Dodaj do ulubionych

The most powerful Diesel engine in the world

22.01.07, 19:37
Szukałem w sieci pewnych materiałów związanych z silnikiem Diesla,
no i przy okazji trafiłem na to:
people.bath.ac.uk/ccsshb/12cyl/
średnica cylindra 38'=96cm
skok tłoka 98'=250cm
:)
Obserwuj wątek
    • crannmer Re: The most powerful Diesel engine in the world 22.01.07, 20:17
      pawel_1976 napisał:

      > Szukałem w sieci pewnych materiałów związanych z silnikiem Diesla,
      > no i przy okazji trafiłem na to:

      Popatrz tez tutaj
      www.manbw.com/engines/TwoStrokeLowSpeedPropMEEngines.asp?model=K108ME-C6
      A jak masz pytania o duzych albo specjalnych silnikach, to wal :-)

      MfG

      C.
      • speedone Re: The most powerful Diesel engine in the world 22.01.07, 22:25
        wzykly silnik do lodzi to jest ?
        • pawel_1976 Re: The most powerful Diesel engine in the world 22.01.07, 23:08
          podobno do kontenerowców. ciekawe jak wygląda śruba...:)
        • crannmer Re: The most powerful Diesel engine in the world 22.01.07, 23:09
          speedone napisał:

          > wzykly silnik do lodzi to jest ?

          Jesli dobrze zrozumialem pytanie i ono odnosi sie do silnika z mojego linka, to
          owszem, to sa silniki do napedu jednostek plywajacych. Aczkolwiek te lodzie sa
          troszke wieksze.

          MfG
          C.
      • pawel_1976 Re: The most powerful Diesel engine in the world 22.01.07, 23:03
        Szukalem rysunkow z budowy pomp VE i VP, no i jak to zwykle bywa znalazlem nie
        to co szukalem.
        Dzieki za link, widac ze MAN robi silniki o "ciut" wiekszych cylindrach :).
        I wychodzi na to ze pracuje w obiegu... 2-suwowym (?)
        A co oznacza wartosc MEP (w barach)? Troche za malo jak na cisnienie sprezania
        w Dieslu...
        pozdr
        • crannmer Re: The most powerful Diesel engine in the world 22.01.07, 23:15
          pawel_1976 napisał:

          > Dzieki za link, widac ze MAN robi silniki o "ciut" wiekszych cylindrach :).
          > I wychodzi na to ze pracuje w obiegu... 2-suwowym (?)

          Prawie kazdy duzy wolnobiezny morski diesel jest od zawsze dwusuwowy.

          > A co oznacza wartosc MEP (w barach)?

          Średnie ciśnienie efektywne

          en.wikipedia.org/wiki/Mean_effective_pressure
          MfG

          C.
          • marekatlanta71 Re: The most powerful Diesel engine in the world 23.01.07, 00:04
            Dwusow w sensie ze sprezanie zalatwia doladowanie?
            • crannmer Dwusuw 23.01.07, 08:11
              marekatlanta71 napisał:

              > Dwusow w sensie ze sprezanie zalatwia doladowanie?

              Nie, dwusuw w sensie jednego wtrysku i jednego taktu pracy w jednym cylindrze na
              jeden obrot walu korbowego.

              Oczywiscie te wszystkie dwusuwy sa doladowane (wolnossace czterosuwowe diesle
              morskie wymarly dawno temu, a wolnossacych dwusuwow diesli praktycznie AFIK
              nigdy nie bylo, bo technicznie nie maja sensu. Zreszta dwusuw bez doladowania
              sam w sobie nie ma sensu :-).

              Dzieki doladowaniu plukanie cylindra (wymiana spalin na powietrze ladujace) w
              dolnym polozeniu tloka jest szybkie i skuteczne, a tlok idac do gory ma co
              sprezac :-)

              Przy czym rowniez dwusuwy moga miec zawory. Stosowany jest bowiem rowniez
              rozrzad zaworowo-szczelinowy.

              Dzieki doladowaniu i wtryskowi bezposredniemu wolnobiezny dwusuw diesel jest
              najsprawniejszym dostepnym silnikiem spalinowym z eta wieksza od 50 %.
              Dla porownania diesle samochodow osobowych rzadko zblizaja sie do 40..43 %, a
              silniki benzynowe w najlepszym punkcie charakterystyki maja cos w okolicach
              30..35 %.

              MfG

              C.
    • lexus400 Re: The most powerful Diesel engine in the world 22.01.07, 22:59
      pawel_1976 napisał:

      > Szukałem w sieci pewnych materiałów związanych z silnikiem Diesla,

      .......no i ladna sztuke znalazles:))
    • marekatlanta71 Re: The most powerful Diesel engine in the world 22.01.07, 23:59
      Niezla zabawka :)
      • bassooner Re: The most powerful Diesel engine in the world 23.01.07, 15:21
        Kolega jest marynarzem i kiedyś mieli jakiś problem z silnikiem, w porcie
        przyszedł mechanik i po oględzinach powiedział, że mają "diesel bacterie"...
    • typson chcialbym sie przerzucic na kW 23.01.07, 00:55
      bo jakos w mowie potocznej uzywa sie pojecia KM. Pewnie jest kilka powodów,
      chocby takie jak deltaKM < delta KW wiec parametry wygladaja bardziej
      efektownie. Marketingowo 100KM tez wyglada lepiej niz ilestamdziesiąt kW. Do
      tego kW sie kojarzy bardziej z "pralką" niz z silnikiem spalinowym. Mam
      wrazenie, ze KM jest bardziej medialne, choc to chyba jakis kopalniany archaizm
      i z systemem metrycznym nie ma nic wspolnego
      • marekatlanta71 Re: chcialbym sie przerzucic na kW 23.01.07, 03:05
        System metryczny jest sztuczny i trudny do wyobrazenia.
        • typson Re: chcialbym sie przerzucic na kW 23.01.07, 13:24
          a koń mechaniczny to niby jaki? Odpowiednich dwóch koni trojańskich? Moc mozna
          czuć, gdy sie jest rycerzem Jedi ale jako takie pojecie mozna miec chocby
          oglądając wszystko co elektryczne i jest w domu. Chyba, ze w stanach moc zarówki
          podają w koniach mechanicznych - jesli tak to czuje sie zbity (z tropu).

          System metryczny jest dobry, bo jest dziesiętny. A ten wasz ani jest dziesietny
          ani binarny.
          • simr1979 Re: chcialbym sie przerzucic na kW 23.01.07, 13:40
            typson napisał:

            > a koń mechaniczny to niby jaki?

            Angole ponoć stwierdzili, że ichni ;) :
            pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%84_mechaniczny
            • pawel_1976 Re: chcialbym sie przerzucic na kW 23.01.07, 14:29
              definicja z polskiej wikipedii nie jest dokładna.
              Generalnie koń żywy :) generuje moc 1 konia mechanicznego idąc (nie wiem jak to
              się tam nazywa w języku jezdzieckim). W galopie - nawet 20÷25 koni
              mechanicznych :)
              • typson Re: chcialbym sie przerzucic na kW 23.01.07, 15:31
                galop to jest to, pojeździłbym...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka