Dodaj do ulubionych

navigacja166

21.12.06, 20:19
Witam wszystkich, mam pytanie czy płyta do navigacji moze być z innego
samochodu czy tylko od AR 166 Czy moze ktoś juz to przerabiał i jest chętny
podzielić się informacją
Obserwuj wątek
    • julajka Re: navigacja166 22.12.06, 10:50
      Witam,
      wszystko zależy z jakiego roku masz Alfe.
      Jeżeli do 2001 roku to navi systemu G2 - mam taką na Europę
      Jeżeli po 2001 to system G3 i tez mam taka na Europę.
      Przerabiałem to w swojej z 2001 roku i udało mi sie wkońcu zdobyc mapę. Tylko
      jeszcze nie mam polski.
      Navigacja pasuje tylko z modelu 166, żadna inna nie podchodzi.
      Pozdrawiam i Wesołych Swiąt
      Paweł 606 876 242

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka