27.01.06, 19:07
chcialam sie dowiedizec czy w zlociencu sa prowadzone zajecia z aerobiku.
szkolne 3 godziny tygodniowo lekcji wychowania fizycznego nie wystarcza mi a
samej nie lubie cwiczyc.
Obserwuj wątek
    • reksio01 Re: aerobik 27.01.06, 19:24
      milutka666 napisała:

      > chcialam sie dowiedizec czy w zlociencu sa prowadzone zajecia z aerobiku.
      > szkolne 3 godziny tygodniowo lekcji wychowania fizycznego nie wystarcza mi a
      > samej nie lubie cwiczyc.


      Tak, zajęcia są prowadzone przez 2 osoby. Paniaaa Jolę Woszczyk oraz Romę
      Kowalewicz.Zajęcia odbywają sie dwa razy w tygodniu na starej hali. W
      poniedZiałki i czwartki. U pani Joli na 18.00 o u pani Romy na 19.00. W tych
      samych dniach. Polecam bardzo gorąco bo sama chodze i jestem zadowolona.
      • selion Re: aerobik 27.01.06, 21:13
        Jakie przygotowanie mają te osoby do prowadzenia aerobiku?
        Zawsze chciałam iść na aerobic, ale cierpię na elastopatię i zły trener bez
        doświadczenia czy broń Boże przygotowań i odpowiednich kursów/szkoły może u
        mnie skończyć się tragiedią. Chociaż myślę, że żadna osoba w życiu nie podjęła
        by się takiego ryzykownego zadania bez odpowiedniego wykształcenia, to jak
        lekarz bez studiów :D
        Wolę się jednak upewnić i proszę o odpowiedź.
        • zlocienianin Re: aerobik 12.02.06, 22:45
          Mogę Cię tylko odesłać do "wuefistów". A takich w Złocieńcu dostatek. Pracują w
          trzeh szkołach podstawowych, dwóch gimnazjach i zespole szkół
          ponadgimnazjalnych. W sumie dużo fachowców. I są dobrzy. Znam ich.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka