Dodaj do ulubionych

fajny awatar

23.09.08, 18:07
Witam.
Poszukuję ciekawego awatara, który ktoś tutaj kiedyś zaprezentował. Nie wiem
skąd on był, szukam w sieci i nie mogę znaleźć. Chodzi o awatar którym jest
zdjęcie ubrudzonych smarami dłoni, które wypełnione są częściami
samochodowymi, jakimiś śrubkami itp. Dokładnie nie pamiętam. W każdym bądź
razie było to tutaj na forum jakiś czasem i teraz nie mogę znaleźć. Może ktoś
mi pomoże?
Pozdrawiam.
- Rafał
Obserwuj wątek
    • bedboys Re: fajny awatar 23.09.08, 23:01
      A nie lepiej zrobić zdjęcie swoich rąk przy następnej naprawie swojej Alfy :)
    • elwee Re: fajny awatar 29.09.08, 09:30
      Nie, to nie było tu... Cos mi świta, że to na alfaholikach...
      • alces1 Re: fajny awatar 29.09.08, 11:23
        elwee napisała:

        > Nie, to nie było tu... Cos mi świta, że to na alfaholikach...

        Nie, to na pewno było tutaj. Na alfaholikach z pewnością nie. Niestety
        przekopałem forum już dwukrotnie i nie mogę znaleźć :/ Pamiętasz może chociaż
        kiedy mniej więcej to było???
        Jak ktoś wspomniał, mogłem sobie sam taki zrobić, ale moja Alfa wbrew obiegowym
        opiniom się nie psuje :P
        Pozdrawiam.
        - Rafał
        • quattro7 Re: fajny awatar 29.09.08, 12:14
          e.autokrata.pl/a1174/717bc74c00272f06476707c3
          To chyba to ;)
          • alces1 Re: fajny awatar 03.10.08, 11:22
            Tak, dokładnie to.
            Dzięki serdeczne.
            Pozdrawiam.
            - Rafał
    • elwee Re: fajny awatar 30.09.08, 10:35
      Tak, to było to!!!
      Kojarzę to dokładnie sprzed minimum 1,5 roku....Ale nie wiem
      dlaczego na gazecie to się znalazło...Kurczę, jako sygnaturka?
    • frise Re: fajny awatar 03.10.08, 11:47
      Na pewno chciales uzyc slowa "awatar"? :) A jesli tak, to w jakim
      znaczeniu?
      • alces1 Re: fajny awatar 03.10.08, 22:42
        Tak, chciałem użyć słowa "awatar", bądź "avatar" jak kto woli :)
        Natomiast w znaczeniu ogólnie pojętym. Czyli jako grafikę, wykorzystywaną na
        różnych forach internetowych, co pomaga lepszej identyfikacji użytkownika forum,
        a że ten akurat mi się spodobał...
        Pozdrawiam.
        - Rafał
        • frise Re: fajny awatar 06.10.08, 08:24
          Ok. :) Czyli ze lubisz grzebac przy aucie? :)
          • alces1 Re: fajny awatar 09.10.08, 15:06
            Wiele rzeczy przy swojej AR robię sam. :)
            • frise Re: fajny awatar 09.10.08, 15:32
              To sie bardzo chwali. Znam paru facetow, ktorzy sie boja wlasnych
              samochodow. :)
              • alces1 Re: fajny awatar 11.10.08, 17:42
                Najwyraźniej ja się do nich nie zaliczam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka