Gość: Madziu, do garów!
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
28.12.04, 02:11
1. Od kiedy to naziści to jakaś "prawica" ? Oni mieli nawet w nazwie, biedna
dziecinko, "socjializm". Nie uzywaj słow, ktorych znaczenia nie znasz -
powinni cię tego nauzcyć już w podstawówce, najdalej w szkole średniej.
2. Mnie jakoś brak cenzury mazistów wobec Sartre'a czy Beauvoir nie dziwi. Jak
to mówią : "Ku.. ku..e łba nie urwie."
Do garów, Madziu. Nie każdy musi by dziennikarzem.