Dodaj do ulubionych

Wolumin i Libra

IP: *.zamek.net.pl 10.05.04, 18:14
witam!
zabralem ta ksiazke, poniewaz lubie komiksy - zwlaszcza polskie. co sie
okazalo? wydrukownaie tych prac to porazka - pomijam strone plastyczna, bo o
tym sie nie dyskutuje, ale - na milosc boska! - CALA RESZTA!
- imiona bohaterow - kto je wymyslil? po co? glupie wytlumaczenie -
nawiazanie do nazwy swieta - nic tu nie pomaga! sa to dwa brzydkie i
nieprzyjemne wyrazy - skutecznie odciagaja od czytania
- szata graficzna okladki - kto to projektowal??? i kto to puscil do druku?
- bledy ortograficzne w komiksach - informacja, jakoby prace nad komiksami
nadzorowane byly przez opiekunow w bibliotekach, wydaje sie byc niesmacznym
zartem
pozdrawiam

ps-polemika? zapraszam ---> bodomaster@op.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: bodo Re: Wolumin i Libra IP: router.ds* / *.us.edu.pl 19.05.04, 18:39
      ...a książkę zostawiłem w Biblitece Mijeskiej w PKZ w Dąbrowie Górniczej...
      miłej (?) lektury... :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka