11.10.04, 09:12
Patria-tak nazywa sie nowy transporter opancerzony, ktory ma dostac polskie wojsko. Jednak - jak zawsze w przypadku przetargow publicznych - ktos dobrze posmarowal i bedzie wielkie g... a nie transporter:
kiosk.onet.pl/art.html?DB=162&ITEM=1192477&KAT=241
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka