Dodaj do ulubionych

Czytaliście?

19.03.21, 09:52
lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,26895990,szkola-filmowa-w-lodzi-po-zarzutach-o-przemoc-rezyserka-broni.html
Obserwuj wątek
  • qwardian Re: Czytaliście? 19.03.21, 10:10
   Takiej samej przemocy doświadczałem w szkole na wszystkich szczeblach i bardzo sobie chwalę. Pewna nauczycielka rzucała pękiem kluczy, który ważył z pół kilograma, dlatego budził respekt. Pewien słynny nauczyciel w Poznaniu miał mentalność gestapowca i stąd znam całą Tablicę Mendelejewa włącznie z nazwami łacińskimi i wartościowością atomów. W kopalni nauczyłem się obcego języka w przeciągu trzech dni, bo postawiono przede mną murzyna, który okładał mnie ciosami i obelgami kiedy robiłem błędy. Dopiero kiedy zacząłem poprawnie formułować instrukcje, zaczynał je wykonywać. Salutuję nauczycieli ze szkoły łódzkiej..
   • jureek Re: Czytaliście? 19.03.21, 10:41
    qwardian napisał:

    > Takiej samej przemocy doświadczałem w szkole na wszystkich szczeblach i bardzo
    > sobie chwalę.

    Nie każdy jest masochistą, żeby sobie to chwalił.
    • qwardian Re: Czytaliście? 19.03.21, 11:11
     Dzisiejsza młodzież jest otyła, leniwa intelektualnie i pozbawiona charakteru. Sprawia wrażenie wielorybów, na które polują harpunnicy, dlatego poraz kolejny salutuję mistrzów z polskiej szkoły filmowej..
     • jureek Re: Czytaliście? 19.03.21, 11:18
      qwardian napisał:

      > Dzisiejsza młodzież jest otyła,

      W żadnym kraju, które znam, nie jest tak powszechne zjawisko odwożenia uczniów przez rodziców samochodami prawie pod same drzwi szkoły jak w Polsce. Co innego wychowanie, żeby nie być jak Ziobro miękiszonem, a co innego stosowanie przemocy.
       • jureek Re: Czytaliście? 19.03.21, 11:48
        qwardian napisał:

        > Tam robią to autobusy, założyłeś wątek, czy lokujesz produkt?

        Dzieci do szkoły docierają autobusami, rowerami, pieszo. To np. uderzyło mnie w Belgii, gdy byłem tam na urlopie, że przed ósmą rano drogi są pełne uczniów jadących grupkami na rowerach do szkoły. Nie wożenia dupy samochodem pod same drzwi.
       • kalllka Re: Czytaliście? 19.03.21, 12:24
        U tutejszych bugow, pracujących przez akord, w formularzu listy płac takie wątki istnieją pod pozycja- inspiracja.
        Jak mysle jureek może być wykorzystany, jak ja czy ty i przez te sama edycyjna sztuczkę, jeśli o tym nie wie. Znam jednak pare osób stad które wola nie przywiązywać do takich sztuczek na organizmie wagi- uznając ze jakoś musza przecież zarabiać...
       • jureek Re: Czytaliście? 19.03.21, 12:29
        qwardian napisał:

        > założyłeś wątek, czy lokujesz produkt?

        Nie doszukuj się drugiego dna. Wątek założyłem, bo nazwisko Małgorzata Burzyńska-Keller wydało mi się znajome. I to z tego forum znajome. Tylko tyle.
  • allegro.con.brio Re: Czytaliście? 19.03.21, 13:52
   Tylko pierwszych kilka zdań, bo nie mam prenumeraty. Swoją drogą, ciekawe, na ile jest to powszechne zjawisko?Takie zwracanie się do podwładnych - ja nie doświadczyłem. Może to tylko w ośrodkach dla przyszłych lub obecnych celebrytów (coś tam w TVN też wypływa).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka