katie-1981
09.04.08, 17:11
Kochani rodzice, mam pytanie: czy po operacji dziecko może odzyskać w jakiś sposób słuch, bądź chociaż trochę decybeli??? Mój synek ma niedosłuch przy obustronnym rozszczepie podniebienia miękkiego i obawiam się jak to będzie po zabiegu w IMID, który zaplanowany został na czerwiec..... Na jedno uszko słyszy przy 80 dcb, a na drugie przy 60 dcb. Pytałam laryngolog, ale ona niestety nie miała wiele do powiedzenia :-(( Czy Kogoś dzidziuś był może właśnie w takiej sytuacji i maleństwo po zabiegu odzyskało słuch??? Myślę o tym ciągle, bo bardzo chciałabym żeby mały słyszał, ale chyba to jak narazie moje marzenie. Wypowiedzcie się proszę, jeśli macie ochotę i coś wiecie więcej niż ja ;-) Bardzo dziękuję....... POZDRAWIAM Wszystkich ciepło.