cepekolodziej 21.01.14, 22:11 i forsa w słoiku: niezalezna.pl/50908-luksusowy-apartament-na-strzezonym-osiedlu-tak-wyglada-blok-jerzego-owsiaka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wikul Re: Blokowisko 22.01.14, 20:32 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15320260,Owsiak__Luksusowy_apartament__To_mieszkanie_na_kredyt_.html#BoxSlotII3img Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Blokowisko 22.01.14, 21:13 "Do wspólnej kontroli zaprosił także fundację Lux Veritatis, właścicieli Telewizji Republika, właścicieli "Gazety Polskiej Codziennie" oraz Caritas." Jak gospodarują Caritasy już wiemy. S. Odpowiedz Link Zgłoś
cepekolodziej Re: Niezależna 21.01.14, 22:43 Nie mordować posłańca. Reguła od zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Blokowisko 21.01.14, 22:46 Wysłać tam Inspekcje Robotniczo - Chłopską, zarekwirować, delikwenta i rodzinę wysłać na białe niedźwiedzie a apartament przydzielić zasłużonemu politykowi opozycyjnemu albo naczelnemu portalu niezależna.pl. Odpowiedz Link Zgłoś
cepekolodziej Re: Blokowisko 21.01.14, 22:50 Najlepiej na żyrafy. Inspekcja: Fochman z Blaszakiem. Niech się chłopaki uczą. Odpowiedz Link Zgłoś
sz0k bo lustrować majątki można tylko Kościoła i biskup 21.01.14, 23:53 ów. Od atolskich celebrytów wara. PS. Brakuje mi jeszcze info o samochodzie Jureczka. Tak do kompletu. Odpowiedz Link Zgłoś