Dodaj do ulubionych

Sun&Fun czy RT na objazd

07.01.13, 17:05
Czy ktoś był z Sun&Fun n aimprezie "Cesarskie Miasta ?
Porównuję obie oferty tj. RT: 1 luty 2013 i Sun&Fun 30 stycznia i cenowo jest prawie podobnie ale RT liczy sobie dodatkowe 4 stówki za objadokolacje a SF nie.
Program zwiedzania jest chyba podobny, RT ma jednak w programie zwiedzanie meczetu Hassana, SF też jednak czytająć program mam wrażenie że większość zwiedza się 1 dnia w Rainbow jest rozbitę ciekawiej ? boję się że z SF tępo będzie za szybkie.
Obserwuj wątek
    • aqua_frigida Re: Sun&Fun czy RT na objazd 07.01.13, 20:33
      RT ma w ofercie meczet Hassana II tylko z zewnątrz. SF ma wejście do meczetu. Czy warto? Moim zdaniem tak, typowo arabski przepych. :-)
      • anubis76x Re: Sun&Fun czy RT na objazd 07.01.13, 21:13
        Na RT nie pisze że zwiedzanie jest tylko z zewnątrz może coś zmienili ?
        Trochę denerwuje mnie manipulowanie cenami RT, raz jest niższa a za chwilę wyższa po mimo zbliżającego się terminu. Przez ich praktyki nie pojechałem z nimi w wakację gdzie cena była mega okazyjna ok 1700 czy 1400 za objazd a po doliczeniu dodatkowego hotelu cena przerosła następne terminy..
        • nina.t Re: Sun&Fun czy RT na objazd 08.01.13, 11:55
          na stronie RT wczoraj było info, że meczet z zewnątrz
    • nuova Re: Sun&Fun czy RT na objazd 08.01.13, 10:42

Akurat www nie działa (bp RT), ale 4 dni temu patrzyłam na program: forum.gazeta.pl/forum/w,150212,141503198,141519421,Re_Objazd_Mroka.html

anubis76x napisał:

> Czy ktoś był z Sun&Fun n aimprezie "Cesarskie Miasta ?
      > Porównuję obie oferty tj. RT: 1 luty 2013 i Sun&Fun 30 stycznia i cenowo jest p
      > rawie podobnie ale RT liczy sobie dodatkowe 4 stówki za objadokolacje a SF nie.
      > Program zwiedzania jest chyba podobny, RT ma jednak w programie zwiedzanie mecz
      > etu Hassana, SF też jednak czytająć program mam wrażenie że większość zwiedza s
      > ię 1 dnia w Rainbow jest rozbitę ciekawiej ? boję się że z SF tępo będzie za sz
      > ybkie.
      • deoand Re: Sun&Fun czy RT na objazd 08.01.13, 13:44
        Ja tam byłem kilka lat temu z S&F i byłem zadowolony . Ostatecznie Meczet Hassana II to w gruncie rzeczy najciekawszy obiekt jaki mozna zobaczyć bo jak się było w jakimkolwiek kraju arabskim to mediny są podobne - ta w Fezie rózni sie od innych , że jest po prostu labiryntem dla Europejczyka ale dalej te same sklepy itd. Plac w Marakeszu -specyficzny ale to tylko plac wszelakiego rodzaju kuglarzy i takich tam a Meczet niepowtarzalny !!!
        Ciekawe jakie teraz ma hotele na objeździe SF i jakich pilotów bo odjazdówka opiera się na pilotach czyli przewodnikach i ich sposobie przekazania swojej wiedzy o danym kraju .

Zupełnie nie rozumiem dlaczego Rainbow nie ma w programie zwiedzania meczetu wewnątrz?
        • nuova Re: Sun&Fun czy RT na objazd 08.01.13, 14:31
          Ze strony RT: "Dzień 5 (...)w tym meczetu i uniwersytetu El Karawijjin, mauzoleum założyciela miasta Mulaj Idrisa II (oba miejsca dostępne jedynie z zewnątrz dla nie muzułmanów) oraz garbarni skór."

Sama nie wiem, o co im chodzi.
      • nuova Re: Sun&Fun czy RT na objazd 08.01.13, 14:21
        nuova napisała:

> Akurat www nie działa (bp RT), ale 4 dni temu patrzyłam na program: forum.gazeta.pl/forum/w,150212,141503198,141519421,Re_Objazd_Mroka.html

Żeby nie było, że zmyślam: (przed chwilą skopiowane z www bp RT)

Dzień 3
        Po śniadaniu przejazd do Al Dżadidy - dawnej enklawy portugalskiej. Zwiedzanie historycznego centrum miasta: forteca Mazagan z Cysterną Portugalską, sąsiadujące ze sobą kościół i wielki meczet, domy kupców żydowskich i portugalskich oraz arabska medina. Następnie przejazd do Casablanki i krótkie zwiedzanie centrum miasta: meczet Hassana II (z zewnątrz!) z najwyższym na świecie 200 metrowym minaretem i plac Mohameda V, którego zabudowa jest ciekawym przykładem architektury kolonialnej. Nocleg w hotelu. (Trasa ok. 240 km)
        • anubis76x Re: Sun&Fun czy RT na objazd 08.01.13, 17:39
          Szkoda...
          Trochę meczetów się na oglądałem, najładniejszy był w Turcji (Błękitny).
          Żal mi też że zwiedzanie Marrakeszu trwa tylko nie cały dzień, chciałbym wieczorem pójść na główny plac aby skosztować różnych potraw bezpośrednio od ulicznych kucharzy ale przyjazd jest późnym wieczorem zakończonym kolacją.
          • maroko4u Re: Sun&Fun czy RT na objazd 09.01.13, 15:22
            Witam;
            Ciekawa alternatywa: www.allmaroko.pl
            Pozdrawiam
            • anubis76x Re: Sun&Fun czy RT na objazd 10.01.13, 10:12
              Na tej stronie nic nie ma, żadnego cennika, rezerwacji, nazwy organizatora.
              • maroko4u Re: Sun&Fun czy RT na objazd 10.01.13, 12:39
                Witam;
                Strona jest w budowie, ale podstawowe info sa: opis objazdu 7dni Cesrskie miasta (jeszcze bedzie objazd 7dni poludnia Maroka, Mozaika Maroka 12dni), wycieczki fakltatywne, informacje dotyczace kraju, miast. Jest zakladka "o mnie". Osoby zainteresowane pisza na kontakt podane na stronie i od razu maja wszelkie informacje i kazdy temat.
                Pozdrawiam
    • nuova Re: Sun&Fun czy RT na objazd 22.01.13, 09:09
      Go Holiday pisze na swojej www, że ma w progr. zwiedzanie meczetu Hassana.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka