Dodaj do ulubionych

Serial "Dynastia"

IP: *.am.poznan.pl 29.03.04, 10:03
Odcinek nr 2004 : PZPR, SDRP, SLD, SDPL
kolejne odcinki w produkcji . Reżyser o pseudonimie "prezydent wszystkich Polaków"
Obserwuj wątek
    • Gość: historia Re: Serial "Dynastia" IP: *.am.poznan.pl 29.03.04, 11:08
      Przypomnijmy trochę historycznych odcinków :
      KPP, KPZU i tu mała przerwa na innego reżysera o pseudonimie "Koba"
      No czyż to nie piękny rosyjski serial ?
    • Gość: Odcinek Re: Serial "Dynastia" IP: *.am.poznan.pl 29.03.04, 14:57
      Co nazwa serialu "Dynastia " się forumowiczom nie podoba ???
      Przecież Aleksandra też będzie w rodzince !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka