Dodaj do ulubionych

ftorkowe słońce:)

20.05.03, 08:10
Nadejście ftorku zawsze oznajmiam z dziką radochą, tym bardziej, że fosa już
urządzona na zamówienie. Proszę się nadwodniać na wszelkie sposoby:)
Obserwuj wątek
    • vereen Re: ftorkowe słońce:) 20.05.03, 09:34
      Nasłoneczniać też się można:) szkoda tylko, że czasu brak:(
      Ciekawe, czy w całej Mevelandii słoneczko świeci?
      ....to może jakiś grilek nad fosą:)))szaszłyczki i drinkizpalemką:)))
      • Gość: monia Re: ftorkowe słońce:) IP: 217.97.138.* 20.05.03, 10:26
        A palemki som? I żółciutki piaseczek? :-)))
        Co do grillka, to bardzo chętnie, odczuwam bowiem niedosyt pieczonego mięska :-
        ) takiej karkówki na przykład...i boczku..i...piwa? Hm...:-)
        Vereen - czy wszystko już popakowane? Agrafek - jak zobaczysz na mieście
        kobietę uginajacą się pod ciężarem kartonów z czymś tam, to spiesz z pomocą :-)
        • jolajola1 Re: ftorkowe słońce:) 20.05.03, 10:37
          jakie slońce? jakie palemki ? ... ja mam chmury, wiatr i co jakis czas kropi.
          A poza tym miałam wypadek rowerowy, rower nie ma koła przedniego, a ja mam
          złamany, no, peknięty łokieć
          żadne palmy i półnadzy kelnerzy nie pomoga na szybsze zrastanie...
          a drinka tez nie moge, bo dał mi konował okropnie silne prochy i posypiam,
          hrrrrrr
          • okazja Re: ftorkowe słońce:) 20.05.03, 11:22
            mryg....
            elektromechjednostka okropnomokrosc z nagory recepuje.... chmurnowatosci na
            niebieskosci pokrywanie uskuteczniaja..... helilatawiec z lepniacza
            hiperpersona kwaskowata po niem pomyka....
            pozdrawlactwa dla rannouszkodzonej osobojednostki.... srubkowia a manipulatorki
            do naprawiactwa gotowiszcze wykazuja....
            • jolajola1 Re: ftorkowe słońce:) 20.05.03, 11:47
              okazja napisała:
              > .... helilatawiec z lepniacza
              > hiperpersona kwaskowata po niem pomyka....

Prezydent ci nad głowa lata? na lotnisku zamieszkał Okazja ?

> pozdrawlactwa dla rannouszkodzonej osobojednostki.... srubkowia a
              > manipulatorki do naprawiactwa gotowiszcze wykazuja....

thx, jużem naprawiona, gojenie zostało
    • tchernobog Re: ftorkowe słońce:) 20.05.03, 21:05
      agrafek napisał:

> Nadejście ftorku zawsze oznajmiam z dziką radochą, tym bardziej, że fosa już
      > urządzona na zamówienie. Proszę się nadwodniać na wszelkie sposoby:)

Hahahahahahahaha oto do fosy wlewam najgorsze odpady z rzeżni, przemielone
      ciała ożywione ponowne wiją się teraz w fosie w quasiśmiertelnej agoni....
      Dodatkowo wracają wszelkie gnijące bestie, zombiaki i inne paskudztwa:)
      Co więcej woda staje się przez to bardziej "pachnąca" ech te europejskie normy
      higieny i bezpieczeństwa;)
        • jolajola1 Re: ftorkowe słońce:) 20.05.03, 21:26
          super, Sir Agrafek na posterunku powstrzymał nawałę odpadów z rzeźni, te
          piranie odpadozerne to był dobry pomysł

Ach , mosci Techborgu, dajże spoków, teraz wiosmna, słowiki i bzyzyzyzy. Jak
          chcesz, to pasadzimy dla cie i przyjacól twych cmentarną czeremchę w rogu
          ogrodu, łopatki się załatfi, może jakies kurhaniki sobie usypcie - ale ja cię
          ślicznie prosze, wdzięcznie dygajać i całuski śląc - ty zostaw wiosenny
          wystrój zamku w spokoju, pleaaaaaaseeeeeeee
          możemy sobie noca pod reke pospacerować, ty wachac bedziesz czeremche, ja
          słowików posłucham ....
          • tchernobog Re: ftorkowe słońce:) 21.05.03, 09:40
            Muhahahahahaha na piranie to wystawię jedną z najokrutniejszych broni pod
            słońcem: Teoretyka zagadnień administracyjnych! Usiądzie on koło fosy i zacznie
            wygłaszać prelekcje swym monotonnym głosem czytając rozdziały z swej własnej
            księgi przenudnej , po pewnym czasie piranie utopią się z nudów inne popełnią
            samopożarcie niemogąc znieść takiej katuszy..................................

Ale dobrze zostawiam w spokoju wiosenne klimaty: chłód, deszcz, wiatr przezimny.
            • agrafek Re: ftorkowe słońce:) 21.05.03, 12:28
              "Teoretyka zagadnień administracyjnych" to broń zaiste przerażająca, nie wiem
              czy nie zakazana przez jakąs konwencję? Myślę, że z całą pewnością Amazońska
              Komisja Praw Piranii powinna zająć się tą sprawą. Ponieważ jednak boję się, że
              sama komisja mogłaby zostać zaatakowana dowolną isntrukcją dowolnego urządzenia
              mechanicznego z roku 18.. napisaną w języku urzedowym Mozambiku, proponuję
              rozejm oraz zawieszenie broni oraz kompromis w postaci zorganizowania
              niedaleczko od zamczyska rozległych a nieprzebytych bagien z topielcami a
              jakże, spróchniałymi drzewami pochylającycmi trzeszczące konary, rojem błędnych
              ogników, psem Baskervillów oraz wyjącym upiorem w pokutnym prześcieradle na
              dokładkę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka