prosilbym ludzi wierzacych o modlitwe za ludzi
cierpiacych, chorych i glodnych!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: czy ktos pomodli sie za cierpiacyc IP: 212.51.205.* 27.02.04, 05:49
      w porządku
    • Gość: Krzys52 Pomodlcie sie za Borsuka-Dachs, bo jest biedny, IP: *.proxy.aol.com 27.02.04, 05:56
      chory na umysle, a w dodatku Folksdojcz.
      .
      A przy okazji klepnijcie jakis ladny paciorek w podziece za ma nieustajaca
      pomyslnosc. Ja wprawdzie nie wierze w te wasze krasnoludki ale chcialbym
      sprawic przyjemnosc Tobie Marian - skoro juz masz taka potrzebe modlenia sie.
      Zebys nie myslal, ze koso patrze na Ciebie. surprised))
      .
      K.P.
      • maniekxxx Re: Pomodlcie sie za Borsuka-Dachs, bo jest biedn 27.02.04, 06:06
        no dzieki- wlasnie ide na operacjie w srode 3. marca
        czyli na przyszly tydzien o 11 rano, to bedzie pierwsza
        operacjia z kilku mnie czekajacych- po wypadku samochodowym,
        kiedy to na przejsciu dla pieszych -na zielonym swietle
        dla mnie facet o malo mnie niezabil.Lewe kolano jest
        zgruchotane w kilku miejscach.Tak ze od 3 miesiecy
        niepracuje i zbijam swoj ponury czas na kompie.Jeszcze
        niebylo rozprawy sadowej z tym gosciem.
        • Gość: Krzys52 Re: Pomodlcie sie za Borsuka-Dachs, bo jest biedn IP: *.proxy.aol.com 27.02.04, 06:09
          Zycze Ci pomyslego przebiegu operacji i szybkiego powrotu do zdrowia.
          .
          K.P.
          • maniekxxx Re: Pomodlcie sie za Borsuka-Dachs, bo jest biedn 27.02.04, 06:18
            Jeszcze raz serdeczne dzieki
            • koszysta Re: Pomodlcie sie za Borsuka-Dachs, bo jest biedn 27.02.04, 09:20
              Wiesz Krzysiu,że czasami Cię o to podejrzewałem? Jak chcesz, to potrafisz
              zagadać jak człowiek. A dla Mańka dużo zdrowia.
              • maniekxxx Re: Pomodlcie sie za Borsuka-Dachs, bo jest biedn 27.02.04, 15:49
                Dzieki ci -(korzysta) za slowa otuchy.Rowniez pozdrawiam cie
        • Gość: wikul Pomodlcie się za pozbawionych wrażliwości IP: *.acn.waw.pl 27.02.04, 23:03
          maniekxxx napisał:

          > no dzieki- wlasnie ide na operacjie w srode 3. marca
          > czyli na przyszly tydzien o 11 rano, to bedzie pierwsza
          > operacjia z kilku mnie czekajacych- po wypadku samochodowym,
          > kiedy to na przejsciu dla pieszych -na zielonym swietle
          > dla mnie facet o malo mnie niezabil.Lewe kolano jest
          > zgruchotane w kilku miejscach.Tak ze od 3 miesiecy
          > niepracuje i zbijam swoj ponury czas na kompie.Jeszcze
          > niebylo rozprawy sadowej z tym gosciem.



          Trzymaj sie Maniek, wszystko będzie dobrze.
    • jenisiej Oopss, sorry, maniek 27.02.04, 16:00
      Nie widziałem tego wątku, kiedy napisałem coś o pośle Tomczaku.
      Życzę Ci jak najlepiej, niezależnie od tego, czy się w czymś
      zgadzamy, czy nie.

