eutyfrona 03.08.04, 10:36 Czy ktoś czytał coś tego autora? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
willem_termeer Gore Vidal 03.08.04, 22:49 Czytałem "Stworzenie świata" zachęcony odcinkami w Polskim Radiu [z 15 lat temu], podobało mi się. Czytałem też "Nie oglądaj się w stronę Sodomy", niezłe. Ale "Na żywo z Golgoty" zaniechałem po trzydziestu stronach i nigdy nie wróciłem. Odpowiedz Link Zgłoś
eutyfrona Re: Gore Vidal 04.08.04, 20:49 "Stworzenie świata" uważam za książkę, która zrobiła na mnie największe wrażenie z wszystkich, jakie czytałam. "Na żywo z Golgoty" przeczytałam całe, choć nie było łatwo, gdyż książka jest co najmniej specyficzna:). Odpowiedz Link Zgłoś