chris-joe
23.04.06, 02:10
Zakupilem wlasnie nowa flage kanadyjska i wywiesilem z balkonu, bo stara
zlachala mi sie przez zime. Nie, zadna narodowa feta sie nie zbliza.
Czy uzywacie flag swych nowych krajow? A ci co w PL- czy wywieszacie
bialo-czerwona?
Nie zamierzam ukrywac, ze wywieszanie liscia klonowego w Montrealu zawiera
dosc silny element deklaracji -jesli nie prowokacji- politycznej...