Gość: mpnw
IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl
26.10.02, 21:31
Rosjanie są terrorystami. To oni mordują od lat niewinnych ludzi w Czeczenii.
Terrorysta to zawsze ten słabszy, biedniejszy, którego nikt nie chce słuchać.
Dlaczego nikt nie pomoże Tybetańczykom, Czeczenom? Dlaczego nikt nie pomagał
Polakom? Bo to się nie opłaca. Ten świat jest nienormalny. Najlepsze co można
zrobić to usiąść i zapomnieć. Dlaczego tylu niewinnych ludzi umiera od kul?
Dlaczego świat jest tak okrutny? I wreszcie, dlaczego ludzie są tacy głupi?