maniekxxx 27.02.04, 05:11 Prosilbym ludzi wierzacych o modlitwe za ludzi cierpiacych, chorych i glodnych!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Re: czy ktos pomodli sie za cierpiacyc IP: 212.51.205.* 27.02.04, 05:49 w porządku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys52 Pomodlcie sie za Borsuka-Dachs, bo jest biedny, IP: *.proxy.aol.com 27.02.04, 05:56 chory na umysle, a w dodatku Folksdojcz. . A przy okazji klepnijcie jakis ladny paciorek w podziece za ma nieustajaca pomyslnosc. Ja wprawdzie nie wierze w te wasze krasnoludki ale chcialbym sprawic przyjemnosc Tobie Marian - skoro juz masz taka potrzebe modlenia sie. Zebys nie myslal, ze koso patrze na Ciebie. )) . K.P. Odpowiedz Link Zgłoś
maniekxxx Re: Pomodlcie sie za Borsuka-Dachs, bo jest biedn 27.02.04, 06:06 no dzieki- wlasnie ide na operacjie w srode 3. marca czyli na przyszly tydzien o 11 rano, to bedzie pierwsza operacjia z kilku mnie czekajacych- po wypadku samochodowym, kiedy to na przejsciu dla pieszych -na zielonym swietle dla mnie facet o malo mnie niezabil.Lewe kolano jest zgruchotane w kilku miejscach.Tak ze od 3 miesiecy niepracuje i zbijam swoj ponury czas na kompie.Jeszcze niebylo rozprawy sadowej z tym gosciem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys52 Re: Pomodlcie sie za Borsuka-Dachs, bo jest biedn IP: *.proxy.aol.com 27.02.04, 06:09 Zycze Ci pomyslego przebiegu operacji i szybkiego powrotu do zdrowia. . K.P. Odpowiedz Link Zgłoś
maniekxxx Re: Pomodlcie sie za Borsuka-Dachs, bo jest biedn 27.02.04, 06:18 Jeszcze raz serdeczne dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
koszysta Re: Pomodlcie sie za Borsuka-Dachs, bo jest biedn 27.02.04, 09:20 Wiesz Krzysiu,że czasami Cię o to podejrzewałem? Jak chcesz, to potrafisz zagadać jak człowiek. A dla Mańka dużo zdrowia. Odpowiedz Link Zgłoś
maniekxxx Re: Pomodlcie sie za Borsuka-Dachs, bo jest biedn 27.02.04, 15:49 Dzieki ci -(korzysta) za slowa otuchy.Rowniez pozdrawiam cie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wikul Pomodlcie się za pozbawionych wrażliwości IP: *.acn.waw.pl 27.02.04, 23:03 maniekxxx napisał: > no dzieki- wlasnie ide na operacjie w srode 3. marca > czyli na przyszly tydzien o 11 rano, to bedzie pierwsza > operacjia z kilku mnie czekajacych- po wypadku samochodowym, > kiedy to na przejsciu dla pieszych -na zielonym swietle > dla mnie facet o malo mnie niezabil.Lewe kolano jest > zgruchotane w kilku miejscach.Tak ze od 3 miesiecy > niepracuje i zbijam swoj ponury czas na kompie.Jeszcze > niebylo rozprawy sadowej z tym gosciem. Trzymaj sie Maniek, wszystko będzie dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
jenisiej Oopss, sorry, maniek 27.02.04, 16:00 Nie widziałem tego wątku, kiedy napisałem coś o pośle Tomczaku. Życzę Ci jak najlepiej, niezależnie od tego, czy się w czymś zgadzamy, czy nie. pozdro jeni Odpowiedz Link Zgłoś
