Dodaj do ulubionych

Polska 2005

25.05.05, 14:48
Na innym forum jakas mloda kobieta, przedstawiajaca sie jako katoliczka
ale "chyba niewierzaca" (poniewaz...czytac dalej) informuje swoich forumowych
towarzyszy ze ma zamiar wyjsc za maz, ze nie zaczela jeszcze nauk
przedmalzenskich w kosciele, ze zyje z narzeczonym juz o 3ech lat.
I zapytuje w zwiazku z tym w jaki sposob powiedziec ksiedzu na spowiedzi o
tej jakze nienormalnej sytuacji i czy czesto sie zdaza ze ksiadz nie daje
rozgrzeszenia takim jak ona, za swintuszenie przedmalzenkie w lozku.
Jedna z doswiadczonych dyskutantek poinformowala ja o jej brudnej sytuacji:
"Mnie akurat ksiadz nawet sie o to nie zapytał,ale jakby sie zapytał to
powiedz prawde bo jak powiesz ze zyjecie w czystosci to i tak ci nie uwierzy".

Zauwazam ze Polska moze sie poszczycic dojrzalym i tolerancyjnym korpusem
ksiezy:)

A przypomnialo mi sie co opowiadal kiedys aktor pochodzenia egipskiego, Omar
Sharif. Otoz jak wszyscy wiemy pochodzi on z rodziny wierzacej, katolickiej.
Mial juz kilkanascie lat i przy ktorejs tam spowiedzi ksiadz byl wyjatkowo
dociekliwy i wypytywal go o detale, detale i detale brudnego grzeszenia
masturbacyjnego. Zostawilo to trwaly slad na psychice mlodego Omara i, nie
widzac innego wyjscia i chcac wierzyc, przenicowal sie na islam.

Ciekawe jak widzi swiat ksiadz sluchajacy mlodej przedmezatki opowiadajacej
mu o jej milosciach. Juz sam fakt to chyba grzech, a co sie dzieje pod
sutanna?
Obserwuj wątek
    • xurek Re: Polska 2005 25.05.05, 15:03
      wszystko ladnie i pieknie, ale ten tytul? Naprawde wierzysz, ze Polska 2005
      sklada sie li tylko z "zacofanych katoliczek" i "w konfesjonale masturbujacych
      ksiezy"? Bo ja czytajac wlasnie nowoodkryte forum dla mieszanych malzenstw mam
      wrazenie, ze raczej przezywa "zalew" nasladowczyc Omara, o ktorym wszyscy
      oprocz mnie wiedzieli ze :))

      Xurek
      • lucja7 Re: Polska 2005 25.05.05, 15:26
        Fakt, masz racje, wcale nie chcialam byc tendencyjna. Powinnam napisac ze to
        cos to tez Polska 2005 :))
        • don2 Re: Polska 2005 25.05.05, 16:44
          Bo ja czytajac wlasnie nowoodkryte forum dla mieszanych malzenstw mam
          wrazenie, ze raczej przezywa "zalew" nasladowczyc Omara, o ktorym wszyscy
          oprocz mnie wiedzieli ze :))

          Znaczy Xurku chcesz powiedziec ,ze polska jest zalewana konwertowaniem na islam?
          czy cos nie pojelem?
          A tak przy okazji ,to jakiego forum nie ma? bo coraz to sie o jakims
          dowiaduje,a to polki polonijki,albo poligloci dziwni,a i bracia bosi by sie
          pewno znalezli.garnie sie brac do siebie :)))
          • xurek Re: Polska 2005 25.05.05, 16:50
            Pojales dobrze, jezeli dodac, iz uwazam, ze reprezentatywnosc mojej wypowiedzi
            jest rowna tej Lucji.

            „garnie sie brac do siebie :)))“

            Czy moglbys mi wyjasnic sens tego zdania? Chcialabym pojac, a inteligencja
            wciaz jeszcze szwankuje.

            Z iloscia forumow i "jakoscia" forumow masz racje. Ale "Egzorcyzmy" jeszcze nie
            zauwazylam. Moze zalozymy wspolnymi silami :))?

            Xurek
            • don2 Re: Polska 2005 25.05.05, 16:57
              „garnie sie brac do siebie :)))“

              a co w tym niezrozumialego-ludzie o podobnych sobie upodobaniach itp znajduja
              wspolny jezyk na forach .np stolarze na forum stolarzy itp.
          • xurek Re: Polska 2005 25.05.05, 17:04
            Znaczysie chciales powiedziec, ze wszystkie te fora garna sie do tego, by
            przyjac samotne duszyczki? Teraz rozumiem, ale mnie trzeba powoli i dokladnie
            wytlumaczyc a nie tak po kropce z malej litery i bez podmiotu, bo takie wysokie
            loty to nie na dzis.

            Boli mnie znow glowa, co jest tragiczne, bo od dluzszego czasu mam
            pierwsze „wychodne“ i chcialam obalic z Behemotem flaszke wina, ale jezeli nie
            pozbede sie tego bolu przed tym przedsiewizieciem, to nawet zdani Behemota nie
            zlozonych i z podmiotami nie zrozumiem. Zezarlam juz trzy tabletki i nic a mam
            juz tylgo godzine na poprawe badz dalsze raczenie sie herbatka. Los to czasem
            bywa niesamowicie wrecz zlosliwy. A ja na te wychodne to nawet cale mieszkanie
            uprzatnelam, coby maz „podwojnego obciazenia“ nie mial. Moze egzorcyzm jaki
            maly by pomogl?

            Xurek zrozpaczony
            • jutka1 Re: Polska 2005 25.05.05, 17:07
              Xurek przestan brac prochy, idz na wychodne, po pierwszym kieliszku-dwoch przejdzie :-)))

              I juz sama nie wiem, czy wpisac to tutaj czy na watku o PICIU ;-)

              Jutka nalewajaca pierwszego zywca :-)
            • don2 Re: Polska 2005 25.05.05, 17:07
              koniak !
              • don2 Re: Polska 2005 Boze Cialo 26.05.05, 15:47
                Czy nie trzeba rewolucji moralnej, żeby oderwać się od tego, co jest złe? -
                pytał prymas, dodając że nie wolno tolerować na przykład jazdy samochodem po
                pijanemu, czy pozwalać na aborcję i rozpowszechnianie się narkomanii.

                W przesłaniu pasterskim wygłoszonym podczas uroczystości kard. Glemp mówił o
                tym, że brak dofinansowania leków dla osób schorowanych i starszych, krytykując
                jednoczesne dofinansowanie środków antykoncepcyjnych.


                Hurra Che Glemp !! revolution o muerte !!! A jak by tak zaczac te rewolucje od
                wlasnego podworka?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka