milutka666 27.01.06, 19:07 chcialam sie dowiedizec czy w zlociencu sa prowadzone zajecia z aerobiku. szkolne 3 godziny tygodniowo lekcji wychowania fizycznego nie wystarcza mi a samej nie lubie cwiczyc. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
reksio01 Re: aerobik 27.01.06, 19:24 milutka666 napisała: > chcialam sie dowiedizec czy w zlociencu sa prowadzone zajecia z aerobiku. > szkolne 3 godziny tygodniowo lekcji wychowania fizycznego nie wystarcza mi a > samej nie lubie cwiczyc. Tak, zajęcia są prowadzone przez 2 osoby. Paniaaa Jolę Woszczyk oraz Romę Kowalewicz.Zajęcia odbywają sie dwa razy w tygodniu na starej hali. W poniedZiałki i czwartki. U pani Joli na 18.00 o u pani Romy na 19.00. W tych samych dniach. Polecam bardzo gorąco bo sama chodze i jestem zadowolona. Odpowiedz Link
selion Re: aerobik 27.01.06, 21:13 Jakie przygotowanie mają te osoby do prowadzenia aerobiku? Zawsze chciałam iść na aerobic, ale cierpię na elastopatię i zły trener bez doświadczenia czy broń Boże przygotowań i odpowiednich kursów/szkoły może u mnie skończyć się tragiedią. Chociaż myślę, że żadna osoba w życiu nie podjęła by się takiego ryzykownego zadania bez odpowiedniego wykształcenia, to jak lekarz bez studiów :D Wolę się jednak upewnić i proszę o odpowiedź. Odpowiedz Link
zlocienianin Re: aerobik 12.02.06, 22:45 Mogę Cię tylko odesłać do "wuefistów". A takich w Złocieńcu dostatek. Pracują w trzeh szkołach podstawowych, dwóch gimnazjach i zespole szkół ponadgimnazjalnych. W sumie dużo fachowców. I są dobrzy. Znam ich. Odpowiedz Link