Dodaj do ulubionych

TrZyNaStEgO w PiAtEk;-)

13.05.05, 08:37
po dziesieciu rzutach moneta... wyszlo mi - jechac do pracy:(
nic nie dala zmiana awersu na rewers i rewersu na awers... za kazdym razem
moneta kazala jechac... tak 1zl jak i 2zl... jak i 5zl (fajnie! ze sie taka
znalazla:)) przyda sie!)
nic to baska (nie ta! wolodyjowska)... jadymy:)
jak zobacze czarnego kota... to go opluje... ale robiac to przez lewe ramie...
z przytupem:)
pa!:)
Obserwuj wątek
    • jutka1 Re: TrZyNaStEgO w PiAtEk;-) 13.05.05, 08:55
      Trzynastka jest dla mnie z reguly szczesliwa
      Dzis musze skoczyc "do miasta" kupic cos na kolacje bo gosci mam, skosic
      reszte trawnika, przygotowac rzeczona kolacje, popracowac. Nie bede miec czasu
      na myslenie o trzynastym w piatek :-)))
      • don2 Re: TrZyNaStEgO w PiAtEk;-) 13.05.05, 15:10
        Trzynastego - wszystko zdarzyć się może,
        Trzynastego - świat w różowym kolorze,
        Trzynastego - nie smucą mnie łzy,
        Trzynastego - piękniejsze mam sny,
        Trzynastego, a ty właśnie trzynastego jesteś zły,
        • basia553 Znowu Donie?!?!?!?! 13.05.05, 15:47
          cos Ty za muzyki sluchal w Polsce:)))))
          • jutka1 Re: Znowu Donie?!?!?!?! 13.05.05, 15:51
            I dlaczego Don jest dzis zly?? :-))
          • don2 Re: Znowu Donie?!?!?!?! 13.05.05, 17:31
            to juz slyszalem jakies +- 42 lata temu ,ty zreszta tez :))))
    • roseanne Re: TrZyNaStEgO w PiAtEk;-) 13.05.05, 15:39
      trzynastego maja w piatek
      urodzila piec kociatek
      trzeba kupic piec kolysek
      piec par butow
      i piec misek....

      wiecej nie pamietam

      uwielbiam 13!
    • maria421 Re: TrZyNaStEgO w PiAtEk;-) 13.05.05, 16:24
      W samolotach nie ma miejsc nr.13.
      To jest taka proba oszukania losu. Los nie liczy przeciez kolejnosci miejsc,
      tylko na numerki patrzy. I ja sobie moge spokojnie usiasc na miejscu 13, ale
      ono nie jest trzynaste, bo na nim jest nr.14.
      No bo jakby los liczyl kolejnosc miejsc, albo jakby zobaczyl numerek trzynasty,
      to by najpierw tych z trzynastego na ziemie poslal. A tak musi wszystkich razem.
      I sprawiedliwie jest.
    • czajek76 Re: TrZyNaStEgO w PiAtEk;-) 13.05.05, 17:41
      To ja napisze glupia odpowiedz.
      W liceum mielismy nastepujace powiedzonko:
      "Gdy ci kot przebiegnie droge, nie mysl ze to pech.
      Kopnij w dupe, wyrwij noge, niech lata na trzech."
      Serdecznie przepraszam milosnikow futrzakow (do ktorych sie sam zaliczam), ale
      nie moglem sie powstrzymac ;)
    • ertes Rocznica - 13 maja 13.05.05, 17:45
      4 lata w USA :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka