Dodaj do ulubionych

Proroczy KSP

02.02.09, 09:40
Ta wczoraj sobie pomyślałam, że ci Starsi Panowie dwaj to prorocy byliwink
pl.youtube.com/watch?v=vjlluR_DsDw
pl.youtube.com/watch?v=p5mnDjaYw6U
Obserwuj wątek
    • konopika Re: Proroczy KSP 02.02.09, 19:17
      Dobre, a pamiętasz, już kiedyś o tym pisaliśmy, "jasnowidzenie" Kornela Makuszyńskiego odkryte przez Guruę, jeśli nie, to masz tu:
      www.tvn24.pl/1442,124,szklo_kontaktowe.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka