Gość: RUDA
IP: 193.0.117.*
03.06.02, 08:23
Brygada wstawaaaaać! Nie spać kuna! Słońce jest!
Jakie są wasze ulubione zwierzęta fantastyczne i efekty specjalne w filmach lub
książkach? (żeby nie mówili, że bez związku z tematyką forum, hehehe!!!)
Niech ktoś zrobi coś do jedzenia! Ja jestem słaba i mi się nie chce!