maniekxxx Re: Oopss, sorry, maniek 27.02.04, 16:39 TAKICH rzeczy niemozna zyczyc nikomu, nawet najgorszym wrogom- gdyz niewiadomo czy komus to sie nieprzytrafi.Siedzialem 3 miesiace w domu -praktycznie lekarze ignorowali moj bol- widzialem kilku ortopedow, na nic, dopiero kiedy uparlem sie azeby zrobiono mi MRI-czy tez rezonans magnetyczny- okazalo sie ze mam piec powaznych problemow-w tym kompletnie zerwane dwa miesnie w kolanie.Mozna tych rzeznikow podac do sadu-o ile masz fure forsy.A teraz to tylko na szczescie i laski od Boga mozna liczyc.Ja rowniez cie pozdrawiam -Jenisej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waga Re: Oopss, sorry, maniek IP: *.pool.mediaWays.net 27.02.04, 20:39 Przykro mi ale moje modlitwy chobym nie wiem jak sie modlil tobie nie pomoga. Co ma Bog wspolnego z dyletantami ortopedami.????? Licz na rzetelnego i uczciwego operatora ,liczna na swoj organizm i silna wole (rechabilitacja). Zycze szybkiego powrotu do zdrowia Odpowiedz Link Zgłoś
maniekxxx Re: Oopss, sorry, maniek 27.02.04, 20:55 kazdy ma prawo do tego prawo -wierzyc lub nie wierzyc, ty masz prawo niewierzyc.Ale dziekuje ci bardzo za dodanie mi otuchy.Pozdrawiam cie rowniez. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f Re: Oopss, sorry, maniek IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 27.02.04, 21:01 Nie obwiniaj lekarzy! Sam jestem po 5 operacjach! Wiem ,że nie ma cudów! Jak sie coś urwalo albo nie powstalo w zyciu plodowym lub inaczej zostalo zniszcczone przez mikroby trudno to naprawić! A lekarze są różni! Doskonali i Lapiński! Odpowiedz Link Zgłoś
maniekxxx Re: Oopss, sorry, maniek 27.02.04, 21:11 ja prawie 50 na karku- silny , rozum jak mlot -silny i ciezki a tu na starosc taka zapierducha.Operacji sie nieboje- chociaz nigdy takich niemialem.Natomiast do dzisiaj mam problemy ze spaniem- gdyz naprawde mowie , widzialem smierc zagladajaca mi w oczy-gdy zobaczylem samochod w ostatniej sekundzie, moze 1-2 m odemnie, pedzacego z ogromna szybkoscia, nawet niehamujacego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f Re: Oopss, sorry, maniek IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 27.02.04, 21:15 Z wyjątkiem lekarzy z nadania UB I SB normalnych sie nie bój! Tomrówki cieszące sie że coś sie udalo im zrobicA cwaniacy typu Woloska to co innego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasio efie IP: *.ipt.aol.com 27.02.04, 22:06 Gość portalu: f napisał(a): > Nie obwiniaj lekarzy! Sam jestem po 5 operacjach! > Wiem ,że nie ma cudów! Jak sie coś urwalo albo nie powstalo w zyciu plodowym > lub inaczej > zostalo zniszcczone przez mikroby trudno to naprawić! > A lekarze są różni! Doskonali i Lapiński! > A skad jestes pewien ze to jestes...Ty? > Podczas 5 operacji mogli Ciebie poskladac z kilkunastu innych kadawerow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f Re: efie IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 27.02.04, 22:22 Masz rację!Chyba jestem synem Goldy Mayer i Arafata! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasio Re: efie IP: *.ipt.aol.com 27.02.04, 22:25 Odpowiadasz na : Gość portalu: f napisał(a): > Masz rację!Chyba jestem synem Goldy Mayer i Arafata! > Nie powinienes zatem zmienic nazwiska na...fuj? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f Re: efie IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 27.02.04, 22:29 Czemu nie huj?Biedaczysko! A co znaczy slowo biedremeien? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasio Re: efie IP: *.ipt.aol.com 27.02.04, 22:41 > Ja brzydkich slow nie uzywam. Chyba zes skurwesynski zyd pierdolony... > A teraz zartem: jest 'f', wiec bylo to logiczne w tym ujeciu. > A szkopow jezyka to raczej nie uzywam. A slownika nie masz ze pytasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasio Maniek.. IP: *.ipt.aol.com 27.02.04, 21:59 > Gadales z jakims 'medical malpractice' prawnikiem? Jak to u was w Canadzie wyglada? A prawnik kontra ubezpieczenie tego kierowcy? > Trzymaj sie! Odpowiedz Link Zgłoś
maniekxxx Re: Maniek.. 27.02.04, 22:49 sprawa jeszcze nieruszyla-chociaz papiery juz poszly.Nigdy w zyciu niepotrzebowalem zadnego adwokata-az do teraz dlatego tez bladze.Mam ZYDA adwokata - i jest dobry z tego co wiem potroche od innych osob.A BADALI mnie przed MRI :Zyd, Wloch oraz Polonus- i zaden nic niewidzial. W dodatku ten italianiec chcial na sile zmusic mnie do pracy-a to dlatego ze reprezentowal firme ubezpieczeniowa tego goscia co mi przywalil.Tylko dzieki treningowi z Czerwonych Beretow -przezylem , swiadkowie co widzieli ten moment -nikt niewierzyl ze moglem przezyc takie cos.Tak ze tych trzech osiolkow niemoge podac do sadu-poniewaz jeszcze operacji nikt nierobil z nich.Ale i tak po dlugim namysle powrocilem do lekarza Zyda-ktory bedzie mnie ciachal.Mam nadzieje ze mnie niezaciacha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasio Re: Maniek.. IP: *.ipt.aol.com 27.02.04, 23:11 > Ty, a jak te zydy czytaja to, co piszesz na Forum? > Uwazaj na zyda adwokata! Nigdy nie wierz w jego 'najlepsze' intencje! No i nie zgadzaj sie na pierwsze sumy odszkodowania! Poza tym szkoda ze nie zdawales sobie sprawy ze zaraz po takim wypadku nalezy koniecznie brac adwokata bo Ciebie w konia zrobia. Jak to u was wyglada, bo tutaj taki adwokat bierze 33% za zalatwienie calej sprawy i nie placisz nic, jak nie wygra. No a z ubezpieczeniem i lekarzami ubezpieczenia sie nawet nie rozmawia bez adwokata rady, dlatego chcieli abys poszedl do pracy, to normalne bandyctwo ubezpieczenia. Inaczej gadaja gdy jest adwokat!!! > Jak chcesz to napisz na adres sbrygida2001@yahoo.com (ja mam akces do tej skrzynki, bo mojego adresu nie publikuje...). Ciekawy jestem detali Twoich dolegliwosci. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
dachs Re: czy ktos pomodli sie za cierpiacyc 27.02.04, 22:39 Maniek, modlitwa ode mnie moglaby Ci tylko zaszkodzic. Ale zycze Ci wszystkiego najlepszego i trzymam kciuki, zeby sie wszystko udalo. Bedzie dobrze )) borsuk Odpowiedz Link Zgłoś
maniekxxx Re: czy ktos pomodli sie za cierpiacyc 27.02.04, 22:57 Dzieki kolego borsuk-za slowa otuchy-i ja cie pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Lepiej ich nakarm i pomoz fizycznie IP: *.237.39-62.rev.gaoland.net 27.02.04, 22:43 a nie udawaj dobrego wymigujac sie paciorkami. Odpowiedz Link Zgłoś
maniekxxx Re: Lepiej ich nakarm i pomoz fizycznie 27.02.04, 22:53 ja z moja rodzina -zawsze oddajemy ciuchy oraz jedzenie, zeby inni pomagali jak ja z moja rodzina-to i glodnych by przynajmniej ubylo. Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly3 Re: czy ktos pomodli sie za cierpiacyc 27.02.04, 23:12 maniekxxx napisał: > Prosilbym ludzi wierzacych o modlitwe za ludzi > cierpiacych, chorych i glodnych!!!!!! OK maniek juz sie robi ! Odpowiedz Link Zgłoś
maniekxxx Re: czy ktos pomodli sie za cierpiacyc 28.02.04, 00:02 panie -Wesoly 3 - dziekuje za modlitwy w imieniu potrzebujacych Odpowiedz Link Zgłoś