Dodaj do ulubionych

do Magdak111

11.05.05, 21:54
witaj gratulacje az Ci zazdroszcze ja w ciazy mialam wsumie duzo lepiej z
ibs zanikly biegunki iogolnie przestal bolec brzuch, bow ciazy jelita wolniej
pracuja.Ale w 6 mies.laonela mnie raz biegunka tyle ze mniej bolalo ale
potakiej przerwie jak dzis pamietam jak sobie pomyslalam ze sie znowu zacznie
to mialam dosc.Niestety zaraz pourodzeniu hormony wrocily donormy i wraz z
nim ibs biegunki co 2 tug. z czasem wszystko tak jak przed ciaza biegunki
zaraz po miesiaczce.pozdrowienia i powodzenia
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka