Dodaj do ulubionych

Gore Vidal

03.08.04, 10:36
Czy ktoś czytał coś tego autora?
Obserwuj wątek
    • willem_termeer Gore Vidal 03.08.04, 22:49
      Czytałem "Stworzenie świata" zachęcony odcinkami w Polskim Radiu
      [z 15 lat temu], podobało mi się.
      Czytałem też "Nie oglądaj się w stronę Sodomy", niezłe.
      Ale "Na żywo z Golgoty" zaniechałem po trzydziestu stronach i nigdy nie wróciłem.

      • eutyfrona Re: Gore Vidal 04.08.04, 20:49
        "Stworzenie świata" uważam za książkę, która zrobiła na mnie największe wrażenie z wszystkich, jakie czytałam.
        "Na żywo z Golgoty" przeczytałam całe, choć nie było łatwo, gdyż książka jest co najmniej specyficzna:).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka