pawel_1976 22.01.07, 19:37 Szukałem w sieci pewnych materiałów związanych z silnikiem Diesla, no i przy okazji trafiłem na to: people.bath.ac.uk/ccsshb/12cyl/ średnica cylindra 38'=96cm skok tłoka 98'=250cm :) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
crannmer Re: The most powerful Diesel engine in the world 22.01.07, 20:17 pawel_1976 napisał: > Szukałem w sieci pewnych materiałów związanych z silnikiem Diesla, > no i przy okazji trafiłem na to: Popatrz tez tutaj www.manbw.com/engines/TwoStrokeLowSpeedPropMEEngines.asp?model=K108ME-C6 A jak masz pytania o duzych albo specjalnych silnikach, to wal :-) MfG C. Odpowiedz Link
speedone Re: The most powerful Diesel engine in the world 22.01.07, 22:25 wzykly silnik do lodzi to jest ? Odpowiedz Link
pawel_1976 Re: The most powerful Diesel engine in the world 22.01.07, 23:08 podobno do kontenerowców. ciekawe jak wygląda śruba...:) Odpowiedz Link
crannmer Re: The most powerful Diesel engine in the world 22.01.07, 23:09 speedone napisał: > wzykly silnik do lodzi to jest ? Jesli dobrze zrozumialem pytanie i ono odnosi sie do silnika z mojego linka, to owszem, to sa silniki do napedu jednostek plywajacych. Aczkolwiek te lodzie sa troszke wieksze. MfG C. Odpowiedz Link
pawel_1976 Re: The most powerful Diesel engine in the world 22.01.07, 23:03 Szukalem rysunkow z budowy pomp VE i VP, no i jak to zwykle bywa znalazlem nie to co szukalem. Dzieki za link, widac ze MAN robi silniki o "ciut" wiekszych cylindrach :). I wychodzi na to ze pracuje w obiegu... 2-suwowym (?) A co oznacza wartosc MEP (w barach)? Troche za malo jak na cisnienie sprezania w Dieslu... pozdr Odpowiedz Link
crannmer Re: The most powerful Diesel engine in the world 22.01.07, 23:15 pawel_1976 napisał: > Dzieki za link, widac ze MAN robi silniki o "ciut" wiekszych cylindrach :). > I wychodzi na to ze pracuje w obiegu... 2-suwowym (?) Prawie kazdy duzy wolnobiezny morski diesel jest od zawsze dwusuwowy. > A co oznacza wartosc MEP (w barach)? Średnie ciśnienie efektywne en.wikipedia.org/wiki/Mean_effective_pressure MfG C. Odpowiedz Link
marekatlanta71 Re: The most powerful Diesel engine in the world 23.01.07, 00:04 Dwusow w sensie ze sprezanie zalatwia doladowanie? Odpowiedz Link
crannmer Dwusuw 23.01.07, 08:11 marekatlanta71 napisał: > Dwusow w sensie ze sprezanie zalatwia doladowanie? Nie, dwusuw w sensie jednego wtrysku i jednego taktu pracy w jednym cylindrze na jeden obrot walu korbowego. Oczywiscie te wszystkie dwusuwy sa doladowane (wolnossace czterosuwowe diesle morskie wymarly dawno temu, a wolnossacych dwusuwow diesli praktycznie AFIK nigdy nie bylo, bo technicznie nie maja sensu. Zreszta dwusuw bez doladowania sam w sobie nie ma sensu :-). Dzieki doladowaniu plukanie cylindra (wymiana spalin na powietrze ladujace) w dolnym polozeniu tloka jest szybkie i skuteczne, a tlok idac do gory ma co sprezac :-) Przy czym rowniez dwusuwy moga miec zawory. Stosowany jest bowiem rowniez rozrzad zaworowo-szczelinowy. Dzieki doladowaniu i wtryskowi bezposredniemu wolnobiezny dwusuw diesel jest najsprawniejszym dostepnym silnikiem spalinowym z eta wieksza od 50 %. Dla porownania diesle samochodow osobowych rzadko zblizaja sie do 40..43 %, a silniki benzynowe w najlepszym punkcie charakterystyki maja cos w okolicach 30..35 %. MfG C. Odpowiedz Link
lexus400 Re: The most powerful Diesel engine in the world 22.01.07, 22:59 pawel_1976 napisał: > Szukałem w sieci pewnych materiałów związanych z silnikiem Diesla, .......no i ladna sztuke znalazles:)) Odpowiedz Link
marekatlanta71 Re: The most powerful Diesel engine in the world 22.01.07, 23:59 Niezla zabawka :) Odpowiedz Link
bassooner Re: The most powerful Diesel engine in the world 23.01.07, 15:21 Kolega jest marynarzem i kiedyś mieli jakiś problem z silnikiem, w porcie przyszedł mechanik i po oględzinach powiedział, że mają "diesel bacterie"... Odpowiedz Link
typson chcialbym sie przerzucic na kW 23.01.07, 00:55 bo jakos w mowie potocznej uzywa sie pojecia KM. Pewnie jest kilka powodów, chocby takie jak deltaKM < delta KW wiec parametry wygladaja bardziej efektownie. Marketingowo 100KM tez wyglada lepiej niz ilestamdziesiąt kW. Do tego kW sie kojarzy bardziej z "pralką" niz z silnikiem spalinowym. Mam wrazenie, ze KM jest bardziej medialne, choc to chyba jakis kopalniany archaizm i z systemem metrycznym nie ma nic wspolnego Odpowiedz Link
marekatlanta71 Re: chcialbym sie przerzucic na kW 23.01.07, 03:05 System metryczny jest sztuczny i trudny do wyobrazenia. Odpowiedz Link
typson Re: chcialbym sie przerzucic na kW 23.01.07, 13:24 a koń mechaniczny to niby jaki? Odpowiednich dwóch koni trojańskich? Moc mozna czuć, gdy sie jest rycerzem Jedi ale jako takie pojecie mozna miec chocby oglądając wszystko co elektryczne i jest w domu. Chyba, ze w stanach moc zarówki podają w koniach mechanicznych - jesli tak to czuje sie zbity (z tropu). System metryczny jest dobry, bo jest dziesiętny. A ten wasz ani jest dziesietny ani binarny. Odpowiedz Link
simr1979 Re: chcialbym sie przerzucic na kW 23.01.07, 13:40 typson napisał: > a koń mechaniczny to niby jaki? Angole ponoć stwierdzili, że ichni ;) : pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%84_mechaniczny Odpowiedz Link
pawel_1976 Re: chcialbym sie przerzucic na kW 23.01.07, 14:29 definicja z polskiej wikipedii nie jest dokładna. Generalnie koń żywy :) generuje moc 1 konia mechanicznego idąc (nie wiem jak to się tam nazywa w języku jezdzieckim). W galopie - nawet 20÷25 koni mechanicznych :) Odpowiedz Link
typson Re: chcialbym sie przerzucic na kW 23.01.07, 15:31 galop to jest to, pojeździłbym... Odpowiedz Link