Dodaj do ulubionych

Protesty, protesty

10.08.05, 17:56
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=72&w=27528615
Znowu protestuja we wroclawiu - niczego sie tak nie naucza.

Przeciwko rozbudowie klecinskiej tez protestowali - a teraz? NIe dosc ze 3
pasmowka jest cywilizowana to jeszcze maja cisze i spokoj, bo sa schowani za
ekranami...

A Wielka Wyspa nie dala sobie przedluzyc Armii Krajowej do siebie i teraz
maja cieplo, bo pl. Grunwaldzki idzie do remontu.

A w Glasgow autostrada M8 idzie przez centrum miasta i jest OK. Zreszta juz o
tym pisalem tam - kto ciekaw, niech czyta.

Tylko mam jedno pytanie: czy oni sa ciemni po prostu i maja dobre checi z tym
protestem? Czy po prostu cwaniaki chca kase wydebic? Tego sie pewnie nie
dowiemy...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka