IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 26.10.02, 21:31
Rosjanie są terrorystami. To oni mordują od lat niewinnych ludzi w Czeczenii.
Terrorysta to zawsze ten słabszy, biedniejszy, którego nikt nie chce słuchać.
Dlaczego nikt nie pomoże Tybetańczykom, Czeczenom? Dlaczego nikt nie pomagał
Polakom? Bo to się nie opłaca. Ten świat jest nienormalny. Najlepsze co można
zrobić to usiąść i zapomnieć. Dlaczego tylu niewinnych ludzi umiera od kul?
Dlaczego świat jest tak okrutny? I wreszcie, dlaczego ludzie są tacy głupi?
Obserwuj wątek
    • Gość: bizon Re: WARS IP: *.dipool.highway.telekom.at 26.10.02, 21:34
      a mlody jestes i glupi
    • Gość: bizon Re: WARS IP: *.dipool.highway.telekom.at 26.10.02, 21:36
      rosjanie sa terorystami ale to czeczeni wzieli zakladnikow z teatru .putin
      powinien wybic ich jak wszy a pozniej zalowac
      • Gość: mpnw Re: WARS IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 26.10.02, 21:38
        Tylko, że to najpierw Rosjanie zaczęli mordować niewinnych Czeczeńców.
        • Gość: bizon Re: WARS IP: *.dipool.highway.telekom.at 26.10.02, 21:40
          naprawde jakos mi sie nie chce wierzyc
          • Gość: Cudowne Re: WARS IP: 195.94.220.* 30.10.02, 19:25
            Gość portalu: bizon napisał(a):

            > naprawde jakos mi sie nie chce wierzyc

            Pamiętam jak dziś.
            Mordowanie Czeczenów - nieustannie dążących do niepodległości - zaczęło się już
            ponad 200 (słownie dwieście) lat temu.
    • poliklinik Re: WARS 07.11.02, 16:16
      Gość portalu: mpnw napisał(a):

      > Rosjanie są terrorystami. To oni mordują od lat niewinnych ludzi w Czeczenii.
      > Terrorysta to zawsze ten słabszy, biedniejszy, którego nikt nie chce słuchać.
      > Dlaczego nikt nie pomoże Tybetańczykom, Czeczenom? Dlaczego nikt nie pomagał
      > Polakom? Bo to się nie opłaca. Ten świat jest nienormalny. Najlepsze co można
      > zrobić to usiąść i zapomnieć. Dlaczego tylu niewinnych ludzi umiera od kul?
      > Dlaczego świat jest tak okrutny? I wreszcie, dlaczego ludzie są tacy głupi?

      Nie wszyscy ludzie są głupi,
      ale tylko ci intelektualiści, którzy są rusofilami,
      a których już 100 lat temu Rosjanie nazywali
      co prawda pożytecznymi, ale jednak przede wszystkim głupcami.
      • Gość: ŚwięteSłowa Re: WARS IP: 195.94.220.* 08.11.02, 20:23
        poliklinik napisała:

        > Gość portalu: mpnw napisał(a):
        >
        > > Rosjanie są terrorystami. To oni mordują od lat niewinnych ludzi w Czeczen
        > ii.
        > > Terrorysta to zawsze ten słabszy, biedniejszy, którego nikt nie chce słuch
        > ać.
        > > Dlaczego nikt nie pomoże Tybetańczykom, Czeczenom? Dlaczego nikt nie pomag
        > ał
        > > Polakom? Bo to się nie opłaca. Ten świat jest nienormalny. Najlepsze co mo
        > żna
        > > zrobić to usiąść i zapomnieć. Dlaczego tylu niewinnych ludzi umiera od kul
        > ?
        > > Dlaczego świat jest tak okrutny? I wreszcie, dlaczego ludzie są tacy głupi
        > ?
        >
        > Nie wszyscy ludzie są głupi,
        > ale tylko ci intelektualiści, którzy są rusofilami,
        > a których już 100 lat temu Rosjanie nazywali
        > co prawda pożytecznymi, ale jednak przede wszystkim głupcami.

        Święte słowa.
    • jaceq Re: WARS 09.11.02, 00:21
      Gość portalu: mpnw napisał(a):

      > Terrorysta to zawsze ten słabszy, biedniejszy, którego nikt nie chce słuchać.

      I dobrze. Kuleczka w łeb, o ile rzeczywiście jest terrorystą. Skóry można wygarbować i sprzedać.

      > Dlaczego nikt nie pomoże Tybetańczykom, Czeczenom?

      To dwie różne sprawy. Jak woda i ogień. Jak białe i czarne w y-y.
      • poliklinik Re: WARS 14.11.02, 15:48
        jaceq napisał:

        > Gość portalu: mpnw napisał(a):
        >
        > > Terrorysta to zawsze ten słabszy, biedniejszy, którego nikt nie chce słuch
        > ać.
        >
        > I dobrze. Kuleczka w łeb, o ile rzeczywiście jest terrorystą. Skóry można
        wygar
        > bować i sprzedać.
        >
        > > Dlaczego nikt nie pomoże Tybetańczykom, Czeczenom?
        >
        > To dwie różne sprawy. Jak woda i ogień. Jak białe i czarne w y-y.


        Dlaczego popierasz ludobójstwo w Czeczenii?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka