carlo1s 21.12.06, 20:19 Witam wszystkich, mam pytanie czy płyta do navigacji moze być z innego samochodu czy tylko od AR 166 Czy moze ktoś juz to przerabiał i jest chętny podzielić się informacją Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
julajka Re: navigacja166 22.12.06, 10:50 Witam, wszystko zależy z jakiego roku masz Alfe. Jeżeli do 2001 roku to navi systemu G2 - mam taką na Europę Jeżeli po 2001 to system G3 i tez mam taka na Europę. Przerabiałem to w swojej z 2001 roku i udało mi sie wkońcu zdobyc mapę. Tylko jeszcze nie mam polski. Navigacja pasuje tylko z modelu 166, żadna inna nie podchodzi. Pozdrawiam i Wesołych Swiąt Paweł 606 876 242 Odpowiedz Link