Gość: fan IP: *.am.poznan.pl 29.03.04, 10:03 Odcinek nr 2004 : PZPR, SDRP, SLD, SDPL kolejne odcinki w produkcji . Reżyser o pseudonimie "prezydent wszystkich Polaków" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: historia Re: Serial "Dynastia" IP: *.am.poznan.pl 29.03.04, 11:08 Przypomnijmy trochę historycznych odcinków : KPP, KPZU i tu mała przerwa na innego reżysera o pseudonimie "Koba" No czyż to nie piękny rosyjski serial ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Odcinek Re: Serial "Dynastia" IP: *.am.poznan.pl 29.03.04, 14:57 Co nazwa serialu "Dynastia " się forumowiczom nie podoba ??? Przecież Aleksandra też będzie w rodzince ! Odpowiedz Link Zgłoś