Dodaj do ulubionych

Blokowisko

21.01.14, 22:11

i forsa w słoiku:

niezalezna.pl/50908-luksusowy-apartament-na-strzezonym-osiedlu-tak-wyglada-blok-jerzego-owsiaka
Obserwuj wątek
    • cepekolodziej Re: Blokowisko 21.01.14, 22:15

      jeszcze raz
      • wikul Re: Blokowisko 22.01.14, 20:32
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15320260,Owsiak__Luksusowy_apartament__To_mieszkanie_na_kredyt_.html#BoxSlotII3img
        • snajper55 Re: Blokowisko 22.01.14, 21:13
          "Do wspólnej kontroli zaprosił także fundację Lux Veritatis, właścicieli Telewizji Republika, właścicieli "Gazety Polskiej Codziennie" oraz Caritas."

          Jak gospodarują Caritasy już wiemy.

          S.
    • jaceq Niezależna 21.01.14, 22:24
      od rozumu.
      • cepekolodziej Re: Niezależna 21.01.14, 22:43

        Nie mordować posłańca. Reguła od zawsze.
    • wikul Re: Blokowisko 21.01.14, 22:46
      Wysłać tam Inspekcje Robotniczo - Chłopską, zarekwirować, delikwenta i rodzinę wysłać na białe niedźwiedzie a apartament przydzielić zasłużonemu politykowi opozycyjnemu albo naczelnemu portalu niezależna.pl.

      • cepekolodziej Re: Blokowisko 21.01.14, 22:50

        Najlepiej na żyrafy. Inspekcja: Fochman z Blaszakiem. Niech się chłopaki uczą.
    • sz0k bo lustrować majątki można tylko Kościoła i biskup 21.01.14, 23:53
      ów. Od atolskich celebrytów wara.

      PS. Brakuje mi jeszcze info o samochodzie Jureczka. Tak do kompletu.
    • cepekolodziej Re: Blokowisko 22.01.14, 10:06

      A co -

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka