Gość: aalison IP: *.waw.cdp.pl / 172.30.1.* 05.12.02, 11:28 i czy to był trafny wybór? Bardzo czekam na Wasze opinie, pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
staua Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? 05.12.02, 12:51 Pynchon - "Tecza grawitacji". Nie przeczytalam jeszcze, ale kupilam w trakcie czytania "V." i uznalam, ze jesli ma byc JESZCZE lepsza, to kupuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lody Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? IP: *.pde.philips.com 05.12.02, 13:19 Wszystko jest względne - Stephen King, mistrzostwo, miłe spędzenie czasu Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? 05.12.02, 13:30 Dwa egzemplarze "ostatniego brzegu" Nevile'a Shute'a. Oba na prezenty, oba wybory ze wszech miar trafne :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kasiulek Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? 05.12.02, 14:18 A ja "Biale zeby" Zadie Smith i "Czwarta reke" Irvinga - obie ksiazki dobrze rozrywkowe:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? IP: *.waw.cdp.pl / *.crowley.pl 05.12.02, 14:32 Baśnie-Hermana Hesse to moja pierwsza książka tego autora ale już myślę o następnych. A i jeszcze "Opowiedz mi o Kubie" J.Diaza (recenenja jest na stronie gazety) warto przeczytać. Odpowiedz Link Zgłoś
pippin Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? 05.12.02, 16:20 Mamie kupiłem zbiór pierwszych lapidariów Kapuścińskiego. Sam nie kupuje - żona kazała mi najpierw przeczytać te co już mam. No i czytam Pachnidło kupione przed 2 laty. Fajowe. A czytanie tego co już mam zajmie mi jeszcze 3 lata w tym tempie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Syrioosh Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? IP: *.ludwikowice.sdi.tpnet.pl 05.12.02, 18:55 "Dolny Śląsk jakiego nie znacie - część 1" Joanny Lamparskiej. Bardzo ciekawy i dobrze napisany przewodnik. Z niecierpliwością czekam na następne części tej ciekawej książki. Pozdrawiam - Syrioosh Odpowiedz Link Zgłoś
dmf Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? 05.12.02, 19:15 "Pies z terakoty" Andrea Camilleri - jeszcze nie czytałam, ale po wcześniej lekturze "Kształtu wody" tego autora jestem pewna, że się nie zawiodę :) Odpowiedz Link Zgłoś
hucz3 Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? 06.12.02, 03:42 "Pianistkę" E. Jelinek. Oglądnęłam niedawno film i czułam, że muszę przeczytać też książkę. Zamówiłam w Merlinie i od dwóch dni ją mam. Nie czytałam, bo na razie czytam "Pianistę", ale oglądam codziennie i podczytuję fragmenty. Zapowiada się bardzo ciekawie. e. Odpowiedz Link Zgłoś
pippin Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? 06.12.02, 16:09 I właśnie mi się po zmieniało. Kupiłem "Zodiac - Thriller ekologiczny" najwcześniejszą z wydanych u nas powieści Neala Stephensona, którego Cryptonomicon wszystkim polecam. Nie wiem jeszcze czy już Zodiac jest dobry. Ale był b. tani, więc wziąłem. W końcu to Mikołaj ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
_dagny Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? 06.12.02, 17:08 Amir D. Aczel 'Tajemnica alefów'. Niezwykła opowieść o genialnym matematyku Georgu Cantorze, który wyprowadził wzór na naturę nieskończoności. Książka, która wykręca spojrzenie na matematykę i świat w ogóle :-) Odpowiedz Link Zgłoś
olawoy Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? 06.12.02, 22:25 sinobrody-zbior opowiadan frisha, warto bylo. a wcesniej weisera, hmmm, no wiem, ze pozno ale mania kupowania udzielila mi sie dopiero teraz. oczywscie tez warto bylo a jakze, poelcam obie pozycje. Odpowiedz Link Zgłoś
troicka karolina Vargi 08.12.02, 16:30 no to juz w temacie jest to co ostatnio kupiłam mimo pretensjonalnego nazwiska bardzo bardzo... może to przez ten tytuł... teraz bedzie teqila! Odpowiedz Link Zgłoś
caerme Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? 08.12.02, 20:49 oki... : dla siebie i przez siebie: w sklepie - rakowskiego m.f dzienniki polityczne 1972-75 [pocz listopada] : dla siebie i przez siebie : internet - monografian nt czolgow serii bt [2.12] : dla mnie przez kogos innego : suworow - zukow cien zwyciestwa [6.12] mikolaj : dla mnie przez kogos innego : harper lee - zabic drozda [6.12] mikolaj Odpowiedz Link Zgłoś
pinslip Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? 09.12.02, 22:54 "Kosci ksiezyca" J. Carrolla i jak najbardziej trafny wybor... trafil mi sie nawet egzemplarz z autografem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mema Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? IP: *.gniezno.sdi.tpnet.pl 09.12.02, 23:37 Ostatnich 10 książek? Ostatnich 20? Bo która z nich była najostatniejsza, to nie odgadne ;) Poza zawodowymi, to chyba było "Autostopem przez galaktykę" - D. Adamsa> Warto było :)) Miłej lektury mema Odpowiedz Link Zgłoś
deptaczek Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? 11.12.02, 12:35 "biale zeby" - w porzadku "kamien na szczycie" Ewy Bialoleckiej - zaczyna sie dobrze, a tyle przeczytalam "kuchnia Neli" - jeszcze nie wiem i nowego Sapkowskiego - zaczyna sie dobrze, jetem w trakcie (bo ja czytam kilka ksiazek rownolegle) Odpowiedz Link Zgłoś
pijaw Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? 26.12.02, 01:28 Bardzo rzadko kupuje coś w "ciemno", więc jestem ze swoich zakupów zadowolony. A były hurtowe: Amelie Nothomb X 3 Niccolo Ammaniti X 2 Philip Dick X 1 + parę brakujących tomików z serii "Na scieżkach nauki" - w prawdzie je głównie przeglądam i czytam wybiórczo (bo gdybym chciał przeczytać wszystkie, to bym nic innego nie czytał), ale staram sie mieć jakieś zdanie na poruszane tam tematy :-) pozdrawiam, pijaw :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: noida Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? IP: *.lomianki.sdi.tpnet.pl 28.12.02, 00:08 "Smoki jesiennego zmierzchu" Margaret Weis i Tracy Hickman "Antologia czeskiego eseju" Hrabal, Kundera, Havel itp. "Ladies and Gentlemen" Terry Pratchet Wszystko na prezenty, ale ofiary są zadowolone, więc i ja jestem ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: N.C. Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? IP: *.satkabel.com.pl 28.12.02, 10:39 Bez silenia się na bycie oryginalną, czy też modną, kupiłam kryminałek Harlena Cobana Nie mów nikomu. I z przyjemnością przez dwie godziny zagłębiałam się w mroczny świat, opanowany przez zemstę i tajemniczych morderców, gdzie nie wiadomo, kto wróg, kto nie, kto żywy, a kto martwy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryża małpa Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? IP: *.szel-sat.com.pl 28.12.02, 13:36 " Piękni i przeklęci " F Scotta Fitzgeralda - amerykanskie książki mnie męcza ale ta wyjątkowo pociąga- może daltego , że lata 20 to lata 20? " Podróż w dwudziestolecie" MIłosza - dla pasjonatów okresu " Tatry i Podhale" - ładnie wydane, dużo obrazków, lektura kiblowa ( do czytanie w krótkich fragmentach) " Mistrz i Małgorzata:" _ bez komentarza "Rzeczy" Geoges Pereca - świetne, lektura obowiązkowa dla młodych snobów - ostrzeżenie jak wyglądają i co im grozi "Baśnie" Andersena z rysunkami Szancera - z sentymentu:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karpik Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? IP: 212.182.91.* 04.01.03, 20:29 Eco "Wahadlo Foucaulta" - ale nie swoimi rekami, tylko podpuscilam meza (pod choinke),a teraz po tej ksiazce nie moge przeczytac nic innego, bo za bardzo mi siedzi w glowie. A wydawalo mi sie, ze nie jestem podatna na paranoje... Samodzielnie kupilam Hrabala "Listy do Kwiecienki" - no i wlasnie nie moge sie za nie zabrac. A, i jeszcze z sentymentu zamowilam "Dziwne losy Jane Eyre", ale nie wiem, czy sie liczy, bo czekam od 4 grudnia, ale jeszcze nie przyszly. Odpowiedz Link Zgłoś
gerkad Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? 05.01.03, 00:44 "Madame " Antoniego Libery - godna polecenia,ze wszech miar bardzo trafne przedsięwziecie,polecam. Pozdrawiam Gerard Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? IP: *.duna.pl 05.01.03, 19:32 "Białe zęby" Zadie Smith-----bardzo bardzo bardzo mi sie podobała Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Baudolino i Czarodziejską Górę IP: *.hispeed.ch 05.01.03, 19:48 bo już tyle razy pożyczałem (grube są), a chyba jednak doczytam. Ale teraz mogę odłożyć, bo już "posiadam" ;-) Na bieżąco korzystam z bibliotek, kupuję tylko to, co chcę mieć dłużej. A i jeszcze: Hassan Gomaa "Designing Concurrent, Distributed and Real-Time Applications with UML" ale to z innej branży. Odpowiedz Link Zgłoś
dafpos Re: jaką książkę ostatnio kupiliście? 05.01.03, 22:49 Andree Bachound "Franco". Naprawdę warto. Odpowiedz Link Zgłoś