IP: *.dip.t-dialin.net 25.10.03, 17:55
O kurde, obejzalem wczoraj w kinie.
Po 30 minutach prawie zasypialem...po 40 juz bylem gotowy wyjsc, a potem, jak
dalo czadu to do konca siedzialem jak na wegielkach :)))
Jeden z lepszych filmow jakie widzialem w ostatnim czasie.

camel
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka