wierzba66 13.02.08, 21:04 nissan primera 1,6 16v podczas jazdy na gazie ubywa również benzyna co może być przyczyną Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gogol.2 Re: problem z autem na gaz 06.03.08, 13:36 Witam . Myślę że masz zle ustawiony lub niesprawny emulator wtryskiwaczy . Silnik pracuje na obydwu paliwach jednocześnie , najprawdopodobniej wtryskiwacze puszczają trochę benzyny. Sprawdz czy po wyjęciu wtyczek wtryskiwaczy będzie różnica w pracy silnika . Pozdrawiam . Odpowiedz Link