Dodaj do ulubionych

Interesujący artykuł :O)

23.09.21, 09:30
Jako że oregoński religiant kowidianizmu zapowiedział Kretynoexit z Akwanetu, czas przejąć jego obowiązki, oczywiście korygując w górę jakość wklejek:

"Konfederacja wytyka hipokryzję tym politykom, którzy publicznie nawołują do przestrzegania zasad sanitaryzmu, a na na imprezie urodzinowej znanego dziennikarza zupełnie o tych zasadach zapomnieli.
We wtorek „Fakt” opublikował zdjęcia z piątkowej imprezy urodzinowej dziennikarza RMF FM Roberta Mazurka. Byli tam przedstawiciele tzw. „bandy czworga”, czyli posłowie PiS, PO, PSL-u i Lewicy. Świetnie się bawili, gdy w tym czasie w Sejmie przemawiał prezes NIK Marian Banaś.

Nie przestrzegali też własnych zasad sanitaryzmu, które tak forsują, co wytknęła im Konfederacja podczas konferencji w Sejmie.

– W Polsce pełzająca segregacja sanitarna staje się powoli rzeczywistością. Mamy tutaj do czynienia z działaniami przede wszystkim instytucji publicznych. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy państwa o sytuacji z puławskim sanepidem. W Puławach sanepid zażądał od dyrektorów placówek oświatowych informacji o tym kto, jakim preparatem, kiedy jest zaszczepiony. Oczywiście było to żądanie nielegalne – mówił poseł Konfederacji i lider Ruchu Narodowego Robert Winnicki podczas konferencji prasowej w Sejmie.

– Codziennie dostajemy informacje mailowe, telefoniczne, z najróżniejszych źródeł od ludzi, pracowników, którzy boją się o swoją pracę, którzy są pozbawiani premii, przesuwani na gorsze stanowiska tylko dlatego, że nie są zaszczepieni. To jest kwintesencja tego czym jest segregacja sanitarna – dodał Piotr Czak-Żukowski.

– Ta sytuacja jest nakręcana przez rządzących do spółki razem z tzw. totalną opozycją, która się właściwie niczym od rządu nie różni. Szczucie ludzi na ludzi. Zaszczepionych na niezaszczepionych. Noszących maseczki na nienoszących maseczki. To jest kampania nienawiści, która dzieli społeczeństwo. Zgodnie z zasadą dziel i rządź, rządzącym jest łatwiej, ale to doprowadza do strasznych efektów. Do ludzkiej tragedii, pozbawiania pracy, ataków słownych. Nie możemy do tego dopuścić. Tymczasem ci sami ludzie, którzy tak szczują ludzi na ludzi, którzy uprawiają tę kampanię nienawiści, balują sobie na przyjęciu redaktora Mazurka bez żadnych obostrzeń, bez żadnych maseczek, bez dystansu społecznego, tak jakby ten śmiertelny wirus w ogóle nie istniał – mówił."

nczas.com/2021/09/23/impreza-u-mazurka-konfederacja-wytyka-politykom-hipokryzje-ws-sanitaryzmu/
Obserwuj wątek
  • qwardian Re: Interesujący artykuł :O) 23.09.21, 09:36
   Odpowiem Sowińcem. W punkt.
   • oleg3 Re: Interesujący artykuł :O) 23.09.21, 12:11
    qwardian napisał:

    > Odpowiem Sowińcem. W punkt.

    Raczej: Bingo!
  • kalllka Re: Interesujący artykuł :O) 23.09.21, 11:03
   No i proszę, zaczyna sie włażenie na prywatki i podglądanie ile kto ośmiorniczek przyswoił..
   spienic sie i przywalić , tym którzy dostąpili zaproszenia… i zamiast masek włożyli stringi na twarz. Ally McBill, zamiast systemu testów, kurna jego raz…
   • qwardian Re: Interesujący artykuł :O) 23.09.21, 11:42
    Tusk pobierał lekcję u najlepszych, kiedy kładę się spać zawsze sprawdzam pod poduszką, czy jakie licho tam nie siedzi..

    https://images92.fotosik.pl/196/1234e642e0afb926.jpg
  • oleg3 Re: Interesujący artykuł :O) 23.09.21, 12:16
   50-tka Mazurka okazuje się najważniejszym wydarzeniem politycznym miesiąca, a może i kwartału. Zaraz odbije się na sondażach. Bardziej niż "powrót Tuska".

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka