Gość: Emeryt Na podhybel IP: *.inter / *.inter-c.pl 22.12.04, 16:56 Gdyby to wszystko była prawda o Oleksym to czemu ten siwy debil nie chce odtajnienia teczki. Bo jak jest tajne to nie mozna sie nawet wypowiadać. Błazen Nizieński, podobnie jak inni przesiąknięci nienawiścią do lewicy za wszelka cenę chcą propagowac swoje wybujałe z głupoty myśli. Niezieński słuchaj. Jak był podchorązym, potem został oficerem rezerwy to do jego zasranego obowiązku należało byc na każde zawołanie WKU (przedtem PSzW, RSzW). I dotyczyło to wyszstkich bez wyjąztku z wyjątkiem osób reklamowanych. Idąc na ćwiczenia podobnie jak obecnie żołnierz rezerwy otrzymywał tzw. żołd. Kierunek szkolenia, odpowiedni dobór kandydatów do poszczególnych specjalności należał do odpowiedniej komórki WKU. Trzeba być wyjątkowym idiotą, żeby z tego faktu wyciągać wnioski, że był współpracownikiem, bo był na szkoleniu w ramach ćwiczeń, zgodnie z obowiązującym wówczas prawem. ALe cz taki typ jak Nizieński to zrozumie. W teczce były podmienione jakieś strony. Trzeba wziąć pod uwagę, że byli tacy Milczanowscy i inne gady prawicy, którzy potrafili takie podmianki przeprowadzić. W polskim prawie istnieje zawsze domniemanie niewinności, zaś wszelkie wątpliwości rostrzygane sa na korzyść oskarżonego. Ale , czy w tym siwym mózgu zachowała się jeszcze jakakolwiek wiedza? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AZ Re: Na podhybel IP: *.murator.com.pl 22.12.04, 17:00 Panie Emeryt tobie to nawet piana z ust wylatuje czerwona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: Na podhybel IP: *.avenel01.nj.comcast.net 22.12.04, 17:07 ...zgodnie z obowiazujacym wowczas prawem...to ja przepraszam to ile jest praw w demokracji czytaj cywiliacji...jest jedno prawo...wiec idac tokiem twego rozumowania emerytowany trepie...w niemczech hiltlera bylo obowiazujace prawo sewgo czasu...otoz nie wowczas w prl-u nie bylo to prawa a byl to terroryzm bolszewicki tak jak w niemczech terroryzm narodowego socjalizmu..i za samo to ludzie z tamtego systemu bolszewickiego polityke powinni ogladac w telewizji a nie grac w niej wciaz pierwsze skrzypce...gdzie tu demokracja ...gdzie prawo ))) Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_451 rozumiem... 22.12.04, 17:13 ...ze poniewaz w PRL nie bylo prawa tylko terroryzm, Oleksy powinien zignorowac wezwanie na cwiczenia wojskowe, jak czynilo 99 procent obywateli nie przestrzegajacych peerelowskiego terrorystycznego prawa. Superrozumowanie. Idac "tym tokiem" nalezaloby wszystkich ktorzy jakiegos prawa PRL przestrzegali pozamykac za sprzyjanie terroryzmowi. A moze lepiej wyleczyc paru ziejacych zielona piana nienawisci idiotow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: rozumiem...nie rozumiesz IP: *.avenel01.nj.comcast.net 22.12.04, 17:18 ...tego nie mogl zrobic nikt...bo by go terrorysci bolszewicy zamkneli...ale co oleksy mogl zrobic to nie wstepowac do terrorystycznego pzpr i ich sluzb podpozadkowanych moskwie..., ktore za pomoca swych sluzb mordowala, torturowalo, zamykalo za wolnosc slowa, paszportow nie dawala... a kartki na wszystko ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taak Re: rozumiem...nie rozumiesz IP: *.arcor-ip.net 22.12.04, 17:24 Ni i mamy podobna biede jaka mieli Niemcy po wojnie - ich trzeba bylo odnazifikowac. Do tej pory rozmawiaja o swojej przeszlosci i o funkcjonowaniu w bandyckim ustroju , zastaraszaniu, pokazaowych procesach , niszczeniu opozycji itd . Jeszce kupa roboty przed nami Polakami ... W Norymberdze tez nie bylo winnych - oni wszyscy tylko wypelniali rozkazy albo dzialali zgodnie z prawem nazistowskim... Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_451 w Norymberdze nie sadzili za faszyzm jako taki... 22.12.04, 17:32 ...tylko za ludobojstwo i napasc na inne kraje. Rownie dobrze III RP mozna by sadzic za napasc na Irak. I pewnie kiedys to nastapi. Gdyby Niemcy siedzieli spokojnie w swoim kraju mogliby sobi emiec faszyzm do dzis, podobnie jak do niedawna faszyzm miala Portugalia i nikt sie jej nie czepial. Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_451 Re: ja rozumiem...ty nie rozumiesz ;) 22.12.04, 17:29 Oleksego nie sadza za przynaleznosc do PZPR, bo to nie bylo przestepstwo. Oleksego sadza za zatajenie czegos, co tez nie bylo przestepstwem i nie wiadomo nawet czy bylo czymkolwiek. Ten kraj jest chory. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: ja rozumiem...ty nie rozumiesz ;) IP: *.avenel01.nj.comcast.net 22.12.04, 17:42 ...oleksego sadza za przynaleznosc do pzpr...bo pzpr bylo organizacja terrorystyczna ze swymi platformami od sb...zomo do oleksego organizacji ...a wszystkie te platformy pzpr wspolpracowaly z moskwa przeciwko panstwu polskiemu i jego obywatelom...bolszewizm w polsce mordowal ludzi a to nazywa sie ludobujstwo, ktore wedlug prawa nie ulego przedawnieniu...i nie wazne ,ze pzpr nie uznano za organizacje zbrodnicza ...bo kto to mial zrobic...magister...zolw- mazowiecki czlonek pzpr ...czy bolek zwany walesa co wzmagal lewa noge...wiec w tym wypadku licza sie ofiary bo ofiary sa ...tylko nie ma winnego wedlug prawa z dawnego pzpr i ich sojusznikow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niezielinski Re: Na podhybel IP: *.acn.waw.pl 22.12.04, 17:09 A jaka jest biografia Nizieńskiego ? Cz on aby nie jest znanym agentem Niżnim z GRU ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szutkiewicz Adolf Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.telia.com 22.12.04, 17:00 Panie Oleksy i poco się handryczyć,nie trzeba było napisać prawdy.Był pan pierwszym sekretarzem KW PZPR,a tam bylie kogo i z przypadku nie wsadzali,odbywało się za akceptacją moskali.Trzeba mieć charakter od urodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: śpiewak Józef Oleksy jest agentem KGB IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 22.12.04, 17:04 Józef Oleksy jest agentem KGB x3 Za pieniądze SLD Glory, glory alleluja ale z niego kawał ch... łopa (Na znaną melodię ludową) Odpowiedz Link Zgłoś
leb_jak_sklep SZREK MUSI ISC ZA KRATY. DOSYC TEJ 22.12.04, 17:04 bajki kukielkowej Odpowiedz Link Zgłoś
maxxim Re: SZREK MUSI ISC ZA KRATY. DOSYC TEJ 22.12.04, 18:54 leb_jak_sklep napisał: > bajki kukielkowej e, pewno dostanie dobra "wyprawke" plus 20 tys emerytury na miesiac. Bedzie mial wreszcie czas na Hawaje i mlode dziewczynki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jm Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.classcom.pl / *.77.classcom.pl 22.12.04, 17:05 Przed chwilą wysłuchałem dziennika telewizyjnego i osłupiałem z wrażenia. Otóż ten drań Oleksy (podobno Marszałek Sejmu) miał czelność w sądzie, na sali sądowej, obrazić niezawisły sąd, komentując w całkowicie głupkowaty sposób wyrok sądu!!! Jest do niedopuszczalna arogancja, bezczelnośći, chamstwo i kpina towarzysza Oleksego nie tylko z niezawisłego wymiaru sprawiedliwości, ale również z polskiej konstytucji i z polskiego ładu państwowego. Zachował się jak jakiś bezczelny gangster, który za nic ma zarówno normy prawa jak też zwykłą przyzwoitość. Myśli, że tą swoją głupkowatą elokwencją, słowotokiem i pseudoerudycją załatwi sprawę. To nie jest towarzyszu Oleksy zebranie POP PZPR w Koziej Wólce a Sąd III RP i ktoś taki jak Wy Towarzyszu, może co najwyżej słuchać, stać na baczność i mówić dużymi literami (jeżeli sąd na to pozwoli). Ucinanie sobie na sali sądowej bezczelnych pogawędek z dziennikarzami, to niebywała arogancja i niebywała bezczelność. Szanowni Panowie liderzy partii politycznych: Jarosław Kaczyński, Donald Tusk, Roman Giertych, Marek Borowski, Andrzej Lepper, Janusz Wojciechowski i inni: waszym konstytucyjnym obowiązkiem jest doprowadzenie do natychmiastowego usunięcia w trybie dyscyplinarnym Józefa Oleksego z funkcji Marszałka Sejmu. Ta zaszczytna funkcja nie może być przedmiotem międzypartyjnych przetargów. Wybranie na tą funkcję towarzysza Oleksego było wielkim błędem. Jest to facet chory na zaszczyty i przyjmie każdy zaszczyt, po to by mógł popisywać się swoją pseudoelokwencją (oczywiście dla dobra państwa). Czas najwyższy skończyć z tą parodią sprawowania władzy, w interesie powagi polskiego państwa, zwykłej przyzwoitości, uczciwości i prawdy. Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_451 Oleksy zatail 22.12.04, 17:07 a Niezabitowska okaze sie czysta jak lza... zaczynam wszystko kumac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qdam Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.zgora.dialog.net.pl 22.12.04, 17:13 Wywalic Olina! Klamal? Klamał! Koniec z nim. Ostatni Wielki Pan BAron niech spada! W dol z czerownym Olinem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ahmed Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.12.04, 17:20 Glupi grubas,wstyd dla kraju,niech spier dala,alo go zarznac jak swiniaka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.upc-j.chello.nl 22.12.04, 17:23 No! przecie bylo wiadomo ze to klamca lustracyjny. Polska zaskakuje kiedy momentami jest sprawiedliwosc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pablo Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 17:24 Czym jest kłamstwo lustracyjne Oleksego w porównaniu do przekrętów jakie zrobił Miller i jego współpracownicy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BW Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.nestle.pl 22.12.04, 17:25 Farsa to właściwe określenie. Nie wiem czy któryś z tych piszących tu mądrali przeczytał jakiś artykuł na ten temat. Przecież jeżeli sąd lustracyjny składał się z ludzi pokroju p.Bogusława Nizieńskiego, to mógł zapaść każdy wyrok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: Dziś wyrok...jutro 10 lat na trawce zielonej IP: *.avenel01.nj.comcast.net 22.12.04, 17:34 ...obawiam sie ,ze te czasy sie powoli koncza kiedy mogl zapasc karzdy wyrok w stosunku do opozycji jak oleksy byl a pzpr...jednym slowem malymi krokami nadchodzi III RP...a prawo opiera sie na materiale dowodowym a nie na ideologi bolszewickiej...,ktora tu ciaglew polsce istnieje...ale jeszcze z pokolenia lub dwa i bedzie dobrze....))) Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_451 proponuje jako lekture slownik ortograficzny 22.12.04, 17:39 poza tym dlaczego sie tego OBAWIASZ? To interesujace... czyzbys tesknil do czasow, gdy mogl zapasc kazdy (sic!) wyrok? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: proponuje jako lekture slownik ortograficzny IP: *.avenel01.nj.comcast.net 22.12.04, 17:47 ...och poczulem odech ...nieprzyjemny...tak obawiam sie ...bo cos wiem na ten temat jak za posiadanie bibuly wsadzali na 8 lat wiezienia...kazdy wyrok byl mozliwy za czasow oleksego w pzpr...wiec czekam na przeprosiny...za ta ortografie teraz ))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pandada Re: Dziś wyrok...jutro 10 lat na trawce zielonej IP: 82.160.65.* 22.12.04, 21:16 Jak mówił Oleksy wszyscy świadkowie zeznawali na jego korzyść, a teczka jest badana przez sąd wojskowy i prawdopodobnie jest sfałszowana. Jeśli tak jest, to nie ma absolutnie żadnych podstaw do obwinienia Oleksego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gekon Na pal IP: 213.155.190.* 22.12.04, 17:34 apeluje - wszyscy postkomunisci, powinni zostac ponabijani na pale, i wystawieni wzdluz trasy Warszawa - Szczecin* to sa zdrajcym i jako zdrajcy musza zostac ukarani a ja proponuje te staropolska kare, na pal *-ja obstaje za Szczecinem bo stad pochodze, ale prosze wpisujcie miasta, do ktorych powinno byc ustawiona ta instalacja ze zdrajcami )pamietajcie ze jest ich duzo, wiec i trasa musi byc dluga) Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_451 Re: Na pal 22.12.04, 17:41 jestem za, pod warunkiem ze ta droga to bedzie autostrada... znajac preznosc gospodarcza III RP nie spodziewam sie szybko tych pali Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gekon Re: Na pal IP: 213.155.190.* 22.12.04, 17:46 no wlasnie na poczatku chcialem napisac zeby wzdluz autostrat ale by sei nie zmiescili Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm a są dokumenty zachowane??? 22.12.04, 17:39 były badana pisma ręcznego??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan k. Józek walcz ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.04, 17:47 Walcz do końca ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ość Re: Józek walcz ! -Bój to BYŁ Twój OSTATNI.Nokaut! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 18:29 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TEKLA co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: *.devs.futuro.pl 22.12.04, 17:50 medale dosta\ną...komedia !!! Kukliński bohater narodowy? Obywatel współpracujący...a niechby...z wyaiadem wojskowym włoasnego państwa _ agent grozny przez lata dla otoczenia....przecież to DOM WARIATÓW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gekon Re: co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: 213.155.190.* 22.12.04, 17:56 sluchaj PRL to bylo panstwo niesuwerenne oficerowie armii PRL, slubowali wiernosc ZSRR czy uwazasz, ze agent, ktory walczyl z tym potwornym systemem to zdrajca bo dla mnie to Oleksy i inne UBeki to zdrajcy tego narodu, to wlasnie ci ludzie robili wszystko by Polska nie mogla odzyskac niepodleglosci, suwerennosci, a wszystko to za 30 srebrnikow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: *.avenel01.nj.comcast.net 22.12.04, 17:56 ...tak beda ...za to ,ze powiadomili zachod co moskwa zamierzala zrobic w razie konfliktu zbrojnego w europie...i za to ,ze teraz mozesz pisac takie brednie w obronie bolszewikow... zreszta zawsze moglas pisac dobrze o bolszewikach w tej materji sie nic nie zmienilo...jeszcze))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TEKLA Re: co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: *.devs.futuro.pl 22.12.04, 18:03 gupie palanty...suwerenne polskie CIA i niesuwerenny nie-polski wywiad w PRLu... ...debilowata prawica zrobiła wam wode z murzdrzkó..małego i z błedem...i pewnie w 1945 roku zrobilibyście razem z NSZetem III wojnę atomową.... ....GŁUPOTA beznadziejna tego narodu powala.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gekon Re: co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: 213.155.190.* 22.12.04, 18:06 TEKLA z toba jest bardzo zle, ty nalezysz do tej czesci spoleczenstwa ktra ma klopoty czytania ze zrozumieniem ty nie wiesz w jakiej rzeczywistosci mieszkasz pajaku jeden jak mozesz przyrownywac walke o suwerenna demokratyczna Polske, z agentura PRL i to twoja glupota pajaczku jest powalajaca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TEKLA Re: co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: *.devs.futuro.pl 22.12.04, 18:10 ..śledziu zdechły gekonie - to była wolna POLSKA i tylko głupi tego nie widzi..ale współcześnie każda wolnośc jest ograniczona..TERAZ też! JAK tego nie widziszx to jesteś żołędny....dupek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gekon Re: co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: 213.155.190.* 22.12.04, 18:18 do jadowitego pajaka nie bylo wtedy wolnosci, no chyba ze bylo sie czlonkiem rzadzacej kliki ale cale spoleczenstwo nie bylo wolne ludzie trafiali do wiezien za odmienne poglady polityczne taki Peczak trafil za zlodziejstwo a nie za bycie w SLD wolna POlske to teraz mamy Bolszewicy Teklo musza byc tak samo tepieni jak Faszysci, bowiem sa to skrajne, i zbrodnicze poglady (niedemokratyczne), i jako zagrozenie msuza zostac anihilowane mam nadzieje ze jeszcze sie nawrocisz, zejdziesz z drogi bolszewickiej , i nei bedzie trzeba ciebie zanihilowac, bo tak pieknie potrafisz wyzywac, ze szkoda by bylo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pandada Re: co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: 82.160.65.* 22.12.04, 21:25 Widać, że nie bardzo znasz sprawę Pęczaka. Nie jest on złodziejem lecz łapownikiem. Czy nie trafił do pudła za bycie członkiem SLD? Można się zastanowić, czy członkowie SLD dopiero w ciągu ostatnich 2 lat zaczęli robić przekręty? Wydaje się, że nie. Po prostu zajęła się nimi cała ogólnopolska prasa. Prawdopodobnie nagonka na inne formacje także odniosłaby skutek w postaci ujawnionych przestępstw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: co z AGENTAMI CIA ?? też bedą lustrowani czy IP: *.avenel01.nj.comcast.net 22.12.04, 18:20 ...niezle bys wygladala jako sanitariuszka w danii ludowego wojska polskiego...no, chyba ,ze nie wiezysz w wojny ))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.labedy.pl / *.crowley.pl 22.12.04, 18:01 Oleksy jak każdy towarzysz i członek PZPR był jak nie współpracownikiem to zleceniodawcą służb specjalnych (nie wiem co gorsze). Nie rozumiem więc dlaczego tak strasznie zaprzecza i oburza się na prawdę. Mógł się przecież przyznać i nie miał by wóczas problemu. Było by mu łatwiej niż byłej pani rzecznik. Jej się przyznać nie wypada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tekla GŁUPIE preteksty do eliminacji przeciwników poli- IP: *.devs.futuro.pl 22.12.04, 18:07 tycznych....kompletna aberracja polskiego zycia społecznego.......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gekon Re: GŁUPIE preteksty do eliminacji przeciwników p IP: 213.155.190.* 22.12.04, 18:10 wykluczenie z zycia politycznego zdrajcow, zlodziei, klamcow, judaszow, to jest dzialanie, ktore moze oczyscic nasz polityke (bez wzgledu na przynaleznosc partyjna) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TEKLA no to wywal GIERTYCHA...łgał jak pies przez TV!! IP: *.devs.futuro.pl 22.12.04, 18:12 ..miliony widziały... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel ....... Re: no to wywal mgr KWASA...łgał jak pies przez TV IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 18:17 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gekon Re: no to wywal GIERTYCHA...łgał jak pies przez T IP: 213.155.190.* 22.12.04, 18:19 zgadzam sie co do Giertycha ale niestety najweicej brudu i zla jest po lewicy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pandada Re: no to wywal GIERTYCHA...łgał jak pies przez T IP: 82.160.65.* 22.12.04, 21:27 Tego nie wiemy, gdzie jest najwięcej brudu. Np sprawa przekrętów władz poznańskiej PO (przez firmy szefowej i jej zastępcy) zosłała przedstawiona jedynie w mediach lokalnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel ....... WYGONIĆ SZUJĘ NA STO WIATRÓW.Już dość jego prawdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 18:11 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zulu gula Dlacego polska być taki głupia naród ? IP: 213.17.142.* 22.12.04, 18:25 Dlacego być tyle jadu w gębie w tym katolickim kraina ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ość Re: ...bo zulu gula miesać sie do wewnetrza LSD. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 18:33 Odpowiedz Link Zgłoś
maxxim Re: Dlacego polska być taki głupia naród ? 22.12.04, 18:56 Gość portalu: zulu gula napisał(a): > Dlacego być tyle jadu w gębie w tym katolickim kraina ? Najwiecej jadu maja niewierzacy i bolszewicy. Katolicy chca tylko sprawiedliwosci i uczciwosci. Odpowiedz Link Zgłoś
feliks-50 Jego tupet jest odrażający !! 22.12.04, 18:32 A w kraju, w którym prawo pozwala byłeym agentom sprawować jakąkolwiek władzę jest denne !! To nie ma nic wspólnego z demokracją!!!!!!!!!! A sam agent to "0" bezwzględne !! Jeśli pozostanie marszałkiem to gdzieś mam taką demokrację. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filipe Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 18:33 Płatni Zdrajcy Pachołki Rosji!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eufemizmem go lustracyjny kłamczuszek - śmierdziuszek... IP: *.acn.waw.pl 22.12.04, 18:33 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zenek Wakuła Honor komucha. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 18:40 Jego nawet azotoxem od żłoba się nie wygoni. Poza tym zobaczcie jaką on ma skrzywioną moralność! Hańba! Jak najprędzej zdjąć go z Marszałka, niech więcej nas nie kompromituje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zazuzi Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: 217.153.23.* 22.12.04, 18:44 SLD - KGB i nie mam pytań!! Uwazam ze trzeba ich zdelegalizowac i ukarac!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daktahu Przecież to koledzy Józia pisali te papiery, więc IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.12.04, 18:45 Przecież to koledzy Józia pisali te papiery, więc nawet jeśli spreparowali te dokumenty to tym bardziej o nim i o nich świadczy...ale kto by tam fałszował kwity na jakiegoś chłopaszka, nikt niewiedział wtedy ze bedzie kiedys premierem i inna szychą. Daj więc Józiu spokój, dołącz do Jędrusia P. i przestań robić farse. Wesołych Świąt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NACIĘTY UWAZAJCIE NA TP SA BO WAS NATNA JAK MNIE:/ IP: *.com.pl / *.zetosa.com.pl 22.12.04, 18:57 z moja rodzina wzielismy we wrzesniu aboanment Darmowe Weekendy i Wieczory w TPSA i ni z tego ni z owego, okazalo sie ze wylaczyli nam to po trzech miesiacach nieinformujac wogole o powrocie do standardowego planu abonenckiego. Oczywiscie my dalej dzownilismy wszedzie - glownie na miedzymiastowe rozmawiajac godiznami , w listopadzie rozmowy trwaly 10 godzin. Wydaje sie ze w grudniu rozmawialismy wiecej... wiec strach myslec na jaka sume bedzie ta faktura Nie wiece co mozemy zrobic by skutecznie to zareklamowac? I czy sa na to jakies szanse by od tych ZLODZIEI odzyskac pieniadze? Odpowiedz Link Zgłoś