Dodaj do ulubionych

Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego

    • Gość: Emeryt Na podhybel IP: *.inter / *.inter-c.pl 22.12.04, 16:56
      Gdyby to wszystko była prawda o Oleksym to czemu ten siwy debil nie chce
      odtajnienia teczki. Bo jak jest tajne to nie mozna sie nawet wypowiadać. Błazen
      Nizieński, podobnie jak inni przesiąknięci nienawiścią do lewicy za wszelka
      cenę chcą propagowac swoje wybujałe z głupoty myśli. Niezieński słuchaj. Jak
      był podchorązym, potem został oficerem rezerwy to do jego zasranego obowiązku
      należało byc na każde zawołanie WKU (przedtem PSzW, RSzW). I dotyczyło to
      wyszstkich bez wyjąztku z wyjątkiem osób reklamowanych. Idąc na ćwiczenia
      podobnie jak obecnie żołnierz rezerwy otrzymywał tzw. żołd. Kierunek szkolenia,
      odpowiedni dobór kandydatów do poszczególnych specjalności należał do
      odpowiedniej komórki WKU. Trzeba być wyjątkowym idiotą, żeby z tego faktu
      wyciągać wnioski, że był współpracownikiem, bo był na szkoleniu w ramach
      ćwiczeń, zgodnie z obowiązującym wówczas prawem. ALe cz taki typ jak Nizieński
      to zrozumie. W teczce były podmienione jakieś strony. Trzeba wziąć pod uwagę,
      że byli tacy Milczanowscy i inne gady prawicy, którzy potrafili takie podmianki
      przeprowadzić. W polskim prawie istnieje zawsze domniemanie niewinności, zaś
      wszelkie wątpliwości rostrzygane sa na korzyść oskarżonego. Ale , czy w tym
      siwym mózgu zachowała się jeszcze jakakolwiek wiedza?
      • Gość: AZ Re: Na podhybel IP: *.murator.com.pl 22.12.04, 17:00
        Panie Emeryt tobie to nawet piana z ust wylatuje czerwona.
      • Gość: mee... Re: Na podhybel IP: *.avenel01.nj.comcast.net 22.12.04, 17:07
        ...zgodnie z obowiazujacym wowczas prawem...to ja przepraszam to ile jest praw
        w demokracji czytaj cywiliacji...jest jedno prawo...wiec idac tokiem twego
        rozumowania emerytowany trepie...w niemczech hiltlera bylo obowiazujace prawo
        sewgo czasu...otoz nie wowczas w prl-u nie bylo to prawa a byl to terroryzm
        bolszewicki tak jak w niemczech terroryzm narodowego socjalizmu..i za samo to
        ludzie z tamtego systemu bolszewickiego polityke powinni ogladac w telewizji a
        nie grac w niej wciaz pierwsze skrzypce...gdzie tu demokracja ...gdzie prawo )))
        • pawel_451 rozumiem... 22.12.04, 17:13
          ...ze poniewaz w PRL nie bylo prawa tylko terroryzm, Oleksy powinien zignorowac
          wezwanie na cwiczenia wojskowe, jak czynilo 99 procent obywateli nie
          przestrzegajacych peerelowskiego terrorystycznego prawa. Superrozumowanie.
          Idac "tym tokiem" nalezaloby wszystkich ktorzy jakiegos prawa PRL przestrzegali
          pozamykac za sprzyjanie terroryzmowi. A moze lepiej wyleczyc paru ziejacych
          zielona piana nienawisci idiotow?
          • Gość: mee... Re: rozumiem...nie rozumiesz IP: *.avenel01.nj.comcast.net 22.12.04, 17:18
            ...tego nie mogl zrobic nikt...bo by go terrorysci bolszewicy zamkneli...ale co
            oleksy mogl zrobic to nie wstepowac do terrorystycznego pzpr i ich sluzb
            podpozadkowanych moskwie..., ktore za pomoca swych sluzb mordowala,
            torturowalo, zamykalo za wolnosc slowa, paszportow nie dawala... a kartki na
            wszystko ...
            • Gość: taak Re: rozumiem...nie rozumiesz IP: *.arcor-ip.net 22.12.04, 17:24
              Ni i mamy podobna biede jaka mieli Niemcy po wojnie - ich trzeba bylo
              odnazifikowac.
              Do tej pory rozmawiaja o swojej przeszlosci i o funkcjonowaniu
              w bandyckim ustroju , zastaraszaniu, pokazaowych procesach , niszczeniu opozycji
              itd .
              Jeszce kupa roboty przed nami Polakami ...
              W Norymberdze tez nie bylo winnych - oni wszyscy tylko wypelniali
              rozkazy albo dzialali zgodnie z prawem nazistowskim...
              • pawel_451 w Norymberdze nie sadzili za faszyzm jako taki... 22.12.04, 17:32
                ...tylko za ludobojstwo i napasc na inne kraje. Rownie dobrze III RP mozna by
                sadzic za napasc na Irak. I pewnie kiedys to nastapi. Gdyby Niemcy siedzieli
                spokojnie w swoim kraju mogliby sobi emiec faszyzm do dzis, podobnie jak do
                niedawna faszyzm miala Portugalia i nikt sie jej nie czepial.
            • pawel_451 Re: ja rozumiem...ty nie rozumiesz ;) 22.12.04, 17:29
              Oleksego nie sadza za przynaleznosc do PZPR, bo to nie bylo przestepstwo.
              Oleksego sadza za zatajenie czegos, co tez nie bylo przestepstwem i nie wiadomo
              nawet czy bylo czymkolwiek. Ten kraj jest chory.
              • Gość: mee... Re: ja rozumiem...ty nie rozumiesz ;) IP: *.avenel01.nj.comcast.net 22.12.04, 17:42
                ...oleksego sadza za przynaleznosc do pzpr...bo pzpr bylo organizacja
                terrorystyczna ze swymi platformami od sb...zomo do oleksego organizacji ...a
                wszystkie te platformy pzpr wspolpracowaly z moskwa przeciwko panstwu polskiemu
                i jego obywatelom...bolszewizm w polsce mordowal ludzi a to nazywa sie
                ludobujstwo, ktore wedlug prawa nie ulego przedawnieniu...i nie wazne ,ze pzpr
                nie uznano za organizacje zbrodnicza ...bo kto to mial
                zrobic...magister...zolw- mazowiecki czlonek pzpr ...czy bolek zwany walesa co
                wzmagal lewa noge...wiec w tym wypadku licza sie ofiary bo ofiary sa ...tylko
                nie ma winnego wedlug prawa z dawnego pzpr i ich sojusznikow...
      • Gość: niezielinski Re: Na podhybel IP: *.acn.waw.pl 22.12.04, 17:09
        A jaka jest biografia Nizieńskiego ? Cz on aby nie jest znanym agentem Niżnim z
        GRU ?
    • Gość: Szutkiewicz Adolf Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.telia.com 22.12.04, 17:00
      Panie Oleksy i poco się handryczyć,nie trzeba było napisać prawdy.Był pan
      pierwszym sekretarzem KW PZPR,a tam bylie kogo i z przypadku nie
      wsadzali,odbywało się za akceptacją moskali.Trzeba mieć charakter od urodzenia.
    • Gość: śpiewak Józef Oleksy jest agentem KGB IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 22.12.04, 17:04
      Józef Oleksy jest agentem KGB x3
      Za pieniądze SLD
      Glory, glory alleluja
      ale z niego kawał ch... łopa
      (Na znaną melodię ludową)
    • leb_jak_sklep SZREK MUSI ISC ZA KRATY. DOSYC TEJ 22.12.04, 17:04
      bajki kukielkowej
      • maxxim Re: SZREK MUSI ISC ZA KRATY. DOSYC TEJ 22.12.04, 18:54
        leb_jak_sklep napisał:

        > bajki kukielkowej

        e, pewno dostanie dobra "wyprawke" plus 20 tys emerytury na miesiac.
        Bedzie mial wreszcie czas na Hawaje i mlode dziewczynki
    • Gość: jm Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.classcom.pl / *.77.classcom.pl 22.12.04, 17:05
      Przed chwilą wysłuchałem dziennika telewizyjnego i osłupiałem z wrażenia. Otóż
      ten drań Oleksy (podobno Marszałek Sejmu) miał czelność w sądzie, na sali
      sądowej, obrazić niezawisły sąd, komentując w całkowicie głupkowaty sposób
      wyrok sądu!!! Jest do niedopuszczalna arogancja, bezczelnośći, chamstwo i kpina
      towarzysza Oleksego nie tylko z niezawisłego wymiaru sprawiedliwości, ale
      również z polskiej konstytucji i z polskiego ładu państwowego. Zachował się jak
      jakiś bezczelny gangster, który za nic ma zarówno normy prawa jak też zwykłą
      przyzwoitość.
      Myśli, że tą swoją głupkowatą elokwencją, słowotokiem i pseudoerudycją załatwi
      sprawę. To nie jest towarzyszu Oleksy zebranie POP PZPR w Koziej Wólce a Sąd
      III RP i ktoś taki jak Wy Towarzyszu, może co najwyżej słuchać, stać na
      baczność i mówić dużymi literami (jeżeli sąd na to pozwoli). Ucinanie sobie na
      sali sądowej bezczelnych pogawędek z dziennikarzami, to niebywała arogancja i
      niebywała bezczelność.
      Szanowni Panowie liderzy partii politycznych:
      Jarosław Kaczyński,
      Donald Tusk,
      Roman Giertych,
      Marek Borowski,
      Andrzej Lepper,
      Janusz Wojciechowski
      i inni:
      waszym konstytucyjnym obowiązkiem jest doprowadzenie do natychmiastowego
      usunięcia w trybie dyscyplinarnym Józefa Oleksego z funkcji Marszałka Sejmu. Ta
      zaszczytna funkcja nie może być przedmiotem międzypartyjnych przetargów.
      Wybranie na tą funkcję towarzysza Oleksego było wielkim błędem. Jest to facet
      chory na zaszczyty i przyjmie każdy zaszczyt, po to by mógł popisywać się swoją
      pseudoelokwencją (oczywiście dla dobra państwa). Czas najwyższy skończyć z tą
      parodią sprawowania władzy, w interesie powagi polskiego państwa, zwykłej
      przyzwoitości, uczciwości i prawdy.
    • pawel_451 Oleksy zatail 22.12.04, 17:07
      a Niezabitowska okaze sie czysta jak lza... zaczynam wszystko kumacsmile
    • Gość: qdam Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.zgora.dialog.net.pl 22.12.04, 17:13
      Wywalic Olina! Klamal? Klamał! Koniec z nim. Ostatni Wielki Pan BAron niech
      spada! W dol z czerownym Olinem!
    • Gość: ahmed Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.12.04, 17:20
      Glupi grubas,wstyd dla kraju,niech spier dala,alo go zarznac jak swiniaka
    • Gość: obserwator Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.upc-j.chello.nl 22.12.04, 17:23
      No! przecie bylo wiadomo ze to klamca lustracyjny. Polska zaskakuje kiedy
      momentami jest sprawiedliwosc.
    • Gość: Pablo Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 17:24
      Czym jest kłamstwo lustracyjne Oleksego w porównaniu do przekrętów jakie zrobił
      Miller i jego współpracownicy
    • Gość: BW Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.nestle.pl 22.12.04, 17:25
      Farsa to właściwe określenie. Nie wiem czy któryś z tych piszących tu mądrali
      przeczytał jakiś artykuł na ten temat. Przecież jeżeli sąd lustracyjny składał
      się z ludzi pokroju p.Bogusława Nizieńskiego, to mógł zapaść każdy wyrok.
      • Gość: mee... Re: Dziś wyrok...jutro 10 lat na trawce zielonej IP: *.avenel01.nj.comcast.net 22.12.04, 17:34
        ...obawiam sie ,ze te czasy sie powoli koncza kiedy mogl zapasc karzdy wyrok w
        stosunku do opozycji jak oleksy byl a pzpr...jednym slowem malymi krokami
        nadchodzi III RP...a prawo opiera sie na materiale dowodowym a nie na ideologi
        bolszewickiej...,ktora tu ciaglew polsce istnieje...ale jeszcze z pokolenia
        lub dwa i bedzie dobrze....)))
        • pawel_451 proponuje jako lekture slownik ortograficzny 22.12.04, 17:39
          poza tym dlaczego sie tego OBAWIASZ? To interesujace... czyzbys tesknil do
          czasow, gdy mogl zapasc kazdy (sic!) wyrok?
          • Gość: mee... Re: proponuje jako lekture slownik ortograficzny IP: *.avenel01.nj.comcast.net 22.12.04, 17:47
            ...och poczulem odech ...nieprzyjemny...tak obawiam sie ...bo cos wiem na ten
            temat jak za posiadanie bibuly wsadzali na 8 lat wiezienia...kazdy wyrok byl
            mozliwy za czasow oleksego w pzpr...wiec czekam na przeprosiny...za ta
            ortografie teraz )))
        • Gość: pandada Re: Dziś wyrok...jutro 10 lat na trawce zielonej IP: 82.160.65.* 22.12.04, 21:16
          Jak mówił Oleksy wszyscy świadkowie zeznawali na jego korzyść, a teczka jest badana przez sąd wojskowy i prawdopodobnie jest sfałszowana.
          Jeśli tak jest, to nie ma absolutnie żadnych podstaw do obwinienia Oleksego.
    • Gość: Gekon Na pal IP: 213.155.190.* 22.12.04, 17:34
      apeluje - wszyscy postkomunisci, powinni zostac ponabijani na pale, i wystawieni wzdluz trasy Warszawa - Szczecin*
      to sa zdrajcym i jako zdrajcy musza zostac ukarani
      a ja proponuje te staropolska kare, na pal
      *-ja obstaje za Szczecinem bo stad pochodze, ale prosze wpisujcie miasta, do ktorych powinno byc ustawiona ta instalacja ze zdrajcami )pamietajcie ze jest ich duzo, wiec i trasa musi byc dluga)
      • pawel_451 Re: Na pal 22.12.04, 17:41
        jestem za, pod warunkiem ze ta droga to bedzie autostrada... znajac preznosc
        gospodarcza III RP nie spodziewam sie szybko tych pali wink
        • Gość: Gekon Re: Na pal IP: 213.155.190.* 22.12.04, 17:46
          no wlasnie
          na poczatku chcialem napisac zeby wzdluz autostrat
          ale by sei nie zmiescili wink
    • elfhelm a są dokumenty zachowane??? 22.12.04, 17:39
      były badana pisma ręcznego???
    • Gość: stefan k. Józek walcz ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.04, 17:47
      Walcz do końca !
      • Gość: ość Re: Józek walcz ! -Bój to BYŁ Twój OSTATNI.Nokaut! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 18:29
    • Gość: TEKLA co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: *.devs.futuro.pl 22.12.04, 17:50
      medale dosta\ną...komedia !!! Kukliński bohater narodowy? Obywatel
      współpracujący...a niechby...z wyaiadem wojskowym włoasnego państwa _ agent
      grozny przez lata dla otoczenia....przecież to DOM WARIATÓW
      • Gość: Gekon Re: co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: 213.155.190.* 22.12.04, 17:56
        sluchaj
        PRL to bylo panstwo niesuwerenne
        oficerowie armii PRL, slubowali wiernosc ZSRR
        czy uwazasz, ze agent, ktory walczyl z tym potwornym systemem to zdrajca
        bo dla mnie to Oleksy i inne UBeki to zdrajcy tego narodu, to wlasnie ci ludzie robili wszystko by Polska nie mogla odzyskac niepodleglosci, suwerennosci, a wszystko to za 30 srebrnikow
      • Gość: mee... Re: co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: *.avenel01.nj.comcast.net 22.12.04, 17:56
        ...tak beda ...za to ,ze powiadomili zachod co moskwa zamierzala zrobic w razie
        konfliktu zbrojnego w europie...i za to ,ze teraz mozesz pisac takie brednie w
        obronie bolszewikow... zreszta zawsze moglas pisac dobrze o bolszewikach w tej
        materji sie nic nie zmienilo...jeszcze)))
        • Gość: TEKLA Re: co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: *.devs.futuro.pl 22.12.04, 18:03
          gupie palanty...suwerenne polskie CIA i niesuwerenny nie-polski wywiad w
          PRLu...smilesmile
          ...debilowata prawica zrobiła wam wode z murzdrzkó..małego i z błedem...i
          pewnie w 1945 roku zrobilibyście razem z NSZetem III wojnę atomową....
          ....GŁUPOTA beznadziejna tego narodu powala....
          • Gość: Gekon Re: co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: 213.155.190.* 22.12.04, 18:06
            TEKLA z toba jest bardzo zle, ty nalezysz do tej czesci spoleczenstwa ktra ma klopoty czytania ze zrozumieniem
            ty nie wiesz w jakiej rzeczywistosci mieszkasz
            pajaku jeden jak mozesz przyrownywac walke o suwerenna demokratyczna Polske, z agentura PRL
            i to twoja glupota pajaczku jest powalajaca
            • Gość: TEKLA Re: co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: *.devs.futuro.pl 22.12.04, 18:10
              ..śledziu zdechły gekonie - to była wolna POLSKA i tylko głupi tego nie
              widzi..ale współcześnie każda wolnośc jest ograniczona..TERAZ też!
              JAK tego nie widziszx to jesteś żołędny....dupek...
              • Gość: Gekon Re: co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: 213.155.190.* 22.12.04, 18:18
                do jadowitego pajaka
                nie bylo wtedy wolnosci, no chyba ze bylo sie czlonkiem rzadzacej kliki
                ale cale spoleczenstwo nie bylo wolne
                ludzie trafiali do wiezien za odmienne poglady polityczne
                taki Peczak trafil za zlodziejstwo a nie za bycie w SLD
                wolna POlske to teraz mamy
                Bolszewicy Teklo musza byc tak samo tepieni jak Faszysci, bowiem sa to skrajne, i zbrodnicze poglady (niedemokratyczne), i jako zagrozenie msuza zostac anihilowane tongue_out
                mam nadzieje ze jeszcze sie nawrocisz, zejdziesz z drogi bolszewickiej tongue_out, i nei bedzie trzeba ciebie zanihilowac, bo tak pieknie potrafisz wyzywac, ze szkoda by bylo smile
                • Gość: pandada Re: co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: 82.160.65.* 22.12.04, 21:25
                  Widać, że nie bardzo znasz sprawę Pęczaka. Nie jest on złodziejem lecz łapownikiem. Czy nie trafił do pudła za bycie członkiem SLD? Można się zastanowić, czy członkowie SLD dopiero w ciągu ostatnich 2 lat zaczęli robić przekręty? Wydaje się, że nie. Po prostu zajęła się nimi cała ogólnopolska prasa. Prawdopodobnie nagonka na inne formacje także odniosłaby skutek w postaci ujawnionych przestępstw.
          • Gość: mee... Re: co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: *.avenel01.nj.comcast.net 22.12.04, 18:20
            ...niezle bys wygladala jako sanitariuszka w danii ludowego wojska
            polskiego...no, chyba ,ze nie wiezysz w wojny )))
    • Gość: Krzysztof Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.labedy.pl / *.crowley.pl 22.12.04, 18:01
      Oleksy jak każdy towarzysz i członek PZPR był jak nie współpracownikiem to zleceniodawcą służb specjalnych (nie wiem co gorsze). Nie rozumiem więc dlaczego tak strasznie zaprzecza i oburza się na prawdę. Mógł się przecież przyznać i nie miał by wóczas problemu. Było by mu łatwiej niż byłej pani rzecznik. Jej się przyznać nie wypada.
      • Gość: Tekla GŁUPIE preteksty do eliminacji przeciwników poli- IP: *.devs.futuro.pl 22.12.04, 18:07
        tycznych....kompletna aberracja polskiego zycia społecznego..........
        • Gość: Gekon Re: GŁUPIE preteksty do eliminacji przeciwników p IP: 213.155.190.* 22.12.04, 18:10
          wykluczenie z zycia politycznego zdrajcow, zlodziei, klamcow, judaszow, to jest dzialanie, ktore moze oczyscic nasz polityke (bez wzgledu na przynaleznosc partyjna)
          • Gość: TEKLA no to wywal GIERTYCHA...łgał jak pies przez TV!! IP: *.devs.futuro.pl 22.12.04, 18:12
            ..miliony widziały...
            • Gość: obywatel ....... Re: no to wywal mgr KWASA...łgał jak pies przez TV IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 18:17
            • Gość: Gekon Re: no to wywal GIERTYCHA...łgał jak pies przez T IP: 213.155.190.* 22.12.04, 18:19
              zgadzam sie co do Giertycha
              ale niestety najweicej brudu i zla jest po lewicy tongue_out
              • Gość: pandada Re: no to wywal GIERTYCHA...łgał jak pies przez T IP: 82.160.65.* 22.12.04, 21:27
                Tego nie wiemy, gdzie jest najwięcej brudu. Np sprawa przekrętów władz poznańskiej PO (przez firmy szefowej i jej zastępcy) zosłała przedstawiona jedynie w mediach lokalnych.
    • Gość: obywatel ....... WYGONIĆ SZUJĘ NA STO WIATRÓW.Już dość jego prawdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 18:11
    • Gość: zulu gula Dlacego polska być taki głupia naród ? IP: 213.17.142.* 22.12.04, 18:25
      Dlacego być tyle jadu w gębie w tym katolickim kraina ?
      • Gość: ość Re: ...bo zulu gula miesać sie do wewnetrza LSD. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 18:33
      • maxxim Re: Dlacego polska być taki głupia naród ? 22.12.04, 18:56
        Gość portalu: zulu gula napisał(a):

        > Dlacego być tyle jadu w gębie w tym katolickim kraina ?

        Najwiecej jadu maja niewierzacy i bolszewicy. Katolicy chca tylko
        sprawiedliwosci i uczciwosci.
    • feliks-50 Jego tupet jest odrażający !! 22.12.04, 18:32
      A w kraju, w którym prawo pozwala byłeym agentom sprawować jakąkolwiek władzę
      jest denne !! To nie ma nic wspólnego z demokracją!!!!!!!!!!
      A sam agent to "0" bezwzględne !!
      Jeśli pozostanie marszałkiem to gdzieś mam taką demokrację.
    • Gość: filipe Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 18:33
      Płatni Zdrajcy Pachołki Rosji!!!
    • Gość: eufemizmem go lustracyjny kłamczuszek - śmierdziuszek... IP: *.acn.waw.pl 22.12.04, 18:33
    • Gość: Zenek Wakuła Honor komucha. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 18:40
      Jego nawet azotoxem od żłoba się nie wygoni. Poza tym zobaczcie jaką on ma
      skrzywioną moralność! Hańba! Jak najprędzej zdjąć go z Marszałka, niech więcej
      nas nie kompromituje.
    • Gość: Zazuzi Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: 217.153.23.* 22.12.04, 18:44
      SLD - KGB i nie mam pytań!!
      Uwazam ze trzeba ich zdelegalizowac i ukarac!!
    • Gość: daktahu Przecież to koledzy Józia pisali te papiery, więc IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.12.04, 18:45
      Przecież to koledzy Józia pisali te papiery, więc nawet jeśli spreparowali te
      dokumenty to tym bardziej o nim i o nich świadczy...ale kto by tam fałszował
      kwity na jakiegoś chłopaszka, nikt niewiedział wtedy ze bedzie kiedys premierem
      i inna szychą. Daj więc Józiu spokój, dołącz do Jędrusia P. i przestań robić
      farse.
      Wesołych Świąt.
    • Gość: NACIĘTY UWAZAJCIE NA TP SA BO WAS NATNA JAK MNIE:/ IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 22.12.04, 18:57
      z moja rodzina wzielismy we wrzesniu aboanment Darmowe Weekendy i Wieczory w TPSA i ni z tego ni z owego, okazalo sie ze wylaczyli nam to po trzech miesiacach nieinformujac wogole o powrocie do standardowego planu abonenckiego. Oczywiscie my dalej dzownilismy wszedzie - glownie na miedzymiastowe rozmawiajac godiznami , w listopadzie rozmowy trwaly 10 godzin. Wydaje sie ze w grudniu rozmawialismy wiecej... wiec strach myslec na jaka sume bedzie ta faktura uncertain

      Nie wiece co mozemy zrobic by skutecznie to zareklamowac? I czy sa na to jakies szanse by od tych ZLODZIEI odzyskac pieniadze? uncertain

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka