kalan
02.10.05, 17:04
Poprzedni wykres temperatur miałam bardzo czytelny. Cykle 28/29-dniowe.
Owulacja 16 dnia. W tym miesiącu wszystko szlo ok, lecz gdy się przeziębiłam
(w okresie wypadajacym na owulację i starania), temperatura zaczęła mi skakać
od 36.8 do 36.6 (martwię się tymi niskimi!!!), choć to II faza. W zeszłym
miesiącu małam prawie stałą 36.9 przez parę dni.
Dodam, że staramy się o dziecko i nie wiem w jaki sposób przeziębienie moze
na to wpłynąć.