Dodaj do ulubionych

1 bilion 200 miliardów euro

01.09.22, 13:44
tyle rząd RP zażąda od Niemiec jako reparacje za 2 wś.
W zasadzie Niemcy wypłacili wszystkim (nawet Meksykowi) oprócz Polsce.
Niech płacą teraz choć nie wiadomo czy nie będą musieli ogłosić bankructwa. Na miejscu rządu zatrudniłbym żydowskie kancelarie prawnicze z NYC.
Obiecać im końcówkę te 200 miliardów euro i oni już sobie poradzą właśnie.
Obserwuj wątek
    • polski_francuz Spiegelleser 01.09.22, 15:07
      perla_z_roztocza napisał:

" tyle rząd RP zażąda od Niemiec jako reparacje za 2 wś."

komentuja, ze nie uwzgledniono bogactwa ukradzionych ziem zachodnich Moze szefuncio nie umie odejmowac? I mianowal idiote ministrem edukacji narodowej by sie dzieci matmy oduczyly, a?

PF
      • perla_z_roztocza Re: Spiegelleser 01.09.22, 15:21
        ziemie zachodnie dostaliśmy decyzją zsrr, USA i GB w Jałcie jako rekompensatę za uracony wschów.
        W protokole stoi, że te ziemie nie stanowią reparacji za straty z 2wś właśnie.
        • polski_francuz Re: Spiegelleser 01.09.22, 15:37
          Cenne argumenta. Ciut odjac ciut dodac czyli wyzsza matematyka zoliborska. Teraz trza by szefuncio troche siem niemieckiego poduczyl by umiec to sprzedac Niemcom. Polecam agencje Berlitza w Berlinie.

Viel Glück w negocjacjach. Grunt, ze kosciol jest po naszej stronie!

PF
          • oleg3 Re: Spiegelleser 02.09.22, 12:02
            www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/totalna-hipokryzja-co-tusk-m%C3%B3wi%C5%82-ws-reparacji-w-2004-r/ar-AA11nQJQ?ocid=msedgntp&cvid=3eb623d726924752b4e103ce8990e7e7
            Kiedy rozmawiamy o skutkach II wojny światowej, to musimy z całą stanowczością, z całą mocą, zawsze wtedy, kiedy będzie to potrzebne - dziś, a być może za 10, za 50 lat - powtarzać: Niemcy są odpowiedzialne za wszystkie skutki II wojny światowej. Jeśli wśród tych skutków pojawiają się także skutki materialne wyliczane poprzez procesy cywilne, roszczenia wobec rządów czy wobec obywateli, jeśli wśród tych skutków są także nieszczęścia i ofiary różnych narodów mieszkających w tej części Europy, to nadal nie zmienia to tej oczywistej historycznej i politycznej prawdy. Cała odpowiedzialność za skutki materialne II wojny światowej w relacjach polsko-niemieckich spada na Niemcy. Zawsze Niemcy były za nie odpowiedzialne i powinny tę odpowiedzialność dalej ponosić.
        • felusiak1 Re: Spiegelleser 02.09.22, 07:32
          1. Czy mogę te protokoły zobaczyć?
          1½. Niemcy powolują się na 2+4 gdzie kwestie reparacji zostały ostatecznie rozwiazane.
          2. Adwokat kosztuje 30% zatem 400 mld od tych rzekomych 1.2 bilionow
          3 To nie jest warte dyskusji czyli nie ma o czym mowić.
    • qwardian Re: 1 bilion 200 miliardów euro 01.09.22, 16:05
      Poczuwam się do odpowiedzialności za zniszczenie Jasła i zburzenie Pałacu Saskiego, z resztą się nie zapoznałem, bo mi olej cieknie z pilarki, właśnie ją rozłożyłem na części, jest tam gumowy przewód, który trzeba wymienić. Rosjanie złupili tereny Prus z fabryk, a Polszę z biedy, bo golas nie ma kieszeni..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka