Dodaj do ulubionych

Fajne Nick'i - Reaktywacja.

25.07.07, 17:25
dostawca_pavulonu
Obserwuj wątek
    • computerland1 Re: Fajne Nick'i - Reaktywacja. 25.07.07, 17:35
      ja juz na stale zostalem fanem nicka kogos z czatu:
      po_ile_kartofle?

      :):)
    • dr.verte Re: Fajne Nick'i - Reaktywacja. 25.07.07, 19:03

      a mnie zawsze rozczula kasia_ruchasia z Forum Kobieta
      • dr.verte Re: Fajne Nick'i - Reaktywacja. 25.07.07, 19:39
        no i jeszcze Nick Heitfeld
    • tomek854 Re: Fajne Nick'i - Reaktywacja. 25.07.07, 20:38
      wesoly_siewca_pesymizmu
    • frax1 Re: Fajne Nick'i - Reaktywacja. 25.07.07, 21:23
      audica.w.dyzla.na.ksenonach :D
      • frax1 Re: Fajne Nick'i - Reaktywacja. 25.07.07, 21:23
        frax1 napisał:

        > audica.w.dyzla.na.ksenonach :D
        audica.w.dyzlu.na.ksenonach miało być ;)
        Pozdrawiam
    • pizza987 Re: Fajne Nick'i - Reaktywacja. 26.07.07, 10:16
      jacieniepierdziu ;) z Mokotów, Wilanów
      • plawski No i nieśmiertelny "Kuszacy_Witas" :) n/t 26.07.07, 10:43

        • margotje Re: No i nieśmiertelny "Kuszacy_Witas" :) n/t 13.09.07, 15:35
          plawski, oplułam przez ciebie ekran:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
          • pizza987 Re: No i nieśmiertelny "Kuszacy_Witas" :) n/t 13.09.07, 15:57
            To nie przez niego, na mnie Kuszacy_Witas działa podobnie ;))
            • margotje Re: No i nieśmiertelny "Kuszacy_Witas" :) n/t 13.09.07, 16:17
              natychmiast mi przyszly do glowy wspomnienia ze szkolu sredniej, gdzie "sra
              polglowek" bylo wszedzie, na kazdym kroku od rana do nocy :)))
              Stoj Halina - byl najmodniejszy :))))
              • typson Re: No i nieśmiertelny "Kuszacy_Witas" :) n/t 14.09.07, 15:52
                > Stoj Halina - byl najmodniejszy :))))

                a dokładniej - stój halina w cichej lipie
              • edek40 Re: No i nieśmiertelny "Kuszacy_Witas" :) n/t 14.09.07, 18:32
                A wiecie co to jest zabawa w dupe? To tez ze szkoly sredniej :)
                • truskava Re: No i nieśmiertelny "Kuszacy_Witas" :) n/t 14.09.07, 19:34
                  edek40 napisał:

                  > A wiecie co to jest zabawa w dupe? To tez ze szkoly sredniej :)

                  Jeżeli to samo, co zabawa w dupniaka - to wiemy.
                  Czasem była dupa zbita...
                  • edek40 Re: No i nieśmiertelny "Kuszacy_Witas" :) n/t 14.09.07, 19:39
                    Otoz nie. Zabawa w dupe polega mowienia owego wyrazu na glos. Na lekcji. Wygrywa ten, kto powie najglosniej i wyleci za drzwi.
                    • truskava Re: No i nieśmiertelny "Kuszacy_Witas" :) n/t 14.09.07, 19:42
                      Piękna gra.
                      Szkoda, że w mojej budzie nie była kultywowana.
    • spqr5 Re: Fajne Nick'i - Reaktywacja. 26.07.07, 20:20
      cieknaca_podpaska
    • pizza987 Re: Fajne Nick'i - Reaktywacja. 13.09.07, 15:15
      Ostatnio wpadło mi tak kulinarnie: "ruskie-pierogi"
      • truskava Semi-OT 13.09.07, 19:19
        Dobrych -naście lat temu, w epoce CB-manii stacjonarnej, gdzieś na Mokotowie
        (W-wa) stacjonował kolo o ksywce "Marcin śpiewające kapcie".
    • inna-bajka Re: Fajne Nick'i - Reaktywacja. 13.09.07, 20:11
      Dopracowanywkazdymcalu - mam słabość do szelmy :-)
      Pijany_stajenny i drzejms-buond ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka