xeikon 16.05.16, 20:52 m.onet.pl/sport/formula-1,b2v8dr Polaczenie talentu i dobrego auta musi dac taki efekt. Patrzac z radoscia na poczynania Holendra nie moglem nie pomyslec o Kubicy. Zabraklo dobrego auta i ...czasu. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lexus400 Re: dobry przyklad 16.05.16, 22:52 Młody Verstapen zasłużył na najwyższe laury pokazując kunszt najwyższej klasy, broniąc się przed Kimim, myśląc o oponach itd.... a swoją drogą jak na Hiszpanię wyścig był wyjątkowo ekscytujący. Odpowiedz Link
truskava Re: dobry przyklad 17.05.16, 08:57 xeikon napisał: > To zasluga Hamiltona. Ludki nieszczególnie go lubią, a kolo jest całkiem pomocny. Przecież Kubica wygrał wyścig też dzięki Hamiltonowi, który przypiździł w Kimiego na końcu pitlane. Teraz pomógł młodemu Verstapenowi. Widać, że sprawdza się w akcjach humanitarnych. A Verstapen mam nadzieje nie odziedziczył talentu po ojcu, bo Jos to raczej nie błyszczał. Jeździł w Benettonie z Schumacherm, ale wyników nie miał. Dopiero jak wqrwiona ekipa spaliła mu wózek podczas tankowania, to jakieś 2 x podium zdobył (najniższe stopnie oczywiście). Potem jakieś może pojedyncze punkty i tyle go było w tym cyrku. Odpowiedz Link
lexus400 Re: dobry przyklad 17.05.16, 10:07 Masz rację truskava z tym, że ojciec nie błyszczał i można powiedzieć, że był w porywach zawodnikiem środka stawki ale młody Verstapen pokazał klasę w kwalifikacjach. W wyścigu oczywiście Hamilton ma zasadniczy udział w wygranej ale na tak młodego chłopaka zachowanie zimnej krwi przez bodajże 25 okrążeń i niepopełnienie żadnego błędu to spory sukces biorąc pod uwagę, że z samochodem miał styczność od piątku. Biorąc jeszcze pod uwagę to co powiedział, że sam nie wie jeszcze jak szybko ten samochód może pojechać to oznacza, że do limitu miał jeszcze rezerwę. Odpowiedz Link
truskava Re: dobry przyklad 17.05.16, 10:58 Nie no, jest młody i bardzo dobrze rokuje. Pełen szacun. Odpowiedz Link
xeikon Re: dobry przyklad 17.05.16, 13:41 Ciekawe czy zostanie najmlodszym mistrzem w F1? Zycze mu tego. Odpowiedz Link
lexus400 Re: dobry przyklad 17.05.16, 22:31 W każdym razie drzwi do czołowych teamów stoją przed nim otworem i jestem pewien, że w Manorze ani w Hassie nie będzie jeździł. Odpowiedz Link
xeikon Re: dobry przyklad 17.05.16, 22:35 Nie skreslaj Hassa. Kiedys Red Bull tez zaczynal z dola tabeli. Odpowiedz Link