Dodaj do ulubionych

problem z autem na gaz

13.02.08, 21:04
nissan primera 1,6 16v podczas jazdy na gazie ubywa również benzyna
co może być przyczyną
Obserwuj wątek
    • gogol.2 Re: problem z autem na gaz 06.03.08, 13:36
      Witam . Myślę że masz zle ustawiony lub niesprawny emulator wtryskiwaczy . Silnik pracuje na obydwu paliwach jednocześnie , najprawdopodobniej wtryskiwacze puszczają trochę benzyny. Sprawdz czy po wyjęciu wtyczek wtryskiwaczy będzie różnica w pracy silnika . Pozdrawiam .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka