computerland1 Re: Fajne Nick'i - Reaktywacja. 25.07.07, 17:35 ja juz na stale zostalem fanem nicka kogos z czatu: po_ile_kartofle? :):) Odpowiedz Link
dr.verte Re: Fajne Nick'i - Reaktywacja. 25.07.07, 19:03 a mnie zawsze rozczula kasia_ruchasia z Forum Kobieta Odpowiedz Link
frax1 Re: Fajne Nick'i - Reaktywacja. 25.07.07, 21:23 frax1 napisał: > audica.w.dyzla.na.ksenonach :D audica.w.dyzlu.na.ksenonach miało być ;) Pozdrawiam Odpowiedz Link
pizza987 Re: Fajne Nick'i - Reaktywacja. 26.07.07, 10:16 jacieniepierdziu ;) z Mokotów, Wilanów Odpowiedz Link
margotje Re: No i nieśmiertelny "Kuszacy_Witas" :) n/t 13.09.07, 15:35 plawski, oplułam przez ciebie ekran:))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
pizza987 Re: No i nieśmiertelny "Kuszacy_Witas" :) n/t 13.09.07, 15:57 To nie przez niego, na mnie Kuszacy_Witas działa podobnie ;)) Odpowiedz Link
margotje Re: No i nieśmiertelny "Kuszacy_Witas" :) n/t 13.09.07, 16:17 natychmiast mi przyszly do glowy wspomnienia ze szkolu sredniej, gdzie "sra polglowek" bylo wszedzie, na kazdym kroku od rana do nocy :))) Stoj Halina - byl najmodniejszy :)))) Odpowiedz Link
typson Re: No i nieśmiertelny "Kuszacy_Witas" :) n/t 14.09.07, 15:52 > Stoj Halina - byl najmodniejszy :)))) a dokładniej - stój halina w cichej lipie Odpowiedz Link
edek40 Re: No i nieśmiertelny "Kuszacy_Witas" :) n/t 14.09.07, 18:32 A wiecie co to jest zabawa w dupe? To tez ze szkoly sredniej :) Odpowiedz Link
truskava Re: No i nieśmiertelny "Kuszacy_Witas" :) n/t 14.09.07, 19:34 edek40 napisał: > A wiecie co to jest zabawa w dupe? To tez ze szkoly sredniej :) Jeżeli to samo, co zabawa w dupniaka - to wiemy. Czasem była dupa zbita... Odpowiedz Link
edek40 Re: No i nieśmiertelny "Kuszacy_Witas" :) n/t 14.09.07, 19:39 Otoz nie. Zabawa w dupe polega mowienia owego wyrazu na glos. Na lekcji. Wygrywa ten, kto powie najglosniej i wyleci za drzwi. Odpowiedz Link
truskava Re: No i nieśmiertelny "Kuszacy_Witas" :) n/t 14.09.07, 19:42 Piękna gra. Szkoda, że w mojej budzie nie była kultywowana. Odpowiedz Link
pizza987 Re: Fajne Nick'i - Reaktywacja. 13.09.07, 15:15 Ostatnio wpadło mi tak kulinarnie: "ruskie-pierogi" Odpowiedz Link
truskava Semi-OT 13.09.07, 19:19 Dobrych -naście lat temu, w epoce CB-manii stacjonarnej, gdzieś na Mokotowie (W-wa) stacjonował kolo o ksywce "Marcin śpiewające kapcie". Odpowiedz Link
inna-bajka Re: Fajne Nick'i - Reaktywacja. 13.09.07, 20:11 Dopracowanywkazdymcalu - mam słabość do szelmy :-) Pijany_stajenny i drzejms-buond ;-) Odpowiedz Link