Dodaj do ulubionych

Sun&Fun czy RT na objazd

07.01.13, 17:05
Czy ktoś był z Sun&Fun n aimprezie "Cesarskie Miasta ?
Porównuję obie oferty tj. RT: 1 luty 2013 i Sun&Fun 30 stycznia i cenowo jest prawie podobnie ale RT liczy sobie dodatkowe 4 stówki za objadokolacje a SF nie.
Program zwiedzania jest chyba podobny, RT ma jednak w programie zwiedzanie meczetu Hassana, SF też jednak czytająć program mam wrażenie że większość zwiedza się 1 dnia w Rainbow jest rozbitę ciekawiej ? boję się że z SF tępo będzie za szybkie.
Obserwuj wątek
      • anubis76x Re: Sun&Fun czy RT na objazd 07.01.13, 21:13
        Na RT nie pisze że zwiedzanie jest tylko z zewnątrz może coś zmienili ?
        Trochę denerwuje mnie manipulowanie cenami RT, raz jest niższa a za chwilę wyższa po mimo zbliżającego się terminu. Przez ich praktyki nie pojechałem z nimi w wakację gdzie cena była mega okazyjna ok 1700 czy 1400 za objazd a po doliczeniu dodatkowego hotelu cena przerosła następne terminy..
    • nuova Re: Sun&Fun czy RT na objazd 08.01.13, 10:42

Akurat www nie działa (bp RT), ale 4 dni temu patrzyłam na program: forum.gazeta.pl/forum/w,150212,141503198,141519421,Re_Objazd_Mroka.html

anubis76x napisał:

> Czy ktoś był z Sun&Fun n aimprezie "Cesarskie Miasta ?
      > Porównuję obie oferty tj. RT: 1 luty 2013 i Sun&Fun 30 stycznia i cenowo jest p
      > rawie podobnie ale RT liczy sobie dodatkowe 4 stówki za objadokolacje a SF nie.
      > Program zwiedzania jest chyba podobny, RT ma jednak w programie zwiedzanie mecz
      > etu Hassana, SF też jednak czytająć program mam wrażenie że większość zwiedza s
      > ię 1 dnia w Rainbow jest rozbitę ciekawiej ? boję się że z SF tępo będzie za sz
      > ybkie.
      • deoand Re: Sun&Fun czy RT na objazd 08.01.13, 13:44
        Ja tam byłem kilka lat temu z S&F i byłem zadowolony . Ostatecznie Meczet Hassana II to w gruncie rzeczy najciekawszy obiekt jaki mozna zobaczyć bo jak się było w jakimkolwiek kraju arabskim to mediny są podobne - ta w Fezie rózni sie od innych , że jest po prostu labiryntem dla Europejczyka ale dalej te same sklepy itd. Plac w Marakeszu -specyficzny ale to tylko plac wszelakiego rodzaju kuglarzy i takich tam a Meczet niepowtarzalny !!!
        Ciekawe jakie teraz ma hotele na objeździe SF i jakich pilotów bo odjazdówka opiera się na pilotach czyli przewodnikach i ich sposobie przekazania swojej wiedzy o danym kraju .

Zupełnie nie rozumiem dlaczego Rainbow nie ma w programie zwiedzania meczetu wewnątrz?
        • nuova Re: Sun&Fun czy RT na objazd 08.01.13, 14:31
          Ze strony RT: "Dzień 5 (...)w tym meczetu i uniwersytetu El Karawijjin, mauzoleum założyciela miasta Mulaj Idrisa II (oba miejsca dostępne jedynie z zewnątrz dla nie muzułmanów) oraz garbarni skór."

Sama nie wiem, o co im chodzi.
      • nuova Re: Sun&Fun czy RT na objazd 08.01.13, 14:21
        nuova napisała:

> Akurat www nie działa (bp RT), ale 4 dni temu patrzyłam na program: forum.gazeta.pl/forum/w,150212,141503198,141519421,Re_Objazd_Mroka.html

Żeby nie było, że zmyślam: (przed chwilą skopiowane z www bp RT)

Dzień 3
        Po śniadaniu przejazd do Al Dżadidy - dawnej enklawy portugalskiej. Zwiedzanie historycznego centrum miasta: forteca Mazagan z Cysterną Portugalską, sąsiadujące ze sobą kościół i wielki meczet, domy kupców żydowskich i portugalskich oraz arabska medina. Następnie przejazd do Casablanki i krótkie zwiedzanie centrum miasta: meczet Hassana II (z zewnątrz!) z najwyższym na świecie 200 metrowym minaretem i plac Mohameda V, którego zabudowa jest ciekawym przykładem architektury kolonialnej. Nocleg w hotelu. (Trasa ok. 240 km)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka