anmanika 02.02.09, 09:40 Ta wczoraj sobie pomyślałam, że ci Starsi Panowie dwaj to prorocy byli pl.youtube.com/watch?v=vjlluR_DsDw pl.youtube.com/watch?v=p5mnDjaYw6U Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
konopika Re: Proroczy KSP 02.02.09, 19:17 Dobre, a pamiętasz, już kiedyś o tym pisaliśmy, "jasnowidzenie" Kornela Makuszyńskiego odkryte przez Guruę, jeśli nie, to masz tu: www.tvn24.pl/1442,124,szklo_kontaktowe.html Odpowiedz Link