      pozdro
      jeni
      • maniekxxx Re: Oopss, sorry, maniek 27.02.04, 16:39
        TAKICH rzeczy niemozna zyczyc nikomu, nawet najgorszym wrogom-
        gdyz niewiadomo czy komus to sie nieprzytrafi.Siedzialem 3
        miesiace w domu -praktycznie lekarze ignorowali moj bol-
        widzialem kilku ortopedow, na nic, dopiero kiedy uparlem
        sie azeby zrobiono mi MRI-czy tez rezonans magnetyczny-
        okazalo sie ze mam piec powaznych problemow-w tym
        kompletnie zerwane dwa miesnie w kolanie.Mozna tych
        rzeznikow podac do sadu-o ile masz fure forsy.A teraz
        to tylko na szczescie i laski od Boga mozna liczyc.Ja
        rowniez cie pozdrawiam -Jenisej.
        • Gość: Waga Re: Oopss, sorry, maniek IP: *.pool.mediaWays.net 27.02.04, 20:39
          Przykro mi ale moje modlitwy chobym nie wiem jak sie modlil tobie nie pomoga.
          Co ma Bog wspolnego z dyletantami ortopedami.?????
          Licz na rzetelnego i uczciwego operatora ,liczna na swoj organizm i silna wole
          (rechabilitacja). Zycze szybkiego powrotu do zdrowia
          • maniekxxx Re: Oopss, sorry, maniek 27.02.04, 20:55
            kazdy ma prawo do tego prawo -wierzyc lub nie wierzyc,
            ty masz prawo niewierzyc.Ale dziekuje ci bardzo za
            dodanie mi otuchy.Pozdrawiam cie rowniez.
            • Gość: f Re: Oopss, sorry, maniek IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 27.02.04, 21:01
              Nie obwiniaj lekarzy! Sam jestem po 5 operacjach!
              Wiem ,że nie ma cudów! Jak sie coś urwalo albo nie powstalo w zyciu plodowym
              lub inaczej
              zostalo zniszcczone przez mikroby trudno to naprawić!
              A lekarze są różni! Doskonali i Lapiński!
              • maniekxxx Re: Oopss, sorry, maniek 27.02.04, 21:11
                ja prawie 50 na karku- silny , rozum jak mlot -silny
                i ciezki a tu na starosc taka zapierducha.Operacji sie
                nieboje- chociaz nigdy takich niemialem.Natomiast do
                dzisiaj mam problemy ze spaniem- gdyz naprawde mowie ,
                widzialem smierc zagladajaca mi w oczy-gdy zobaczylem
                samochod w ostatniej sekundzie, moze 1-2 m odemnie, pedzacego
                z ogromna szybkoscia, nawet niehamujacego
                • Gość: f Re: Oopss, sorry, maniek IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 27.02.04, 21:15
                  Z wyjątkiem lekarzy z nadania UB I SB normalnych sie nie bój!
                  Tomrówki cieszące sie że coś sie udalo im zrobicA cwaniacy typu Woloska to co
                  innego!
              • Gość: Jasio efie IP: *.ipt.aol.com 27.02.04, 22:06
                Gość portalu: f napisał(a):

                > Nie obwiniaj lekarzy! Sam jestem po 5 operacjach!
                > Wiem ,że nie ma cudów! Jak sie coś urwalo albo nie powstalo w zyciu plodowym
                > lub inaczej
                > zostalo zniszcczone przez mikroby trudno to naprawić!
                > A lekarze są różni! Doskonali i Lapiński!


                > A skad jestes pewien ze to jestes...Ty?

                > Podczas 5 operacji mogli Ciebie poskladac z kilkunastu innych kadawerow...



                • Gość: f Re: efie IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 27.02.04, 22:22
                  Masz rację!Chyba jestem synem Goldy Mayer i Arafata!
                  • Gość: Jasio Re: efie IP: *.ipt.aol.com 27.02.04, 22:25
                    Odpowiadasz na :
                    Gość portalu: f napisał(a):

                    > Masz rację!Chyba jestem synem Goldy Mayer i Arafata!


                    > Nie powinienes zatem zmienic nazwiska na...fuj?



                    • Gość: f Re: efie IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 27.02.04, 22:29
                      Czemu nie huj?Biedaczysko! A co znaczy slowo biedremeien?
                      • Gość: Jasio Re: efie IP: *.ipt.aol.com 27.02.04, 22:41
                        > Ja brzydkich slow nie uzywam. Chyba zes skurwesynski zyd pierdolony...

                        > A teraz zartem: jest 'f', wiec bylo to logiczne w tym ujeciu.

                        > A szkopow jezyka to raczej nie uzywam. A slownika nie masz ze pytasz?
        • Gość: Jasio Maniek.. IP: *.ipt.aol.com 27.02.04, 21:59
          > Gadales z jakims 'medical malpractice' prawnikiem? Jak to u was w Canadzie
          wyglada? A prawnik kontra ubezpieczenie tego kierowcy?

          > Trzymaj sie!
          • maniekxxx Re: Maniek.. 27.02.04, 22:49
            sprawa jeszcze nieruszyla-chociaz papiery juz poszly.Nigdy w
            zyciu niepotrzebowalem zadnego adwokata-az do teraz
            dlatego tez bladze.Mam ZYDA adwokata - i jest dobry z
            tego co wiem potroche od innych osob.A BADALI mnie
            przed MRI :Zyd, Wloch oraz Polonus- i zaden nic
            niewidzial. W dodatku ten italianiec chcial na sile
            zmusic mnie do pracy-a to dlatego ze reprezentowal
            firme ubezpieczeniowa tego goscia co mi przywalil.Tylko
            dzieki treningowi z Czerwonych Beretow -przezylem ,
            swiadkowie co widzieli ten moment -nikt niewierzyl
            ze moglem przezyc takie cos.Tak ze tych trzech
            osiolkow niemoge podac do sadu-poniewaz jeszcze
            operacji nikt nierobil z nich.Ale i tak po dlugim
            namysle powrocilem do lekarza Zyda-ktory bedzie mnie
            ciachal.Mam nadzieje ze mnie niezaciacha.
            • Gość: Jasio Re: Maniek.. IP: *.ipt.aol.com 27.02.04, 23:11
              > Ty, a jak te zydy czytaja to, co piszesz na Forum?

              > Uwazaj na zyda adwokata! Nigdy nie wierz w jego 'najlepsze' intencje! No i
              nie zgadzaj sie na pierwsze sumy odszkodowania! Poza tym szkoda ze nie zdawales
              sobie sprawy ze zaraz po takim wypadku nalezy koniecznie brac adwokata bo
              Ciebie w konia zrobia. Jak to u was wyglada, bo tutaj taki adwokat bierze 33%
              za zalatwienie calej sprawy i nie placisz nic, jak nie wygra. No a z
              ubezpieczeniem i lekarzami ubezpieczenia sie nawet nie rozmawia bez adwokata
              rady, dlatego chcieli abys poszedl do pracy, to normalne bandyctwo
              ubezpieczenia. Inaczej gadaja gdy jest adwokat!!!

              > Jak chcesz to napisz na adres sbrygida2001@yahoo.com (ja mam akces do tej
              skrzynki, bo mojego adresu nie publikuje...). Ciekawy jestem detali Twoich
              dolegliwosci. Pozdr.
    • dachs Re: czy ktos pomodli sie za cierpiacyc 27.02.04, 22:39
      Maniek,
      modlitwa ode mnie moglaby Ci tylko zaszkodzic.
      Ale zycze Ci wszystkiego najlepszego i trzymam kciuki, zeby sie wszystko udalo.
      Bedzie dobrze smile))

      borsuk
      • maniekxxx Re: czy ktos pomodli sie za cierpiacyc 27.02.04, 22:57
        Dzieki kolego borsuk-za slowa otuchy-i ja cie pozdrawiam.
    • Gość: xx Lepiej ich nakarm i pomoz fizycznie IP: *.237.39-62.rev.gaoland.net 27.02.04, 22:43
      a nie udawaj dobrego wymigujac sie paciorkami.
      • maniekxxx Re: Lepiej ich nakarm i pomoz fizycznie 27.02.04, 22:53
        ja z moja rodzina -zawsze oddajemy ciuchy oraz jedzenie,
        zeby inni pomagali jak ja z moja rodzina-to i glodnych by
        przynajmniej ubylo.
    • wesoly3 Re: czy ktos pomodli sie za cierpiacyc 27.02.04, 23:12
      maniekxxx napisał:

      > Prosilbym ludzi wierzacych o modlitwe za ludzi
      > cierpiacych, chorych i glodnych!!!!!!


      OK maniek
      juz sie robi !
      • maniekxxx Re: czy ktos pomodli sie za cierpiacyc 28.02.04, 00:02
        panie -Wesoly 3 - dziekuje za modlitwy w imieniu potrzebujacych

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka